Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Prokuratura: Sąd przyznał mu swoisty immunitet celebryty

| Aktualizacja:

Decyzja sądu o niezastosowaniu aresztu tymczasowego wobec podejrzanego o oszustwo i podrobienie weksla dziennikarza Kamila Durczoka jest nieracjonalna i niezrozumiała - oceniła w środę prokuratura Regionalna w Katowicach, potwierdzając zamiar złożenia zażalenia na decyzję sądu.

wróć do artykułu
  • ~hugo
    (2019-12-02 19:04)
    "a taki ładny był hamerykański"
  • ~artur
    (2019-12-02 19:09)
    najemnik tvn
  • ~berto
    (2019-12-02 19:12)
    Tak sie konczy , jak ,,rozszadza,, sie rodzine,zona opiekowala sie nim jak mial raka
  • ~legendarny Władek
    (2019-12-02 20:00)
    Nie zdziwie sie jak tzw. obrońcy demokracji zrobią wiece w obronie Durczoka. przecież on tak się starał ,tak pluł na Polskę że teraz kasta powinna go bronić.
  • ~500$ na czasopisma
    (2019-12-02 20:06)
    A taki miły był zawsze dla Tuska i jego kolegów,
  • ~trochę mu
    (2019-12-02 20:13)
    brakuje do Banasia
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-12-02 20:14)
    Neuman POmoże Dupczokowi
  • ~Durczok szaleje
    (2019-12-02 20:15)
    gawiedź się cieszy, a prawdziwe problemy zostają, a nawet sobie rosną ostatnimi czasy...
  • ~ PO - kaput
    (2019-12-02 20:33)
    Je-bać Frasyniuka !
  • ~kuba
    (2019-12-02 21:38)
    Chodzi o ponad 2 mln franków, to na pewno nic mu nie będzie, idą siedzieć ci co kradną tysiące i to nie duże.
  • ~Mark Twain
    (2019-12-02 21:48)
    Co pieniądze mogą zrobić z ludźmi!
  • ~Bolo
    (2019-12-02 22:45)
    Tak zwykle koncza ludzie o PO-wskiej mentalnosci
  • ~marksizm kulturowy
    (2019-12-02 22:46)
    GW-niany Kamil Du pczok
  • ~ Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2019-12-02 22:56)
    $oroSSariusze wszystkich krajów, łączcie się!
  • ~Armageddon
    (2019-12-02 23:46)
    Od zera do bohatera ! Jak miał raka wszyscy się nad nim litowali i traktowali go ulgowo byle by się nie stresował, a gościu tak się wyluzował, że popełnił błąd za błędem... W rodzinie mam podobny przypadek. Na szczęście nie chodzi o kwestie prawne, ale dzieciak w wieku 15 lat też miał raka i mamusia dała mu taki klosz i tak na wszystko pozwalała, żeby tylko się nie stresował, że przez 10 lat wpadał w alkoholizm, narkomanię, wynosił rzeczy z domu... Dzisiaj nie radzi sobie kompletnie w życiu... Ma żonę i dziecko, ale żona ma go dość mimo tego, że się zmienił i od 2 lat nie robi już głupot... I Durczok się zmienił... Te sprawy są z przed prawie 10 lat... Owszem ta wpadka w lipcu, ale się zmienia... Niestety przeszłość go dopadła a wymiar sprawiedliwości to nie żona, która daje drugą szansę... jak coś jest zagrożone karą od 5 lat do 25 lat to już nie są żarty... A politykę sobie darujcie bo jeszcze nie wiadomo jakie zarzuty dostanie Pan Banaś, a wy tu plujecie na dziennikarza, a nie czynnego polityka !!!
  • ~jeżusz
    (2019-12-03 03:27)
    Widzę że tu jeden głupszy od drugiego
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-12-03 04:32)
    Ty Kamil D. a mowilam Ci zebys wodki nie pil i nie zadawal sie z pajacami z POKO i SLD, bo zle skonczysz.
  • ~pierwszy milion trzeba ukraść
    (2019-12-03 13:57)
    Dostanie 2 miesiące w zawieszeniu na 3 miesiące z powodu znikomej szkodliwości społecznej. Co innego gdyby ukradł w markecie batonik
  • ~98uijkm
    (2019-12-03 13:58)
    "przestępstwo to zbrodnia przeciwko środkom płatniczym." A nazwiska i imiona tych pokrzywdzonych?............Alez macie tlumacza............A co do pana Przestepcy, to szacun. Nie kazdy ma jaja, zeby sie przyznac...
  • ~tadek
    (2019-12-03 14:06)
    Tak wyglądają ELITY III RP. Jest w dobrym towarzystwie znanych aktorzyn, pijaczków, sędziów kradnących drobne itp.