Adamowicza można było uratować? Biegli zbadają, jak działali ratownicy medyczni

| Aktualizacja:

Zespół biegłych zbada przebieg działań ratunkowych podjętych wobec prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza tuż po tym, jak został on kilkakrotnie ugodzony nożem. Na możliwe nieprawidłowości w akcji ratunkowej wskazał w liście przesłanym prokuraturze biegły lekarz sądowy.

wróć do artykułu
  • ~ABP
    (2019-03-05 15:25)
    Po fakcie to wszyscy są mądrzy. Ale czy sami postąpiliby tak samo jak mówią gdyby nie mieli godzin czasu na rozmyślania i dostępu do całej wiedzy na ten temat która pojawiła się po fakcie? Myślę o ratownikach: Płace marne, odpowiedzialność i presja olbrzymia, a na koniec, jeśli coś się nie uda, znajdzie się jakiś profesor, który stwierdzi, że on by się zachował inaczej, i jeszcze prokurator na karku. W życiu nie chciałbym takiej pracy.
  • ~e
    (2019-03-05 15:27)
    "Błąd medyczny"? Raczej domykanie tematu.
  • ~Slazak
    (2019-03-05 15:37)
    Do śmierci Adomowicza by nie doszło, gdyby nie kolesiowa firma ochroniarska narodowego ŻEBRAKA ! Za wszak owsika, ze nie zabezpieczył imprezy a nie szukanie na siłę winnego gdzie indziej !!!!
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-03-05 15:37)
    ale przecież on żyje i świetnie się bawi na wyspie fisher island. nie wierzycie to powiedzcie gdzie podział się filmik z tzw ataku a udostępniony w sieci przez policjantów którzy za to zostali zawieszeni i toczy się przeciw nim dochodzenie ?
  • ~Zepp
    (2019-03-05 15:45)
    Za komuny w każdej karetce był lekarz
  • ~kaszup
    (2019-03-05 15:48)
    Po katastrofie smoleńskiej Tusk odznaczył szefa BOR Janickiego za brak ochrony delegacji i że w Smoleńsku wszystko platformie się udało. Teraz powinni za to samo odznaczyć ochroniarzy od Owsiaka i ratowników
  • ~Ratownik to nie lekarz
    (2019-03-05 15:49)
    A kto to jest ratownik. Glownie facet po ogolniaku co nie dostal sie na medycyne z rznie wazniaka. A lekarz w pogotowiu, to facet po ogolniaku co ledwo skonczyl medycyne I nie moze znalezc zatrudnienia.
  • ~rychu
    (2019-03-05 15:54)
    to co to bylo ??!!!! wobec wroga sekty Jareczka ratownicy i lekarze zastosowali "klauzule sumienia" i zle go ratowali !!!!!!!!!
  • ~jaro
    (2019-03-05 16:18)
    Za mało się modlili i taca była pusta. A trzeba było zawierzyć .......
  • ~[ ╲╱]☀[├─┤]
    (2019-03-05 16:49)
    Niestety do śmierci w wyniku zdarzeń na pasie drogowym dochodzi codziennie... Wielka szkoda bo każda z tych śmierci jest kompletnie niepotrzebna.
  • ~partia pi§$ dzieli
    (2019-03-05 17:34)
    no dlugo to trwalo - mysleli i wymyslili: to ratownicy zabili
  • ~tttt.
    (2019-03-05 17:41)
    W internecie podawali ze Adamowicz nie zginal.POdobno jego pogrzeb to fikcja.

Może zainteresować Cię też: