"Terytorialsi stanęli na drodze Marszu Równości". Prezydent Lublina: To oczywiste, że priorytet mają WOT

| Aktualizacja:

Organizatorzy Marszu Równości w Lublinie zmienili trasę pochodu, który miał się rozpocząć w miejscu i czasie, gdzie planowana jest przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. "Priorytet mają WOT" – powiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

wróć do artykułu
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-05 13:58)
    Prezydent Lublina wydał oświadczenie w którym poinformował mieszkańców że jeśli uczestnicy marszu równości będą zarejestrowani w Urzędzie Miejskim Lublina jako tęczowe berety Biedronia albo różowe peruki Rabieja to może uda się połączyć te dwie imprezy .
  • ~Generał
    (2019-09-04 21:39)
    Widzę to tak nowa tęczowa jednostka chce wygryźć WOT z placu zamkowego. Prowadzą działania zaczepne. Gdy wygrają okryją się sławą na całym świecie i zastąpią WOT. Aktywiści LGBT pochwalą tęczowych za wierną służbę i dołożą do swego arsenału jeszcze jedną zwycięską taktykę. I nikt już nie stanie na drodze zwycięskiego marszu "praw człowieka"
  • ~Qwwer
    (2019-09-04 08:45)
    Zolnierki 150 cm wzrosto
  • ~pająk
    (2019-09-03 16:53)
    do niny ty czerwone ******o pewnie twój tatko śłużył w zomo czerwony śmieciu
  • ~Piotr
    (2019-09-03 13:31)
    My kibice z calej Polski tez bedziemy
  • ~Brawo terytorialsi
    (2019-09-03 12:49)
    za wielką pomoc w tym roku przy klęskach żywiołowych, serca rosły na Wasz widok! Należy się Was godnie uhonorować, brawo Lublin!
  • ~!!!!!!!!!!
    (2019-09-03 12:36)
    Mogli rozdeptać tych tęczowych karaluchów!
  • ~alik
    (2019-09-03 10:25)
    wszystkie marsze równości powinny odbywać się na torze służewieckim
  • ~Piatrowcz
    (2019-09-03 10:23)
    Pisowskie po komunistyczne KBW zostało stworzone aby bronić władzy pisu?!
  • ~rafref
    (2019-09-03 10:00)
    Ostatnio Science stwierdził, że nie występuje gen odpowiedzialny za preferencje seksualne, natomiast jest to efekt wpływu wychowania i kultury. Wnioskuje stąd, że można ten efekt odwrócić, wystarczy chcieć.
  • ~uzdek98
    (2019-09-03 09:33)
    no i takie sa własnie zadania meneli terytorialnych, tak jak kiedys ZOMO... przeciez na specnaz ich nie puszcza, bo jeden rusek sam wytłukby saperką pół batalonu tych harcerzyków ...
  • ~dość nieczystości na ulicach niast
    (2019-09-03 07:37)
    spuścić to dziadostwo w dół Wsły razem z nieczystościami i PO ptokach.
  • ~tttt.
    (2019-09-03 07:03)
    Teczowe parady to jest wszystko to co moze dac Polakom PO KO.
  • ~emik
    (2019-09-03 01:15)
    Czy to lajdactwo nic innego nie potrafi,nie moze sie zajac czyms pozyteczniejszym tylko marsze w glowach ,co tydzien jakis marsz.Najwyzszy czas ZAKAZAC organizowania i promowania tej rozpusty.
  • ~z niemieckich srebrników
    (2019-09-02 22:10)
    tydzień bez zbocków tygodniem straconym
  • ~tttt.
    (2019-09-02 21:06)
    Jak mozna zrozumiec teczowych jeslo oni nie potrafia zrozumiec ze zrobila ich matka i ojciec i urodzila matka?Wszystkie zwierzeta,robaki,rosliny wiedza ze aby powstalo nowe stworzenie musi byc ona i on.A przez teczowych mogliby tylko wyginac ludzie na ziemi.
  • ~prr
    (2019-09-02 20:30)
    Te homoparady to objazdowy cyrk lewackich aktywistów
  • ~koneser
    (2019-09-02 19:54)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~jamcito
    (2019-09-02 19:49)
    Najprostsze rozwiązanie, żeby demokratycznie skasować pomysł takich marszów które maja ze 200 aktywistów ? Zacisnąć zęby, przygotować ogromne transparenty -"Wiwat Rodzina", "Trwajmy jak nasza TV", "Niech żyje układ hetero", "Motor zawsze z Lublinem", "Legia z Jaga dzisiaj razem"" itp.. i w kilka-kilkanaście tysięcy osób dołączyć do marszu. Przecież może iść każdy. A tym natłokiem transparentów haseł itd.. zasłonić grupki tęczowych. TVP może to nawet bez obróbki uczciwie relacjonować. Po marszu podziękować im za zorganizowanie narodowo-chrześcijańskiej manifestacji... i poprosić o jeszcze. To byłby ostatni ich marsz.
  • ~abcd
    (2019-09-02 19:17)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"