Prezes Akcji Katolickiej: Pod pozorem troski o dobro dzieci dokonuje się próba zniszczenia autorytetu Kościoła i Polski

| Aktualizacja:

Pod hasłem "Z Maryją idziemy w przyszłość" 7 i 8 czerwca odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Będziemy przepraszać za akty profanacji wizerunku Matki Bożej, poniżania Kościoła i znieważenia godności dzieci - informują organizatorzy.

wróć do artykułu
  • ~mam zajady
    (2019-05-16 17:38)
    autorytet Kościoła i Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - a o czym to mowa ??
  • ~Syc
    (2019-05-16 17:49)
    Autorytet kościoła niszczą sami księża i biskupi, nie kto inny. A wiara nie ma nic wspólnego z nimi.
  • ~xxl
    (2019-05-16 17:56)
    Ale JADA , lawina ruszyła , pali się po czterema literami , PiS i kościółek KAPUT .
  • ~amen
    (2019-05-16 17:58)
    minol czas zeusa minie i jezusa.
  • ~anus dei
    (2019-05-16 18:00)
    ta pani cierpi na katolickie porazenie mozgowe, choroba ta jest nieuleczalna i konczy sie smiercia.
  • ~Ałtorytet
    (2019-05-16 18:02)
    KK powinien byc zniszczony niezaleznie od jego autorytetu czy czego tam jeszcze i bardzo dobrze ze takie próby sie podejmuje
  • ~agenci watykanu
    (2019-05-16 18:03)
    katolicy moga zyc bez panstwa ale bez kosciolka z sukienkowym juz nie.
  • ~ministrant z katedry
    (2019-05-16 18:06)
    Dla tej pani wiara zaczyna się i kończy na wierze w proboszcza ,biskupa lub nawet kościelnego we mnie pewnie też
  • ~znowu kłamią
    (2019-05-16 18:08)
    nie każdy katopisowiec to kana_lija
  • ~Aldona z Morąga
    (2019-05-16 18:10)
    Poziom inteligencji wyznawców PiS i religii rzymskiej powszechnej poraźa. Do dziś widać efekty setek lat pańszczyzny, ciemnoty i indoktrynacji kościoła rzymskiego katolickiego. Przeciętny wyznawca PiSu to mieszkaniec prowincji, nieudacznik, wykształcenie podstawowe albo zawodowe. Gorliwy czytelnik nalepek na browarku i katechizmu.
  • ~tezet
    (2019-05-16 18:31)
    Będziemy przepraszać za akty profanacji wizerunku Matki Bożej, poniżania Kościoła i znieważenia godności dzieci. Czysta hipokryzja. Znieważenia godności ? A gwałty, przemoc zniewolenia, szantaże, wykorzystywania ciemnoty prostych ludzi. A opłaty za wszystko co się da. Nic darmo. Czy tak nauczał Jezus ??? To to nie jest żadna walka z kościołem. To jest walka z hipokryzją, zakłamaniem i rozpasaniem kleru.
  • ~wyrok_i_surowa_kara
    (2019-05-16 18:35)
    Akcja katolicka ?! Co jeszcze ? No co jeszcze ?
  • ~desmon-d
    (2019-05-16 18:37)
    Jakoś fakty przestępczej działalności niektórych pasterzy dusz do tej pani nie docierają. Pielgrzymowanie przed rzekomy tron tzw. królowej Polski to jakieś nieporozumienie. Królowa ze swoim synem królem według niektórych, jakoś nie reagują na przestępcze działania kasty, która za wszelką cenę chce uratować swoje życie w dostatku.
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-16 18:37)
    Niech to powie Kaczyńskiemu wprost.
  • ~miś
    (2019-05-16 18:39)
    Blondynka.
  • ~dno, ale bedzie jeszcze gorzej.
    (2019-05-16 18:50)
    czy tej pani mezem jest ksiondz?
  • ~stp
    (2019-05-16 18:51)
    Idźcie drogie panie z tym kibolsko faszystowskim towarzystwem, jest wam po drodze. Na Jasnej Górze już czekają na race dziękczynne.
  • ~jarek
    (2019-05-16 19:12)
    "Kościół" to nie Polska, tylko Watykański OKUPANT Polski. Polski nikt nie chce zniszczyć, ale Polacy maja już dość tej OKUPACJI! Czy to jest jasne?
  • ~ula
    (2019-05-16 19:15)
    Widać, że pisomatołki nic nie zrozumieli.
  • ~areał
    (2019-05-16 19:23)
    co ta istota bredzi ! nie widzi różnicy między molestowaniem a walką z kościołem ? czyżby miała bezmózg

Może zainteresować Cię też: