W rozmowie z portalem Liberte powiedziała: W tej chwili realizuję swoje hobby i cieszę się tym, co robię. Być może w przyszłości hobby zamienię w zawód. To muzyka. Komponuję muzykę, którą można określić muzyką filmową, może bardziej się uczę kompozycji, studiuję teorię muzyki, także i praktyczne działania. Założyłam własne studio, mam takie małe studio i czuję się tu świetnie, razem z dźwiękami, jestem szczęśliwa.

Reklama

Anna Grodzka - co teraz robi?

Zanurzyłam się w muzyce tak głęboko, że zafundowałam sobie kilka lat intensywnej pracy nad pogłębianiem tajników kompozycji. Musiałam też (co było dla mnie trudne) nauczyć się obsługi współczesnej technologii jej tworzenia - napisała na Facebooku Grodzka.

Moją codzienną pasją jest dziś tworzenie muzyki do obrazu - muzyka filmowa - dodała.

Reklama

Pierwsza transpłciowa posłanka

Anna Grodzka to polska działaczka społeczna i polityczna, przedsiębiorca oraz pierwsza otwarcie transpłciowa osoba wybrana do polskiego parlamentu. Urodziła się 16 marca 1954 roku w Otwocku jako Krzysztof Bogdan Bęgowski. Jest współzałożycielką i byłą prezeską Fundacji Trans-Fuzja. Grodzka była związana z kilkoma partiami politycznymi, w tym z Polską Zjednoczoną Partią Robotniczą, Socjaldemokracją Rzeczypospolitej Polskiej, Sojuszem Lewicy Demokratycznej, Twoim Ruchem, Ruchem Palikota, Zielonymi i Polską Partią Socjalistyczną . Pełniła mandat posłanki na Sejm RP w latach 2011-2015 .