Trzy duże marsze i kilkanaście zgromadzeń. Tak ma wyglądać 11 listopada w Warszawie

| Aktualizacja:

11 listopada, w Święto Niepodległości, ulicami Warszawy przejdą trzy duże marsze - środowiska narodowe organizują Marsz Niepodległości, Komitet Obrony Demokracji - marsz "KOD Niepodległości", a organizacje lewicowe i anarchistyczne - marsz antyfaszystowski.

wróć do artykułu
  • ~oficer prowadzący
    (2016-11-02 16:09)
    PO-KODoraści w dniu 11-listopada powinni się modlić, by im Pan Bóg rozum przywrócił! No, ale problem w tym, że oni ani w Pana Boga ani w wolną Polskę wierzyć nie chcą!
  • ~pikolo
    (2016-11-02 16:33)
    Związana z o. Tadeuszem Rydzykiem Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej ma otrzymać 285 tys. zł dofinansowania z NFOŚiGW , dostanie i ONR dla każdego coś miłego i dla kiboli dobre słowo się znajdzie
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-02 16:44)
    Nie rozumiem jak w Polsce MOGĄ działać LEGALNIE: Lewicowe ,Anarchistyczne ,Socjalistycznie partie ,plus Komunistyczna Partia Polski. A są zwalczane partie Narodowe ,Nacjonalistyczne ,nie mówiąc o partia stricte Klasycznego Faszyzmu.Zwłaszcza gdy zwalcza się symbole Lewicowe ,nazwy ulic. Brak konsekwencji.
  • ~z zagranicy
    (2016-11-02 17:04)
    chyba raczej jeden duzy marsz jak zwykle 11 listopada organizowany przez Narodowcow, niezaleznie od tego czy popieram Narodowcow czy nie, ale to fakt, i pare pomniejszych marszy zadymiarzy. oj ....POKOD-orasci na prawde powinni sie juz opanowac. I nalezy tylko sobie rzyczyc zeby ta POKODO-rastna Targowica nie nasciagala w tym czasie do Polski jakiegos komuszego talatajstwa z europy
  • ~Max
    (2016-11-02 17:46)
    A o której jest marsz wyklętych kiboli i misiewiczów?
  • ~radio wolna polska
    (2016-11-02 18:07)
    POpieram tylko tych co nie lubia tych co ja... i im kibicuje.
  • ~cdn.
    (2016-11-02 18:13)
    Snilo mi sie ze PO KODZie tylko plama zostala.
  • ~Bibilijny
    (2016-11-02 18:15)
    A co z miesięcznicą ? Co miesiąc czcimy z Babcią , a teraz się pogubimy w tych marszach, nie daj Boziu , jaki KOD dołączy , albo Marian Kowalski z watahą, albo ta Ogórek z Olkiem mordo ty moja, Popatrzcie ludzie i co ten Putin z tym Tuskiem narozrabiali. I po co było tego Bolka ruszać ?
  • ~wkurzona
    (2016-11-02 18:38)
    a do roboty to nie!!!! tylko marsze , ile wam zaplacil ten pejs soros???
  • ~jurek
    (2016-11-03 09:03)
    Piata kolumna PISu to ci narodowcy, oni sa kaczynskiemu i reszcie bardzo na reke, popieraja ich polityke!