Kanada dołącza do USA i ostrzega swoich obywateli przed Warszawą: Omijajcie trasę marszu

Kanadyjskie MSZ wydało ostrzeżenie dla podróżujących do Polski, by w dniu Święta Niepodległości zachowali w Warszawie ostrożność ze względu na odbywające się marsze i demonstracje. Swoich obywateli ostrzegła wcześniej ambasada USA w Polsce i Departament Stanu.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-11-08 20:32)
    Budyń, Kaczor i Pinokio w jednym szeregu z ONR-owcami i pod ich sztandarami wraz z błogosławieństwem rydzyka będą rozpowszechniać idee faszystowskie! Brawo!!!
  • ~? ? ?
    (2018-11-09 17:20)
    "Masakra w barze w Kalifornii. Napastnik zastrzelił 12 osób" - Czy Kanadyjczycy są ostrzegani także przed wyjazdem do USA????????????????
  • ~skoblar
    (2018-11-09 14:49)
    Oto skutek szkalowania Polski przez Michnika z dzisiejszym tytułem na okładce "GW" - "Wojsko na ulicach". To dzięki temu s....owi mamy taką opinie w świecie.
  • ~mkk
    (2018-11-08 22:08)
    Prez. Duda wszystkich zaprosił, to przypominam: spotkajmy się 11 listopada o 12 na Pl. Piłsudskiego. Z plakatami KONSTYTUCJA. Albo z balonami z takim napisem do nadmuchania wtedy (bo transparenty moga zabrać ).
  • ~xxl
    (2018-11-08 20:21)
    Nawet amerykanie mają cykora , rządzący REŻIM nie panuje na sytuacją .
  • ~Apolityczna
    (2018-11-09 14:29)
    Amerykanie się boją na podstawie tego tam maratonu,gdzie ci Kazachowie, czy inni islamiści zdetonowali bomby,a gdzie indziej do tłumu szaleńcy otwierali ogień,zwłaszcza że w Polsce oficjalnie niesione są transparenty z nawoływaniem do nienawiści,ja nie pójdę ani nie puszczę moich dzieci,a rodzinę przestrzegę przed uczestnictwem w takich skrajnościach.
  • ~starzec z gór
    (2018-11-09 14:24)
    Egipt też ostrzega turystów przed swoimi zamachowcami!
  • ~marian
    (2018-11-09 18:36)
    Od jakiegoś czasu żyję w szczęsliwości, że Amerykańce,w razie co, nas obronią. A tu taki nius.
  • ~erbi
    (2018-11-09 17:22)
    Dopisali nas do krajów ogarniętych przez dżihad...
  • ~Brr
    (2018-11-08 20:24)
    Polscy tez omijaja demonstracje za granica . Normalnie ostrzezenia. Przesadzacie pismaki jak zwykle
  • ~Ad
    (2018-11-08 20:22)
    To sa informacje dla turystow o lokalnych utrudnieniach oraz sytuacjach ktorych lepiej unikac. To nie sa ostrzezenia o zagrozeniu bezpieczenstwa.Mieszkam w USA I depatament stanu czesto zamieszcza informacje dla turystow. Oficjalny jezyk tych informacj - czesto przsadzony ....
  • ~mitex
    (2018-11-09 09:21)
    Ło matko bosko niby dlaczego co najwyżej PiS-owski wielki FÓDZ nie mógł w latach 80-tych to na 100-tną rocznicę Niepodległości ogłosi STAN WOJENNY a czołgi i wozy opancerzone będą już wcześniej na ulicy które będą ciągnąć pozostałe jeszcze w stadninach konie
  • ~Nareszcie jesteśmy potęgą
    (2018-11-09 17:27)
    Dobra Zmiana nawet zagranicą ma znakomitą opinię ,nic dodać ,nic ująć . Jarosławie wreszcie Świat drży przed Wolską -Od morza do morza -
  • ~reason
    (2018-11-08 22:41)
    Rozsądne. Tak samo ostrzegają przed demonstracjami i w Paryżu , Berlinie czy Londynie.
  • ~Antychazarian
    (2018-11-09 14:44)
    Wynika z tego, że koszer gangusy szykują się do dintojry na gojach z polin...
  • ~Kick
    (2018-11-08 22:58)
    Mieszkam w cywilizowanym kraju. Będzie spokojnie. ...No chyba że służby Niemiec i Rosji do niego się wtrącą. Hanka potwierdziła, że Niemcy są tym szczerze zainteresowani. Nie dajmy im tej satysfakcji. Proponuję szczerze uściskać lub pozdrowić każdego operatora TVN i Polsatu. To nasze święto i radość, dajmy temu wyraz.
  • ~stanley skwara junior
    (2018-11-09 04:46)
    "nieśli transparenty, rzucali race i skandowali hasła wymierzone w mniejszości rasowe, seksualne i religijne." - co za bzdury...
  • ~Podno
    (2018-11-08 21:16)
    Reżim to ty miałeś gamoniu
  • ~.Początek odbudowy godności Polski
    (2018-11-10 13:00)
    Z ostatniej chwili: Sytuacja w Polsce opanowana. 1 /słownie: jedna/ przytomna kobieta, Hanna Gronkiewicz-Waltz, zakazała marszu Szemranego Stowarzyszenia w stolicy Polski, mobilizując władze RP do zorganizowania wspólnego Marszu Pod Biało-czerwoną Flagą, w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski - pod ochroną Policji i Wojska Polskiego! Władzom państwowym nie starczyło czasu, 100 lat, na zorganizowanie państwowych obchodów rocznicy, w związku z czym Pani Hania swoją decyzją już zasłużyła sobie na pomnik w Warszawie. I kropka /na koniec pisowskiej władzy/.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-11-09 19:20)
    Pan Orban też omija w tym dniu Warszawę?

Może zainteresować Cię też: