Ojciec Rydzyk o zakazie Marszu Niepodległości: Naród dostał nóż w plecy

Decyzję prezydent Warszawy dotyczącą zakazu Marszu Niepodległości dyrektor Radia Maryja uznał za pogardę dla patriotów i młodych ludzi.

wróć do artykułu
  • ~Olecki
    (2018-11-08 07:32)
    Ludzie kosciola powinni jedjoczyc narod , uspokajac, lagodzic, no tak po chrzescijansku, a nie " dolewac oliwy do ognia" . Zabroniono tylko marsz nacjonalistow, wasza swieto j e b l i w o s c !
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-11-08 08:02)
    Zamilcz czarny kłamco, złodzieju i oszuście !!!
  • ~xxxx
    (2018-11-08 08:34)
    Mów prawdę klecho ; nie Naród,tylko FASZYŚCI I NARODOWCY , co na jedno wychodzi. Tą decyzją prawdziwych Polaków i patriotów pani Prezydent chciała ochronić przed fizycznymi atakami i utratą dobrego imienia
  • ~head
    (2018-11-08 08:09)
    Zgroza co się w tym kraju dzieje. KK popiera faszyzm. Nic nowego, w czasie wojny też tak blo.
  • ~jazgot podsycany redemptorystycznie
    (2018-11-08 07:48)
    Szok, porażająca niewiedza - w gruncie rzeczy Rydzyk to antypaństwowiec ? Czy on rozumie, kto musi organizować uroczystości rangi państwowej ? Do wczoraj nikt w państwie rządzonym przez PIS o tym nie pomyślał ! 100 lat czasu mieli, żeby na te obchody się przygotować, a jedna Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowała się przytomnie. I po co on jeszcze Jezusa do tego miesza ? Bluzni.
  • ~Qwerty
    (2018-11-08 08:10)
    Rzyg hajl towarzyszu z Torunia!:-/
  • ~ziutek
    (2018-11-08 08:25)
    S w i e to sie nie udalo fa sz y s tom?
  • ~Bingo
    (2018-11-08 07:39)
    Marsz w Warszawie sie odbędzie! Kancelaria Prezydenta organizuje a minister brudziński zapewnia bezpieczeństwo. Nie ma żadnych noży. Serdecznie zapraszamy tadeusza rydzyka i rodzinę Radia Maryja do przyjazdu.
  • ~Obywatel
    (2018-11-08 09:11)
    Sukienkowy z Torunia próbóje wyrwać kasę, dlatego tak mówi. Z tego wniosek że dobra zmiana się kończy.
  • ~Kacaff, wybitny mędrzec.
    (2018-11-08 07:52)
    Ojciec już bardzo stary, sterany pracą dla Narodu, ale chabedzi dobrze! Prosimy cię Ojcze, nie ustawaj! Wal jak to robisz od lat. Wybacz tym co zło czynią, bo nie wiedzą.Nie chcemy w Polsce mastactwa, kaundelizmu, koprofilii czy oederastii.Nie chcemy cywilizacji tzw. kondonów. Chcemy tego wszystkiego co Ty uosabiasz - dobra, piękna i prawdy nieogarnionej.Jesteśmy z Tobą! A warsiawsioki wstyd - zamiast głosować na patryjotę szczerze oddanego......Ake wy wolicie chlać tanie piwo z Biedronki i obżerać sie słoniną z grila.
  • ~madry
    (2018-11-08 09:40)
    A,a,a ile ma dzieci ten "ociec"?
  • ~filo
    (2018-11-08 16:08)
    kto bedzie dbal o bezpieczenstwo na tym marszu.proponuje utworzyc sztab w toruniu,kler moze robic za obrone terytorialna.doradca zioberko,bo bardzo odwazny boCHater.nie zapominac o poteznym mozgu carycy
  • ~jula
    (2018-11-08 09:55)
    Rydzyk swoimi nieodpowiedzialnymi wypowiedziami pokazuje jak uczynić z krzyża symbolu cierpienia i zwycięstwa uczynić symbol buty i zniewagi . Czyli .....?
  • ~Slazak
    (2018-11-08 09:05)
    To macie waszego ajatollacha w calej krasie
  • ~ExpatUK
    (2018-11-08 11:12)
    W tym roku ok.200mln PLN z kasy podatników (przelewy z kilku ministerstw)...idzie nowy rok trzeba się udzielać
  • ~sic.
    (2018-11-08 08:03)
    Swieta prawda - dostal z reki Rydzyka i PiSu.
  • ~filo
    (2018-11-08 16:02)
    w piekle tez bedize macil.jako doktor bedzie mieszal smole w koncu tytul zobowiazuje
  • ~inkwizytor
    (2018-11-08 14:38)
    za szkody wyrządzane Polsce i Polakom powinien odpowiedzieć też obecny heretyk papież Franciszek. Ma on moc wydalić Rydzyka ze stanu duchownego. Mógł to zrobić na początku gdy był biały. Dlaczego przez tyle lat tego nie zrobił??? A ile mamony idzie przez Rydzyka do Watykanu?
  • ~alleluja i do przodu
    (2018-11-08 08:53)
    martwi mnie bardzo, serce wręcz pęka ,ze bez wątpienia największy nasz patriota narodowy, szlachetny ojciec tadeusz czuje się bezsilny i "zleca" niejako, sądząc ze stylu wypowiedzi,te nasze, powikłane ziemskie sprawy Panu Jezusowi, dodaje jednak, że "ten nóż w plecy, tę pogardę " on błogosławi , ja powiem szczerze , zwykły zjadacz chleba, nie rozumiem tej zawiłości uczonego duchownego, ale wierzę mu bezgranicznie, alleluja i do przodu...
  • ~tolek
    (2018-11-08 11:10)
    To mamy teraz jasność: kościół o. Rydzyka wspiera nacjonalistów i faszystów. Każda złotówka przekazana na rydzykowe imperium to de facto wsparcie dla skrajnej prawicy!

Może zainteresować Cię też: