Prokuratura wszczęła śledztwo ws. katastrofy w Tatrach

Prokuratura Rejonowa w Zakopanem wszczęła w piątek śledztwo w sprawie czwartkowej katastrofy w Tatrach. Jest prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci – powiedziała PAP szefowa zakopiańskiej prokuratury Barbara Bogdanowicz.

wróć do artykułu
  • ~Inka
    (2019-08-23 06:47)
    Nareszcie!
  • ~Rysiek
    (2019-08-23 07:39)
    Tak... krzyże są niebezpieczne.
  • ~stary
    (2019-08-23 08:03)
    Od kilkunastu lat nie jeżdżę w Tatry Polskie bo wali tam tyle Januszów że nie ma to sensu w Słowackich jest ładniej i luźniej ale powoli też nadciągają jak te burzowe chmury .
  • ~Tiamat
    (2019-08-23 09:33)
    Tragedia! Szkoda ludzi, a śmierć ich straszna i niepotrzebna. Nigdy nie należy lekceważyć Matki Natury , zwłaszcza jej największej siły elektromagnetycznej. Czy chowali się pod metalowym krzyżem wierząc w cud?
  • ~werty
    (2019-08-23 10:26)
    "Pół godziny wcześniej słychać było wyładowania z dużej odległości, a dalej turyści podejmowali wyjścia" Dodam że pogoda była paskudna od samego rana. Ja się pytam co ludzie mieli w głowach??????????????
  • ~tttt.
    (2019-08-23 13:19)
    Jezeli ktos zbiera pieniadze za wejscie na Giewont to powinien odpowiadac za bezpieczenstwo turystow.Dla gorali w Zakopanem licza sie tylko pieniadze a o turystow nikt nigdzie nie dba.A ceny sa z kosmosu.Oni mysla ze Polska to tylko gory.
  • ~prawda
    (2019-08-23 14:02)
    TRZEBA SIĘ JESZCZE BARDZIEJ MODLIĆ , BUK DAŁ OSTRZEŻENIE ,.,.,.
  • ~Gacek
    (2019-08-23 14:57)
    "czy nie było na przykład tam jakichś działań w panice" Pani prok. Bogdanowicz - kto by panikował,gdy walą pioruny,ludzie padają jak muchy i lecą odłamki skalne.Działania w panice,w takich okolicznościach ? Ustalajcie,ustalajcie i ustalcie czy wam czegoś nie brakuje ?
  • ~Zbyszek nie ten
    (2019-08-23 15:17)
    Takie jaja tylko w Polsce. Śledztwo w sprawie zdarzenia losowego jakim są zjawiska atmosferyczne, a brak śledztwa w sprawie popełnienia przestępstwa dot. "kaczych wież" czy trolowania na zlecenie ministra sprawiedliwości.
  • ~koszałki
    (2019-08-25 14:08)
    -Pis ma ważniejszy problem na głowie niż krzyż na Giewoncie . ,,Jak udowodnić Tuskowi winę za brak wody suszę w Polsce"", aby wygrać wybory