Ojciec Rydzyk o zakazie Marszu Niepodległości: Naród dostał nóż w plecy

Decyzję prezydent Warszawy dotyczącą zakazu Marszu Niepodległości dyrektor Radia Maryja uznał za pogardę dla patriotów i młodych ludzi.

wróć do artykułu
  • ~anty
    (2018-11-10 16:06)
    o.R.znafca Narodu,oby tylko kasa grała,reszta to ch..
  • ~Wierzący
    (2018-11-10 13:46)
    Księża won od polityki zajmijcie się swymi w kościele przęstepcami co powinni być karani.
  • ~arab
    (2018-11-10 01:56)
    Kto mu pozwolil sie wypowiadac Te Oszust JAKI Z NIEGO KSIADZTO diabel
  • ~jj26
    (2018-11-09 17:56)
    18% PiS-owska PATOLOGIA, to nie naród. NARODEM jest te 82% NORMALNYCH Polaków! ;)
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-11-09 15:59)
    To kolejny przykład na to, że PO niszczy wszelkie przejawy patriotyzmu !!!
  • ~rychu
    (2018-11-09 13:42)
    handlarz uzywanych samochodow z Torunia jest totalnym zaprzeczeniem kaplanstwa !!!!! przesmiewca i szyderca slow Jezusa !!!!!!!!!!!!!!!! calkowicie pozbawiony uczciwosci !!!!!!! bestialsko pazerny na wladze i na kase !!!!!!!!!!!!!! i takiego potwora popiera (bo sie boi) wiekszosc katolskiego episkopatu !!!!!!!!!!!!!! juz niedlugo bedziecie sprzedawac te nowe koscioly, bo beda swiecic pustkami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~...
    (2018-11-09 12:48)
    Co to znaczy "dostał nóż w plecy"? Nóż można dostać np. do ręki. Niech ten analfabeta nauczy się wreszcie mówić po polsku, bo jego wypowiedzi są tragiczne...
  • ~Glowie
    (2018-11-09 11:58)
    Od czego zaczyna psuc sie ryba ?,od tego ksztaltu nakrycia ,co nosza biskupii na !.
  • ~Zakaz pielgrzymek !.
    (2018-11-09 11:53)
    Z punktu widzenia historii Polski,to wzamian za, to co sie dzialo od utraty suwerennosci,to Polacy powinni zrobic " Kler ",w wydaniu naczelnika insurekcji T.Kosciuszki.
  • ~o czym tu mowic
    (2018-11-09 09:38)
    dobrze ze narod a nie ta miernota z torunia to juz pomrocznosc starcza zaczyna dzialac bedzie tylko gorzej oby nie zbudowal wlasnego piekla tu na ziemi i nie zwozil smoly
  • ~pisze jak jest
    (2018-11-09 09:04)
    Od kiedy to kler uprawia w Polsce prowokacje polityczna oraz objawia nacjonalistyczne ciagotki? Czy to jest zadaniem KK? Pozniej na krytyke "jego magnificencja" sie obraza jak maly chloptas.
  • ~antyfaszysta
    (2018-11-09 07:29)
    Ojciec Rydzyk jest samowolnym duchowym przywodca polskich faszystow.
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2018-11-09 07:02)
    Naród mój ukochany Muchomorze Trujący ps.Rydzyk to nie Ty jak i banda ogolonych na łyso lumpów w kominiarkach i proszę nie obrażać mnie i milionów Polaków.Oddaj miliony.Ponimajesz parień zołotyj.
  • ~ant
    (2018-11-08 23:30)
    Nie nóż w plecy, ale został uderzony w ciemię, najbardziej wykształcona młodzież z wielkich miast, bo wyniki "dogrywek" w wielkich miastach o tym zaświadczają iż POlacy nie gęsi lecz ich rozum mają!!!
  • ~Zagłoba
    (2018-11-08 19:06)
    Za pomoc rydzyka w wygraniu wyborów przez Pis, dość już wydoił on państwową kasę , dość też na klęczał się w podzięce pan prezydent w publicznym podziękowaniu, dość już pan prezes nawychwalał tego sukienkowego oszusta. Czas na prokuratora UCZCIWEGO!!!!.
  • ~sić dzić
    (2018-11-08 18:58)
    TROLL TROLLEM TROLLI i TROLLEM z zimnej Celki POgania TROLLow TROLLowić we SZWABIowić
  • ~autor.
    (2018-11-08 18:26)
    tow rydzyk partia i faszyści są z was dumni.
  • ~Warszawiak
    (2018-11-08 18:10)
    Grzegorz z żoną w MAKS DONALD zamówił dwa SCHABOWE Gregory je żona nie je ,obok stolika Studenci czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczękę od Grzegorza
  • ~Do Trollli