TVN pozwie Mazurek za "insynuacje"? "Materiał o polskich nazistach nie był ustawką, to skandaliczne nadużycie"

Stanowczo odrzucamy insynuacje Beaty Mazurek, że materiał o polskich nazistach był opłaconą inscenizacją - napisano w czwartek na Twitterze stacji TVN24. Jak podkreślono, posłanka PiS opiera je na zeznaniach neonazisty, "który jak każdy oskarżony może w śledztwie kłamać w celu własnej obrony".

wróć do artykułu
  • ~Oberschlesier
    (2018-11-08 11:26)
    TVN = Tusk Vision Network i wszystko staje się jasne.
  • ~Agata
    (2018-11-08 11:27)
    Kiedy nastąpi repolonizacja mediów ?
  • ~mkk
    (2018-11-08 11:37)
    Oczywiścei: spisek i zmowa przeciw Prawdziwym PAtriotom. A kto miał na Dolnym Śląsku najwięcej pieniędzy do rozdania? Czyzby pan Morawiecki? I on z Tatusiem byli tymi tajemniczymi mężczyznami? Bo tego nie wyjasniacie? Oczywiście to mało prawdopodobne, ale zabawnie brzmi.. :) ....
  • ~ha ha
    (2018-11-08 11:41)
    ha ha ha szybko tę bajkę wymyślili, a wilka tam nie było i rumcajsa z workiem dolarów
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2018-11-08 12:28)
    bua ha ha ha ha! Zawszeni obrońcy naziolstwa posuną się do wszystkoiego jak widać, nie cofną się nawet przed najbardziej groteskową brednią. To można zrozumieć. Gorzej, że znajduje się zawsze jakiś "ciemny lud" który taki kit kupi...
  • ~tylko 20 tys?
    (2018-11-08 12:39)
    Przecie ż to od początku wyglądało na ustawkę. Dziwię się, że tak bogata stacja nie wynajęła sobie choć ze 20 tych "faszystów", dla udowodnienia własnych i Guyowych też;)
  • ~z.
    (2018-11-08 13:34)
    Goscie organizuja urodziny Adolfa pod koniec maja... Przeciez to smierdzialo od poczatku !
  • ~2erdfg
    (2018-11-08 14:32)
    TVN same łgarstwa całą dobę Repolonizacja mediów i to pilna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jan osik
    (2018-11-08 14:46)
    Niektórzy mają szczęście. Wałęsa wygrywał w totolotka, narodowcom dają na ulicy torby z pieniędzmi, i tak można by ciągnąć w nieskończoność. ..
  • ~xxxx
    (2018-11-08 14:57)
    Od maja musieli myśleć żeby taką nie trzymającą się kupy teorię spiskową wykombinować ?! Pogratulować "intelektu" !
  • ~bieńkowska
    (2018-11-08 15:12)
    Ale jaja! Ale jaja!
  • ~J.b.
    (2018-11-08 15:12)
    Ciekawe co nowego wymysli PO i ich propaganda z TVN. To na pewno bojowki PO stoja za tym.Teraz przygotowuja ruzrube na Swieto Niepodleglosci.
  • ~cuda
    (2018-11-08 16:31)
    Wyjaśnić kto za tym stoi i dokładnie ukarać .
  • ~eat
    (2018-11-08 16:36)
    A teraz 11 listopada "chłopcy" dostana od tajemniczych facetów torbę z 100000 zł, i zrobia zabawy przy ognisku, palenie chochoła, kilka złamanych kończyn. Uhahahahaha. Jak można być takim kretynem i wierzyć w takie brednie! Ops trole nie wierzą .. ale wierzą:)
  • ~franuś
    (2018-11-08 16:46)
    Po ostatniej wypowiedzi niejakiego Rydzyka Tadeusza sądzę ,że jest to jego ulubiony symbol i znak jego głębokiej wiary .
  • ~Slazak
    (2018-11-08 16:53)
    Ustawka ale czyja? Zero zdolny jest do wszystkiego
  • ~Warszawiak