Dwóch kardynałów wyraziło wsparcie dla abp. Jędraszewskiego. "Bronił prawdy i dobra oraz prawa Bożego"

Prymas Czech kard. Dominik Duka i kard. Zenon Grocholewski, bliski współpracownik Jana Pawła II, wyrazili poparcie dla metropolity krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego – poinformowała w niedzielę krakowska kuria.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2019-08-14 12:27)
    żadna prawda, tylko manipulacja
  • ~GRU
    (2019-08-12 16:26)
    Kard.Dominik Duka ma OKAZJE w Polsce POPROTESTOWAC!!! Czeski kosciol ""CHODZI"jak ROLEX!!!
  • ~Kolory czerwone, teczowe, czarne to polska flaga
    (2019-08-12 13:08)
    Co tu pan Jedraszewski opowiada, ze czerwona zaraza nie chodzi juz po naszej ziemi, ale pojawila sie nowa, nie czerwona, ale teczowa. I jedna i druga chodza po naszej ziemi, czarna zaraza tez. W Polsce maja swietne swietne warunki do rozprzestrzeniania sie i rozkwitu. Nie podoba sie to tylko hierarchom Kk, strasznie sie boja konkurencji tych pozostalych zaraz ! Pan Dominik Duka tez sie strasznie boi !
  • ~Jan58
    (2019-08-12 12:28)
    Szaleństwo, tym razem ze strony kościoła. Czy już jesteśmy państwem religijnym ? Przeszkadza im LGBT, a pedofilia w kościele już nie przeszkadza ? Księdzu wolno więcej bo chodzi w sukience ? To jest dopiero zakłamanie.
  • ~konsul
    (2019-08-12 12:20)
    Dlaczego od np;kandydata na policjanta WYMAGA SIE BADAN o STANIE JEGO GLOWKI,a od kandydata do SEMINARIUM WYSTARCZY zaswiadczenie od Proboszcza???
  • ~09iopkl
    (2019-08-12 12:08)
    Podoba mi sie jego kolorowa mirta. A wszystko inne juz przedyskutowalismy. Czas zajac sie ekologia............
  • ~GRU
    (2019-08-12 11:58)
    2 kardynalow!!!Nawet 49% takich kardynalow nie moze PAPIEZA wybrac!!! Aby bronic KOGOS nie potrzebne jest bycie KIMS!!! WYSTARCZY BYC SOBA!!! Za PONTYFIKATU PAPIEZA FRANCISZKA ,KTOREGO POGLADY na TEMAT CZLOWIEKA ZNAMY,NIE BEDZIE pod WAWELEM kardynala Jedraszewskiego!!! Choc prawie z URZEDU BISKUP krakowski powinien miec Godnosc kardynalska!!!
  • ~yankee
    (2019-08-11 22:27)
    Dwóch to już sekta. Co na to papież?
  • ~zin
    (2019-08-11 19:25)
    siwy leb temu sie trzesie ale zieje nienawiscia Zajmij sie pedefilami i pedrestami ktorych nie brakuje w kosciele
  • ~borsuk
    (2019-08-11 18:41)
    Ile w Polsce jest Biskupow , arcybiskupow i kardynalow ?.Napewno duzo i my wszyscy musimy ze swoich zarobkow , rent i eemerytur utrzymywac ta bande ktora seje w naszym kraju nienawisc i dzieli nas na tych dobrych katolikow i reszte choloty w ich mniemeniu
  • ~rafał
    (2019-08-11 18:40)
    Nie tęczowa zaraza nas zżera, ale czarna od 2k lat.
  • ~ula
    (2019-08-11 18:20)
    Trzeba tępić czarną zarazę, bo ta jest najgorsza.
  • ~Artur
    (2019-08-11 18:06)
    Kościół katolicki żenada. "Milujcie bliźniego jak siebie samego" harmonię w czarnych sukienkach nic wam to nie mówi. Zróbcie porządek z profilami w czarnych sukienkach A potem obrazajcie innych.
  • ~kult świętego spokoju
    (2019-08-11 18:06)
    A już myślałem, że to Dziwisz i Nycz
  • ~Demaskator
    (2019-08-11 17:43)
    Kiedy ten ciemnogród zniknie z tego świata.
  • ~dobekmg
    (2019-08-11 17:38)
    "Modlę się za Ciebie i proszę Pana, by Twoje biskupie zaangażowanie przynosiło bogate owoce dla dobra Archidiecezji Krakowskiej i dla dobra Polski. Mając na uwadze nauczanie Pana Jezusa (Mt 5, 44; Łk 6, 27-28), modlę się także za tych, którzy nas obrażają" - napisał duchown" Tymi owocami mogą być dzieci biskupa. Niech się zabiera do roboty bo Polska w niżu demograficznym!!!!!!!!!
  • ~adamos
    (2019-08-11 16:42)
    międzynarodówka ciemniaków
  • ~anonim1
    (2019-08-11 16:13)
    Dysza człowieka nie ma orientacji.
  • ~koneser
    (2019-08-11 16:11)
    To regularna schizma - polscy hierarchowie nie mają już nic wspólnego z nauką Chrystusa i Kościoła - to jakaś pogańska sekta wspierająca partyjną ideologię narodowo-socjalistyczną PiS.
  • ~Dawid Black
    (2019-08-11 15:46)
    Jak 3% populacji ma nakazać coś 97% ludzi. Czy tu są normalni ludzie? LGTB nie ma przebicia a wy szukacie taniej sensacji. Żenujące i żal mi was (dwa razy z małej litery by pokazać jak wami gardzę teraz to trzy razy)

Może zainteresować Cię też: