Policyjne Archiwum X wyjaśnia zbrodnię sprzed 22 lat. Ujęto zabójcę 15-letniej Ewy

| Aktualizacja:

Głośna zbrodnia sprzed lat zostanie osądzona? Policjanci z Wrocławia ze specjalnej grupy Archiwum X, która bada niewyjaśnione przestępstwa zatrzymali podejrzanego o brutalne zabójstwo 15-letniej Ewy ze Zbylutowa w powiecie lwóweckim na Dolnym Śląsku.

wróć do artykułu
 • ~tt
  (2015-11-07 13:05)
  I bardzo dobrze, że plicja dopadła zbrodniaża. Natomiast pytanie czemuż to policja nie jest w stanie ustalić i aresztować tego(tych) co ukradł(li) obrazy z pałacu prezydenckiego. Czyżby złodzieje z "wyższych swer" byli pod ochroną prawną ?. Czyżby równość wobec prawa to jedo głupie pieprzenie baniali dla ciemnego ludu?.
 • ~jat
  (2015-11-07 12:15)
  Bronek, oddaj żyrandol, jak nie to też zajmie się tematem Archiwum X !!!
 • ~Konstytucjonalistopolitańczykowianeczek
  (2015-11-07 13:52)
  Re ~tt

  I bardzo dobrze, że plicja dopadła zbrodniaża. Natomiast pytanie czemuż to policja nie jest w stanie ustalić i aresztować tego(tych) co ukradł(li) obrazy z pałacu prezydenckiego.

  Furda jakieś tam obrazy!
  Kiedy te palanty z der Dziennika przestaną nas wreszcie traktować tak, jak na to sami zasługują, i kiedy tę "policję" przepytają wreszcie na okoliczność ustalenia tych, co zabili Papałę, Olewnika i szyfranta Zielonkę, a także tych, co zabili setki innych niewinnych ludzi, którzy mieli nieszczęście spostrzec, że państwo polskie jednak - wbrew zapewnieniom rozmaitych Tusków i Komorowskich - nie zdaje kolejnych egzaminów!
  No i niech wreszcie POwiedzą, co się stało ze zrzuconym z wiaduktu okupem za Olewnika, z którym "nieznani sprawcy" nie niepokojeni przez nikogo oddalili się w niewiadomym oczywiście kierunku
  A tak przy okazji zapytam o skład tej komisji egzaminacyjnej, która państwo polskie wywołuje do tablicy i POddaje kolejnym "egzaminom".

  Bo jak dotychczas - znany jest jedynie skład osobowy Trybunału Konstytucyjnego, Sądu najwyższego i "Państwowej" Komisji Wyborczej, a o tych gremiach już doskonale wiemy, że żadnego egzaminu nie są w stanie zdać!!!
  PS.: Tak na marginesie powiem Ci, drogi TT, że i policji, a może nawet zwłaszcza policji nie należy chwalić przed "zachodem słońca w Peru", a tak szeptem zasugeruję Ci, żebyś co tydzień pisał jajkieś dyktando albo dwa - bo jak tak dalej się będziesz obijał - możesz nie zdać do następnej klasy gimnazjum!
  Dyktando takie może być nawet na temat bieżącej POlityki.
 • ~Zbrodniarz z wyższych sfer
  (2015-11-07 14:10)
  ~tt
  Czyżby złodzieje z "wyższych swer" byli pod ochroną prawną ?.

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Pytanie jest z gruntu nawet nie retoryczne - tylko wręcz idiotyczne, a twoje "czyżby" po prostu mnie rozśmiesza!
  Z obowiązku dodam, że "wyższe sfery" to nie to samo co "sprute swetry" lub "niższe skwery"
 • ~pol
  (2015-12-12 20:30)
  nie znacie dnia i godziny jak po was przyjdą .

Może zainteresować Cię też: