Reklama
Warszawa
Reklama

Straszny krajobraz po burzy. ZDJĘCIA napływały z całej Polski

20 lipca 2015, 09:36
Strażacy wyjeżdżali na interwencje ponad 5800 razy - powiedział w TVP Info Paweł Frątczak, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Najcięższa sytuacja jest w województwach: mazowieckim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Silny wiatr zerwał dachy z 780 budynków. Bilans nie jest ostateczny, wciąż napływają nowe zgłoszenia. W terenie wciąż pracuje kilka tysięcy strażaków.
Strażacy wyjeżdżali na interwencje ponad 5800 razy - powiedział w TVP Info Paweł Frątczak, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Najcięższa sytuacja jest w województwach: mazowieckim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Silny wiatr zerwał dachy z 780 budynków. Bilans nie jest ostateczny, wciąż napływają nowe zgłoszenia. W terenie wciąż pracuje kilka tysięcy strażaków. / PAP / Jakub Kaczmarczyk
Strażacy wyjeżdżali na interwencje ponad 5800 razy - powiedział w TVP Info Paweł Frątczak, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Najcięższa sytuacja jest w województwach: mazowieckim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Silny wiatr zerwał dachy z 780 budynków.
Reklama
Reklama
Tematy:
Polska burza Wrocław deszcz powalone drzewa mazowszelPoznań skutki burz nawałnice

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • sklave
  2015-07-20 10:54:50
  No a pomyślcie sobie co by to było gdyby tak strażacy pracowali jak policja i wojsko?
  Grosze zarabiają , nie protestują tylko na zawołanie się meldują. A premier myśli jakby tu urzędnikom państwowym jeszcze podnieść wynagrodzenie. Bo w tej Polsce już tak jest że kto pracuje przez cały dzień ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy
  Więcej na sklave.aktualnosci
  10
 • Marrek
  2015-07-20 11:45:54
  oczekuję jakiegoś komentarza na temat nawałnic od prezydenta elekta i pani szydło. Czy oni całą winę na niepogodę zwalą na PO ?
  22
 • pol anka
  2015-07-20 12:23:55
  jeśli 4 tyś. pensji zasadniczej to mało, liczone bez dodatków to mało, to faktycznie tylko modlić się pozostało o kataklizmy. A po łokcie urobieni są rzecznicy i kapelani.
  5
Reklama

Zobacz więcej

Reklama