PiS ostro w dół, zyskuje cała opozycja poza Lewicą. PIERWSZY SONDAŻ po aferze Piebiaka

Po aferze Piebiaka Prawo i Sprawiedliwość traci aż 5 pkt. proc., natomiast Koalicja Obywatelska zyskuje 3 pkt. proc. - oto wyniki najnowszego sondażu Kantar dla TVN24.

wróć do artykułu
  • ~taka prawda
    (2019-08-23 12:45)
    Baju baju ..na jesień większość konstytucyjna w sejmie i tyle w temacie.
  • ~Andy
    (2019-08-23 13:13)
    Jasne. Z innych wiadomosci: "Talibowie znowy wylądowali w Klewkach".
  • ~mgła
    (2019-08-23 12:44)
    Nie wiem, co macie na myśli pisząc "ostro w dół". Widzę jasno, że PiS niezagrożony mknie do mety, którą będzie wygrana 13 października.
  • ~Bn
    (2019-08-23 12:45)
    Kantar dla TVN24 i wszystko jasne.
  • ~antyPiterek
    (2019-08-23 12:48)
    akurat uwieze ze spoleczenstwo w Polsce przeklada prywatna wojne wsrod paru sedziow na swoje spojzenie na cala polityke w Polsce. Po prostu nie wierze w ten sondaz
  • ~ROLNIK
    (2019-08-23 12:50)
    Ja i moja rodzina 6 osobowa będziemy głosować na PIS
  • ~GABOR
    (2019-08-23 12:49)
    W sondaże zalecane dla tefałenów i to zaraz PO tym jak oni rzetelnie, obiektywnie i apolitycznie (jak to tylko oni potrafią) zrobią z czegoś BURZĘ, jakoś średnio wieżę.
  • ~7zujkm
    (2019-08-23 12:49)
    No to ja sie zastanawiam, jak bedzie wygladac ten sondaz, jesli sie bron Boze okaze, ze sama lopozycja zorganizowala na siebie ten hejt.......
  • ~importer
    (2019-08-23 12:43)
    Obecnie za rządów PiS są;hejterem nr.1.Jarosław Kaczyński nr.2.Mateusz Morawiecki nr.3.Zbigniew Ziobro następnie marszałkowie sejmu i senatu Przyłębska itd.itd.itd.
  • ~kierowca
    (2019-08-23 12:45)
    Nowe twarze PiS Piebiak i Szmitd.
  • ~eu
    (2019-08-23 12:49)
    Pis jest do wladzy przyspawany i trudno bedzie ich oderwac
  • ~Konsuela
    (2019-08-23 15:29)
    Tak naprawdę to PO ma 18%głosów i to jest ich zmartwienie i kombinują jak mogą nieboraczki
  • ~Waddd
    (2019-08-23 13:02)
    Modlic sie aby zdechlo PISOWSKIE LAJNO
  • ~boost
    (2019-08-23 13:01)
    Sondaz zalezy od sformowania pytania dla ankieterow nie zawsze sa to jasne pytania ktore dawalyby prawdziwa odpowiedz
  • ~Urna
    (2019-08-23 13:07)
    Tiaaaa, sondaz na zamowienie po-komenow
  • ~miś
    (2019-08-23 12:55)
    Zbyszku, zwolniło się akurat jedno miejsce w więzieniu (a w zasadzie 3 miejsca). Będzie jak znalazł. Co prawda bez prześcieradła i koca, ale jednak. Aha, w nocy wyłączają światło na korytarzu, po prostu Wersal.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-23 13:17)
    Nie mam zupełnie zaufania do sondaży. Często są one raczej "pobożnymi życzeniami" aniżeli odzwierciedleniem stanu faktycznego!
  • ~Buraczana
    (2019-08-23 12:58)
    Pan Falenta chyba sie przygotowuje na wizytę seryjnego samobójcy grasującego w państwie PiS-u! Przypominam: trzy osoby związane z tzw. afera podkarpacką popełniło samobójstwo w tym jeden pod kocem leżąc!
  • ~PIĘTA
    (2019-08-23 12:56)
    "Czy Polacy na wszystko pozwolą i dalej będą łykać te kłamstwa?" - pytanie retoryczne! Łykają 24 godziny na dobę...Za 500 nie tylko będą lykac ale nawet dadzą dud.y.
  • ~Kant i Hak rządzą w PIS
    (2019-08-23 12:56)
    Niezgodność z Konstytucją RP zmian prawa uchwalanego nocami już od 2015 roku, odbieranie głosu całej opozycji, karanie finansowe opozycji za posiadanie innego zdania na temat tzw. dobrych zmian, teraz ujawniana jest arogancja pisowskiej władzy i po kawałku wychodzi na jaw hejt przeciw opozycji, wychodzący i koordynowany przez wiceministra Ministerstwa Sprawiedliwości /nomen omen/, to samo w NOWEJ KRS, wewnątrz Izby Dyscyplinarnej /?!/ Sądu Najwyższego. A wszystko prowadzone przez ludzi Ziobry, obciążające cały PIS nie kontrolujący działań koalicjantów. Tego Polska jeszcze nie widziała.