Trzaskowski: Nadal ustalamy przyczynę awarii w oczyszczalni. Jaki: Sprawie powinna się przyjrzeć UE

| Aktualizacja:

Zbieramy wszystkie informacje dotyczące wstępnej oceny, dlaczego doszło do tej awarii - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Dodał, że trwa szacowanie kosztów awarii, a informacje na ten temat miasto przedstawi we wtorek. Temat awarii kolektorów w oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie powinien zostać postawiony na forum unijnym – uważa europoseł PiS Patryk Jaki.

wróć do artykułu
  • ~Ciekawe czasy
    (2019-09-03 19:27)
    Najpierw bolsz......cy przegonili właścicieli z ich kamienic .Teraz potomkowie właścicieli przeganiają potomków bolsze...ów ze swoich kamienic.Koło historii wróciło na swoje tory. Jaki nie może się z tym pogodzić??Dlaczego???
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-03 10:36)
    Proponuję aby przejrzeć całą dokumentację budowy i wszystkie protokoły odbioru oczyszczalni ścieków Czajka . Jeżeli na stole leży najpierw przetarg a potem umowa na cztery miliardy złotych , to w Warszawskim ratuszu koperty z łapówkami latają jak jerzyki łapiąc komary . Wykonawca najczęściej aby odzyskać zainwestowane pieniądze oszczędza na kosztach a więc i jakości materiałów.
  • ~krystek
    (2019-09-03 10:18)
    ten ustala i ustalic nie moze ty nie jestes fachowcem tu musza ludzie ktorzy znaja sie na kolektorach ale tyle miliardow wydano i juz rury nie wytrzymaly czyli nie byly konserwowane i sprawdzane tam gdzie sa wodociagi co roku sa sprawdzane na biezonco nie kiedy cos za szwankuje pieniadze do kiszeni a nie nakonserwacje tak to jest
  • ~adik
    (2019-09-02 20:59)
    Trzaskowski nie ściemniaj z tym ozonem. pokaz badania. jest go za mało tak się tego nie używa bo to nic nie da. kto chce znajdzie opinie naukowe tylko tu nie da sie wkleic linka poszukajcie: cała prawda o ozonowaniu trzaskowskiego
  • ~axa
    (2019-09-02 19:28)
    To ten Jaki chce donosić na Polskę do Brukseli?
  • ~Bingo
    (2019-09-02 19:27)
    byle jaki, dlaczego boisz się prawdy, dlaczego nie zgodziłeś sie na druga sekcję zwłok Kosteckiego. To ty byłeś odpowiedzialny za więzienia
  • ~prawilny warszawiak
    (2019-09-02 19:22)
    LOL Może jeszcze do ONZ. :D Kto tego gościa robił i którym końcem? Jak to dobrze, że jako tako tu nie został. Desant opolski się nie udał. Wracaj na ślunsk hanysku.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-09-02 19:16)
    Panie Jaki - można uprzejmie poinformować UE.
  • ~jachu
    (2019-09-02 19:11)
    poseł Jaki donosi na Ojczyznę do tej przebrzydłej Unii? A ciekawe , że mu euro nie śmierdzą.
  • ~cyc apeluje
    (2019-09-02 18:57)
    Brukselo powołaj komisję Jakiego ,to najlepszy spec od płynących brudów
  • ~areał
    (2019-09-02 18:45)
    beznadziejny jaki ......
  • ~czy to wasi bracia? rodacy? z sejmu, z senatu?
    (2019-09-02 18:42)
    Jaki, nie kapuj do Unii. Tu trzeba zatrzymać wyciek na koszt odpowiedzialnych za budowę. Nie ma znaczenia ilu prominetów i rzadzących sceną polityczną będzie zmuszona oddać co przez 30 lat transformacji nakradli. I tak nie będa mieli źle, bo nie trafią do łagrów.
  • ~Trzaska
    (2019-09-02 18:36)
    No i mamy prezydenta od słoików, co to kojarzy się z zaborem kamienic i gów. W rzece Wisła
  • ~sprawa umożona
    (2019-09-02 18:35)
    Trzaskowski nadal ustala przyczynę, jak przyczyny nie znajdzie to znaczy że awarii nie było !
  • ~nu co zajec
    (2019-09-02 18:33)
    Wszystkie bakterie, tak Rafałku, tylko że są złe bakterie i dobre bakteria, bez dobrych bakterii rzeka tak samo umiera jak od obecności złych bakterii !
  • ~E meryt
    (2019-09-02 18:31)
    Niepotrzebnie tyle milionów "zainwestowała" HGW w te oczyszczalnie. Pewnie się opłacało skoro ja wybrano do UE
  • ~kaz
    (2019-09-02 18:12)
    Trzeba było zaprojektować i wykonać rurę na moście ponieważ obydwie inwestycje były wykonywane równolegle. Zaoszczędzono by kilkaset milionów i utrzymanie byłoby łatwiejsze. Mieszkańcy teraz płacą za ścieki dużo więcej bo ścieki muszą być pompowane. Wybudowany most nie nadaje się na włożenie tam rury.
  • ~Rychu
    (2019-09-02 18:12)
    Z prezentowanych w internecie opinii na temat przyczyn uszkodzenia, leżących obok siebie pod dnem Wisły, dwóch rur, służących do doprowadzenia ścieków do oczyszczalni wynika że przyczyną był wybuch. Ścieki raczej nie wybuchają, to co w takim razie wybuchło. I to by było na tyle.
  • ~Robotnik
    (2019-09-02 18:09)
    Kapuś Jaki chce donosić na Polskę.
  • ~tylko PIS
    (2019-09-02 17:45)
    PO PŁynie mafia w czasie WYBOROW cieniasy bajkopisarze do celi z nimi pod trybunal pod pregierz

Może zainteresować Cię też: