Wewnętrzny świat ONR. "Tym ludziom odbija. Myślą, że są bezkarni"

| Aktualizacja:

Bywało ciężko. Zwłaszcza jak trzeba było odpracować swoje na akcjach, a potem słuchało się w telewizji o grupie faszystów. My byliśmy przekonani, że naprawdę robimy to dla Polski. Nie dla siebie, nie dla pieniędzy. Z czasem wszystko się wywróciło. Heilowanie zamiast graby to już była norma - tak sytuację w Obozie Narodowo Radykalnym opisuje jego były działacz. On sam ukrywa się teraz przed swoimi dawnymi kolegami.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2016-09-24 21:20)
    Judzenie, judzenie, judzenie…
  • ~x
    (2016-09-24 21:32)
    To są najczęściej niewykształcone prymitywy, którym się uczyć nie chciało, pracę odpowiednią też trudno znaleźć, toteż zapisali się do ONR ,bo tam mają wytyczone cele, są akceptowani, mogą wyrzucić z siebie frustrację związaną z własnym poczuciem niskiej wartości i kompleksami. To najczęściej piździki które wyżywają się w pokrzykiwaniu i terroryzowaniu innych. Powinni to g.. zdelegalizować zanim władza straci nad nimi panowanie.
  • ~Antifa wiecznie żywa
    (2016-09-24 21:32)
    Antifa to takie lewackie SA. Socjalizm międzynarodowy ma więcej trupów na sumieniu jak narodowy.
  • ~zdięcie tuska ze springierem i świtą jest piię,,,,,,,,,,,,
    (2016-09-24 21:35)
    DER DZIENNIKU NIE KOMBINUJ ZAPYTAJ JUNCKERSA O CO CHODSI w sprawie wiadomej
  • ~karol
    (2016-09-24 21:44)
    czy ten skruszony to może Romek skaczący na murku podczas spędu kodorastów, zwany przez niektórych Koniem ??
  • ~abc de
    (2016-09-24 21:50)
    Kiedy media zaczna pisac prawde zamiast opierac sie na pejsatych paszkwilach i donosach . To juz nawet nie jest poprawnosc polityczna, to poprostu nieustanne sr... do wlasnego gniazda by zadowolic protektorow.
  • ~h
    (2016-09-24 22:01)
    Hitler też miał takich narodowców, nazywali się SA. Byli głośni i agresywni, ludzie od brudnej roboty. No, ale potem przyszła noc długich noży...
  • ~ktoś
    (2016-09-24 22:39)
    KaczkaJugend!
  • ~demos
    (2016-09-24 23:52)
    No tak, wielki problem - ONR. Dziennik musiał opisac to wielkie, przerażające zjawisko. Pewnie już się zbierają i zrobią wam taki straszny, brunatny nalot. Na języku.
  • ~Katar
    (2016-09-25 01:00)
    Co za burak jezeli to prawda a nie wymysl niemieckiego DER Dziennika.
  • ~Dajcie mi człowieka, a ja paragraf na niego znajdę!
    (2016-09-25 02:16)
    Na początek dajcie mi bezkarnego Gorzelika! A ja go wsadzę do pudła na długie lata z artykułu 127 par. 1 - czyli: "Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, ODERWANIE CZĘŚCI OBSZARU lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju RP, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu - podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności." !!!
  • ~Hmmmm
    (2016-09-25 05:37)
    To teraz faszyzm jest czyms normalnym w tym durnym kraju???? Zwanym pislandia???????
  • ~Gien
    (2016-09-25 06:32)
    Czytam: Były narodowiec, myśle sobie - Romuś heheheheheh bingo
  • ~slazak
    (2016-09-25 08:12)
    Brunatna zaraza ; pod plaszczakiem demokratycznie wybranego rzadu u i prezydenta wyprodukowala oddzialy sturmowe nowej zmiany. W latach- 30 nazywano je SA.
  • ~jorry123
    (2016-09-25 08:24)
    Niemiecki der Dziennik znowu judzi i szczuje....
  • ~opk
    (2016-09-25 08:52)
    DER dziennik wy też nie będziecie bezkarni !!!
  • ~Kaszub
    (2016-09-25 08:58)
    Jak się opowiada pierdoły spadkobiercom tych od hajlowania to taki odważny że nie podaje nazwiska,takich bajek można pisać setki ,zależy od fantazji i czemu to ma służyć Pozdrowienia od tych co hajlowali z Piaśnicy k.Wejherowa,12.5 tyś wymordowanych.
  • ~polman
    (2016-09-25 09:10)
    onr to z regóły dzieci alkocholików , złodziei i innych bandytów ... nie mają dziewczyn .. są tam paszkwile i sie niemi dzielą .. po wyborach sie za nich weźmiemy
  • ~Macisław Płatow
    (2016-09-25 09:18)
    Pluć ,judzić ,byle tylko posiać zamęt. To jest taka prawda ,jak kto ,że bociek z żabą mieli dzieci.
  • ~kacper
    (2016-09-25 10:00)