Dziennik Gazeta Prawana logo

Agent Tomek zostaje w CBA

16 października 2009, 12:41
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Mariusz Kamiński już nie rządzi Centralnym Biurem Antykorupcyjnym, ale jego najlepszy człowiek nie odejdzie razem z nim. Przystojny agent Tomek, który uwiódł posłankę Beatę Sawicką i osaczył Weronikę Marczuk-Pazurę, nie straci pracy - zapewnia Paweł Wojtunik, nowy szef CBA.

"Trochę niesłusznie , skupia się na nim" - tłumaczy Paweł Wojtunik. Następca Mariusza Kamińskiego na fotelu szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego nie chce, by napiętnowywano jego agenta, nawet jeśli popełniał błędy.

"Działał w interesie służby wykonując zadania" - mówi dziennikarzowi RMF Paweł Wojtunik.

>>>Agent Tomasz zgolił włosy

Co stanie się , którego twarz poznała już cała Polska? Dostanie inne zadania, ale nie będzie już działał pod przykryciem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj