Reklama
Reklama
Reklama

"Eksplozja w skrzydle..." Kim są eksperci Macierewicza?

 Posiedzenie paramenteranego zespołu Antoniego Macierewicza
Posiedzenie paramenteranego zespołu Antoniego Macierewicza / Newspix / DAMIAN BURZYKOWSKI
Tupolew nie zderzył się z brzozą, a na pokładzie doszło do wybuchów i samolot zaczął rozpadać się w powietrzu. Eksperci Antoniego Macierewicza przekonują, że przyczyny katastrofy smoleńskiej są zupełnie inne niż te opisane w raporcie Millera. Kim są naukowcy przedstawiani jako specjaliści od katastrof lotniczych? Czy rzeczywiście znają się samolotach? Gdzie teraz pracują? Oto największe autorytety zespołu Macierewicza.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Macierewicz Grzegorz Szuladziński Piotr Witakowski Kazimierz Nowaczyk Jan Obrębski Wiesław Binienda Wacław Berczyński eksperci Jacek Rońta
Reklama

Komentarze (295)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • żal mi ich
  2013-05-16 10:27
  Biedne te laski:( dwoją się i troją w tym swoim bełkocie...
  0
  zgłoś
 • w..ony
  2013-05-16 10:30
  Lasek, ty ciulu, powiedz lepiej, dlaczego tym razem pirotechnicy nie sprawdzali samolotu na obecność materiałów wybuchowych?
  Tupolew z najważniejszymi osobami w państwie nie został sprawdzony przed odlotem. Wytłumacz to, bo mnie krew jasna zalewa, że mordercy i ich wspólnicy tacy jak ty, jeszcze żyją
  0
  zgłoś
 • Asior
  2013-05-16 10:33
  Przypominjmy:
  1. Katastrofę spowodowali piloci ''; Debeściaki pokażą jak się laduje"
  2.Katastrofę spowodował gen. Błasik po siedział pijany w kokpicie i nakazał lądowa pilotom
  3.Dlatego, że inne osoby były w kokpicie piloci byli w stresie i niepodejmowali racjonalnyxh decyzji.
  To był pierwsze dwa tygodnie w mediach ********** , a błędzie pilotów informowano już na drugi dzień. Tacy byli znawcy, że bez badań wiedzieli kto zawinił..
  0
  zgłoś
 • wer
  2013-05-16 10:36
  jeszcze tusk i cała ta BANDA będą PRZEPRASZAĆ ZA tą rzekomą katastrofę
  0
  zgłoś
 • hamburg
  2013-05-16 10:38
  Publicznie wyrazam watpliwosci co do psychicznego zdrowia pana rogalskiego!Skrajnie propagandowy tekst. Cytujecie rogalskiego, przeciez wiemy, ze po wyrzuceniu go przez Pana Kaczynskiego, dwoi sie, zeby zablysnac. Jest spalony jako adwokat i jako czlowiek. A lasek i jego "fachowcy" w czym uczestniczyli i wczym teraz uczestnicza?
  0
  zgłoś
 • OKu
  2013-05-16 10:39
  Lasek powinien obciążyć prof. Biniendę odpowiedzialnością za kłopoty Dreamlinerów i ich przymusowe uziemienie. W końcu to Binienda projektował mocowanie ich silników. A sam Lasek już się naraził stwierdzając, ze to BYŁ LOT WOJSKOWY, a nie cywilny, jak chciałby Chyży Rój.
  0
  zgłoś
 • przywalmi
  2013-05-16 10:42
  Brakuje jeszcze jednego eksperta i to chyba najważniejszego eksperta nauk psychicznych i schizofremi
  0
  zgłoś
 • seksot
  2013-05-16 10:45
  A wele POLSKIEGO PRAWA Sp.Mjr Protasiuk mial zakaz schodzenia ponizej 12o metrow w tych warunkach wedle ruskiego 100 metrow..."Ruskie" mieli za glowne ZADANIE ODPEDZIC POLSKI SAMOLOT NUMBER ONE i nie zdolali mimo,ze solidnie informowali o braku mozliwosci przyjecia...Niechlujstwo,pycha,brak solidnosci a teraz grozna mitomania.Co za odrazajace typy..Instrukcja w sprawie lotow HEAD liczy sobie zaledwie 101 stron...
  0
  zgłoś
 • burdel nie Polska za Cysorza
  2013-05-16 10:50
  Panie Macierewicz dziękuję. Tę bandę Chyżego Ruja należy zamknąć na dożywocie
  0
  zgłoś
 • oko
  2013-05-16 10:50
  Z Laska jest taki ekspert jak z Rogalskiego adwokat, jeden wart drugiego?
  0
  zgłoś
 • Jacennty
  2013-05-16 10:51
  ...ja za dwadzieścia lat włączę radio, bo telewizji nie będzie i znowu usłyszę ,że wnuczka pana Macierewicza dotarła do nowych faktów zamachu w Smoleńsku.Tak długo będą powielać kłamstwo aż stanie się prawdą.
  0
  zgłoś
 • Maria z Łomży
  2013-05-16 10:53
  Gdzie byl remontowany 101 i 102? W zakladach kumpla Rasputina.
  Gdzie byl remontowany 101 i 102? W zakladach kumpla Rasputina.
  Kto lobbował za remontem właśnie tam? Kamorrow!
  Czy samolot(y) byly zabezpieczone "kontrwywiadowczo" podczas remontu? NIE - vide relacje o wpuszczeniu w Samarze na pokład osob nieupoważnionych.
  Jaki problem zabudować ładunek w skrzydle i poszyciu remontowanego samolotu? Żaden dla sowietów.
  Czy można zabezpieczyć taki ładunek przed wywęszeniem go przez psa? Można, bez problemu.
  Czy można zbudować ładunek kumulacyjny działający wścisle określonym kierunku? Można, do odcięcia skrzydła wystarczy kilkadziesiąt gramów materiału wybuchowego+kawałek miedzi. Materiał poglądowy na Discovery Channel.
  Czy można w poszyciu samolotu zamontować ładunek termobaryczny, np. na bazie tlenku etylenu? Można.
  Dlaczego tlenek etylenu? Łatwo dostępny i wybucha juz od stężenia ok. 3%
  Po co dodatkowy ładunek, kiedy mamy juz "obcinaczkę skrzydła"? Po to aby nikt nie przeżył. Lądowanie bez skrzydła z prędkością ok. 270km/h daje niewielką szanse na przeżycie kilkunastu niepotrzebnych świadków.
  Czy prawidłowo przeprowadzona kontrola pirotechniczna(pies) może nie wykryć ładunków profesjonalnie zabezpieczonych w skrzydle i poszyciu? Może.
  Należy jednak zadać sobie następne pytania:
  Dlaczego 102 wrócił z Samary z opóźnieniem? Może trzeba było usunąć niepotrzebne juz "wyposażenie dodatkowe"?
  Czy rozebrano na kawałki 102 w poszukiwaniu śladów manipulacji w skrzydłach i poszyciu? Nie.
  I to by było na tyle.
  0
  zgłoś
 • banda czworga. PO PSL SLD RP
  2013-05-16 10:54
  Bój się Lasek mądrych ludzi. Boisz się publicznie rozmawiać draniu.
  Okrągłego stołu nie będzie w sprawie Smoleńska. My Naród Polki nie pozwolimy drugi raz nas okraść i zabijać . Dużo się nazbierało aby was rozliczyć. Orbana wypożyczymy jak będzie trzeba i zrobi porządek jak na Węgrzech. Tam jest prawdziwa Solidarność. Do nas dotrze wkrótce.
  0
  zgłoś
 • porównajmy specjalistów./m-53
  2013-05-16 10:54
  A teraz prosimy o analogiczną listę i informację o autorytetach Millera i Laska.
  0
  zgłoś
 • Ewa
  2013-05-16 10:54
  Notka użytkownika utworzona w dniu 4 września 2011 r. o 22:46:
  Co myślicie o tym tekście notki użytkownika utworzonej w dniu 4 września 2011 o 22:46: "zona BOR-owca spod Smolenska 10.kwietnia 2010 r. TUsk154 utworzona przez użytkownika ... w dniu 4 września 2011 o 22:46
  Witaj,
  Mam do Ciebie prośbę, abyś wszystkim wątpiacym w katastrofę smoleńską opowiedział historie BOROwca Marka Uleryka. Zacznę od początku. Po katastrofie w Smoleńsku on zadzwonił do swojej żony, z którą był po rozwodzie, ale mają dziecko i powiedział, że jest katastrofa, wylądowaliśmy, przeżyliśmy ale coś mi się stało w nogę, czekamy na pomoc, pogotowie. Tylko tyle powiedział, bo telefon sie wyłączył. Jego żona nie otrzymała odbierając zwłoki jego telefonu. To opowiedziała moja kuzynka Milena, PiS z krwi i kości, jedna z normalnych w tej mojej POpapranej rodzinie. Milena chodziła kiedyś z Ulerykiem, ale im sie nie ułożyło, kontakt ze sobą i jego rodzina utrzymywali. Milena pracuje jako nauczyciel w Szpitalu w Bydgoszczy na, uczy chore dzieci. Potem Uleryk przeniósł się do Warszawy, ochraniał Panią śp. Marie Kaczyńską. W ubiegłym tygodniu do jej szpitala przyszedł ojciec Uleryka i opowiedział jak wyglądał Jego syn, kiedy żona odbierała go z Rosji. Otóż na policzku miał duży plaster, a pod nim widać było dziurę zaklejoną jakąś masą , po przeciwnej stronie policzka na szyi tak samo dziura czymś wypełniona i zaklejona plastrem. To na pewno były dziury od strzału. Milena prosiła abym to wszystkim opowiadała i podawała, gdzie tylko się da. Proszę Cię opowiedz tą historie wśród swoich. Pozdrawiam". Przypomnę inny telefon, którego wg ABW nie było: Katastrofa w Smoleńsku. Leszek Deptuła dzwonił przed śmiercią do żony" Na liście Janickiego ogłoszonej w TVPINFO dnia 10.04.2010 o godzinie 13:59 brakowalo dwóch nazwisk: śp. Artura Francuza i śp. Marka Uleryka.
  0
  zgłoś
 • Anonymous
  2013-05-16 10:55
  ~OKu2013-05-16 10:39
  w Dreamlinerach paliły się akumulatory, a nie silniki. Ja poczekam na wyrok sądu, bo to co napisały komisje (wszystkie) do mnie nie przemawia. Skoro komisja Antoniego jest taka zła dlaczego potwierdziły się informacje dotyczące, ze głos, który pojawił się na taśmie to nie gen.Błasik jeszcze jest zbyt wiele nie wiadomych oraz nie domówień aby zweryfikować, która wersja jest prawdziwa. Na chwilę obecną można tylko powiedzieć, ze w sprawie ciągle pojawiają się nowe watki.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2013-05-16 10:55
  rudy i cala banda POsrancow odpowie ze smolensk
  0
  zgłoś
 • wojtek
  2013-05-16 10:56
  Hi, żaden nie badał wypadków lotniczych, od czego oni są właściwie ekspertami? Od robienia ludziom wody z mózgu?
  A co to za pożal się boże informacje:
  Według prof. Miłosza Michaela Wnuka oraz informacji podawanych przez Polskie Radio współuczestniczył w badaniu katastrofy promu kosmicznego "Columbia", mimo iż nie jest wymieniony wśród osób uczestniczących w badaniu w oficjalnym raporcie sporządzonym po katastrofie"
  Rozumiem że osoby nie wymienione w raporcie to: sprzataczki, ochroniarze, kierowcy, pracownicy fizyczni itp.
  A co na to radio Erewań?
  0
  zgłoś
 • wujek
  2013-05-16 10:58
  Boże, dlaczego te mordy "ekspertów" Macierewicza są takie oszołomskie??? Może nie przebiją naczelnego pisiego paranoika, ale niewiele im brakuje.
  1
  zgłoś
 • maria
  2013-05-16 10:59
  DZiekujemy m MAcierewiczu Dziekujemy ekspertom ---POLSKE URATUJE WYJASNIENIE SMOLENSKA --Polacy musza poznac prawde Bolesna prawde KTORA TAK ZAMIATAJA POD DYWAN JACYS ZASPRZEDANI LUDZIE TUSKA ..Kazdy myslacy polak eie ze na tak niskiej wysokosci rozbil sie samolota na drobne czesci nie zostawiajac wyrwy w blotnistym gruncie ---SAmolot spadal w powietrzu DLACZEGO -tYLKO GLUPI TO KUPI TEORIE LASKA I JEGO KRETACZY ___BRZOZA BRZOZA _---NIE UDA CI SIE CZLOWIEKU ZMANOPULOWAC ODPOWIEDZIALNOSC TUSKA I JEGO POPARANCOW ___KAIM ZABIL ABLA -To jest ZDRADA NARODOWA ___
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama