Proboszcz oskarżony o pobicie wikarego. Interweniowała policja. Obaj księża za karę muszą... odbyć rekolekcje

| Aktualizacja:

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z bełchatowskich parafii. Jak ustalił "Dziennik Łódzki", wikary miał opuścić parafię. Kiedy zabierał swoje osobiste rzeczy, ostro pokłócił się z proboszczem, który miał go nawet uderzyć w twarz. Wikary wezwał policję.

wróć do artykułu
  • ~Zolo
    (2019-07-31 08:17)
    Do aresztu go nie wsadza? Prawda,to jest lepszy sort😈
  • ~nauka nie idzie
    (2018-09-04 19:47)
    nauczył się z filmiku o tej rudej z KODu też dostała w buzie i się usPOkoiła.
  • ~oxo~
    (2018-08-27 00:18)
    To wszystko nic w porownaniu z tym jak bili narodowi socjalisci z NSDAP i internacjonalistyczni socjalisci z NKWD ( niedouczone polskie morony moga nie wiedziec co te skroty znacza)
  • ~cwany wacek organista
    (2018-08-26 17:23)
    Wikarych należy walić równo i jeszcze patrzeć jak puchną !
  • ~LEO
    (2018-08-26 16:13)
    ALE KARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŚMIECH NA SALI , i jak tu chodzić i modlić się w tych ,,przybytkach ,, DOBREJ NADZIEJII . TAKIE RZECZY TYLKO W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA MÓWIĘ DOŚĆ I WYCHODZĘ Z TEGO ZWIĄZKU . AMEN
  • ~xxl
    (2018-08-26 15:15)
    Rekolekcje to jest jakaś kara , w kodeksie chyba nie ma takiej kary a może i jest bo teraz jesteśmy państwem wyznaniowym jak Iran .
  • ~Ognia
    (2018-08-26 14:28)
    Policja pownna tu zastosowac kare inkwizycyjna, ubiczowac palami i na stos !.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-26 14:14)
    Spokojnie to tylko sprzeczka kochanków! parę dni cichych dni i znowu wylądują we wspólnym łóżku a miłość będzie kwitła dalej...
  • ~boski
    (2018-08-26 14:09)
    Katolicka wiara , na wszystko zezwala . Zaczadzeni kadzidłem nie wiedzą co czynią . Papież Paweł 4 był mordercą Tysiąclecia . Ksiądz to nie zawód i nie powołanie , to FUCHA .
  • ~ministrant
    (2018-08-26 13:54)
    Normalka, winny młody wikary który nie nadstawił na odchodne staremu katabasowi.
  • ~Wikary
    (2018-08-26 13:27)
    Dal mi w m o r d e, no to mu oddalem, gdzie problem. O kobitke chodzilo, bo mnie sie podobala i jemu tez, ale ona wolala mnie! Ludziska, co sie tak podniecata . Wszystko, co ludzkie nie jest nam obce!
  • ~bazylika
    (2018-08-26 13:14)
    POszlo o kase.
  • ~Bingo
    (2018-08-26 12:50)
    Bo kler nie podlega państwu Polskiemu tylko Watykanowi. Dlatego księża nie sa prawdziwymi Polakami
  • ~cap kościelny
    (2018-08-26 11:54)
    Onegdaj w Gryfinie (Zachodniopomorskie),pleban wepchnął sobie w du.pę elektrycznego penisa i nie mógł go wyciągnąć. Wezwał do pomocy wikarego...Ten niezdara, wepchnął go jeszcze głębiej... Musiało interweniować pogotowie i chirurg.. (w/g Kurier Szczeciński).
  • ~Viola da Gamba
    (2018-08-26 11:53)
    Nie piszcie o takich ksiedzach bo Zieba bedzie wsciekly.
  • ~Ksiádz Masuo
    (2018-08-26 11:37)
    czy to byla ta słynna Najbardziej żałosna bójka w historii ludzkości ?
  • ~Jack Reacher
    (2018-08-26 11:32)
    Poróżniły ich opinie o filmie KLER.
  • ~jj25
    (2018-08-26 11:28)
    Kościół w Polsce to państwo w państwie! Gdyby pobiło się dwóch normalnych ludzi zaraz by wylądowali na dołku, później 24godz. sąd i wyrok! Klechy są ponad prawem... jakieś pouczenie od policji, od zwierzchników z kurii "straszna" kara czyli wysłanie na rekolekcję gdzie jeszcze pewnie zarobią parę złotych a jak już sprawa przycichnie to zamiecie się ją pod dywan!
  • ~ ~
    (2018-08-26 11:10)
    ha ha... i to jest właśnie twarz polskiego kościoła,pobicia, p e d o f i l i a, dręczenie dzieci czy szemrane interesy lub oszustwa robione metodą na Boga! Kasta w koloratkach ma się cały czas dobrze...