Przekop Mierzei Wiślanej pod znakiem zapytania. Komisja Europejska chce wstrzymania prac

| Aktualizacja:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przygotowuje odpowiedź na pismo Komisji Europejskiej dotyczące raportu oddziaływania na środowisko przekopu Mierzei Wiślanej - zapewnił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Jamka Lech
    (2019-01-15 07:49)
    Merkel i Herr Putin bardzo są z Polski niezadowoleni. I Herr TUSK także. PO będzie chyba Polskę skarżyc do UE
  • ~evA
    (2019-01-13 17:31)
    doniosl ktos z Po do Brukseli
  • ~Volter 2
    (2019-01-13 12:35)
    PO znowu doniosła do Brukseli...To nawet przekopu nie wolno zrobic bez wiedzy Brukseli..To sie wszystko ZLE skonczy ,jak tak dalej bedzie.
  • ~witek
    (2019-01-13 10:28)
    Dziennik kłamie! KE nie chce wstrzymania budowy lecz przekazania badań na temat wpływu przekopu na środowisko. Przygłupy i tak nie zrozumieją różnicy.
  • ~bz
    (2019-01-12 20:28)
    Nie tylko w Polsce ludzie maja dosyc wtracania nosa przez UE-jest to sprzeczne z zasada subsydiarnosci w Unii a zalatuje rosyjskimi wplywami od Brukseli po Podlasia
  • ~a bokli kapują
    (2019-01-12 12:27)
    To tak jest jakna czele UE zasiadają alkoholicy. PO pijaku POdejmują decyzje.
  • ~Józek Bąk
    (2019-01-12 09:26)
    Słup szuka ofert jako właściciel,prezes.Preferowany sektor parabankowy,piramidy finansowe,transport lotniczy.
  • ~wyklęty Polak
    (2019-01-11 21:55)
    Brednie. Kaczyści szukają sposobu wykpienia się z jednego z licznych kłamstw inwestycyjnych. Propaganda cudów morawieckiego jak oliwa wypływa na wierzch. Nigdy nie mieli nic robić. Kałmali do oporu, by umocnić się przy korycie władzy. Takie same obietnice rzucali naiwnym radnym burmistrzowie. To psychologia tłumu. I udało się im. Udało się im trzy lata być przy korycie i karmić ludzi plewami.
  • ~vilosoff
    (2019-01-11 17:48)
    jak to, sam słyszałem jak prezes Kaczyński ogłaszał znad łopaty, że ten przekop to pokaz naszej suwerenności i że nikt nam nie będzie dyktował warunków... a tu znowu trzeba wracać NA KOLANA...
  • ~najważniejsza inwestycja infrastruturalna
    (2019-01-11 15:59)
    Ale tu kocia muzyka, że pis siada z wrażenia na tylnych łapach
  • ~rednose
    (2019-01-11 13:16)
    Mam nadzieje że w tym roku pisobolszewickie szambo zostanie usuniete z polskiej przestrzeni i przestanie zatruwac atmosfere !!!!
  • ~Stann
    (2019-01-11 12:17)
    Przygłupiony pis z mediami,dalej kłamie i napuszcza Polaków naUE.Racjonalne myslenie,od trzech lat szybuje w zaświatach.Zaden pismak ,żaden pisowiec,nie napisał ile przekop będzie kosztował,i najważniejsze co zyska wymiernego polska i rejony wokół zalewu wiślanego wycenione w zł i euro.Przekop to fanaberie Kaczyńskiego,który już nie kuma istotniejszych potrzeb polski,np,energia,smog,drogi,likwidacja ubóstwa ?.
  • ~PiS -anki
    (2019-01-11 10:58)
    Temu malemu knurowi niewydojonemu nalezy nakopac do przerebli i oprzytomniec.
  • ~Przytomny
    (2019-01-11 10:55)
    Bez Uni to wy w Polsce lezycie,wszystkie montownie pozamykaja i co sie da i wtedy zobaczycie.Z Rosja macie przerabane na kogo cepy liczycie ?.Polska w tej chwili nie ma przyjaciol,dobrego wujka,ale to piwo sami wypijecie,jeszcze sobie do gardel skoczycie.PiS sprowadzu was do parteru.
  • ~hnakaczych nogach
    (2019-01-11 10:22)
    p.Tusk jest niesamowity w sensie ujemnym. Straszny szkodnik , powinien być powieszony za jaja na suchej gałęzi nad przepaścią . Takie miejsce jest w Bad Szandau w Niemczech /w Sakisonii/
  • ~Mosze dajan
    (2019-01-11 09:42)
    Gdzie tu sens, Gdzie tu SYMETRIA ? Czy Niemcy tez musialy pytac o pozwolenie na Gas Pipeline I , II? Jakos nikt sie w Niemczech nie przejmuje komisarzami ludowymi z Ewrejskiej Uni.
  • ~von Katschinsky
    (2019-01-11 09:36)
    a kanał kiloński im nie przeszkadza?
  • ~J ąk
    (2019-01-11 09:02)
    Totalni w tym PO to ZŁO - wszystko zniszczą bo polskość to dla nich nienormalność .
  • ~pppp
    (2019-01-11 07:36)
    Niech się zajmą wybetonowanymi rzekami w Germanii...
  • ~cimermens
    (2019-01-11 07:00)
    Nie Europa, tylko zarządca ułe, czyli cccp.

Może zainteresować Cię też: