Racewicz o dziennikarzach TVP: Czy na koniec dnia mogą przed lustrem spokojnie spojrzeć sobie w oczy?

| Aktualizacja:

Telewizja, do której przychodziłam, była kompletnie inną instytucją niż obecna, choć na korytarzach można spotkać tych samych ludzi – mówi w rozmowie z "Newsweekiem" Joanna Racewicz. Dziennikarka dodaje, że zastanawia się nad pozwem przeciwko TVP za zwolnienie jej z pracy.

wróć do artykułu
  • ~lili
    (2018-06-11 07:02)
    Zacznij od siebie. Aby tylko lustro wytrzymało.
  • ~uff
    (2018-06-05 21:02)
    No i znalazła się ta która ma moralne prawo oceniać TVP. Niech sobie ta osoba sPOjrzy w sumienie. Dla mnie zawsze byłaś sługuską tamtej ekipy!!!
  • ~empatia
    (2018-04-25 00:09)
    Próbuje się zasłuzyć, żeby etat w TVN dostać :) bidulka
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-04-21 16:07)
    JAK SIE PATRZY NA TVN24 JAK SKACZO NA LUDZI NA DWORCACH TO JEST ZALOSNY SPEKTLAK.CI LUDZIE NIE MAJO GODNOSCI NIE PATRZO ZE SO DZIECI ZACHOWUJO SIE JAK SEPY CO ROZDZIERAJO SWOJO PADLINE.HANBA!!! DLA TEJ TVN24.TEN WYZEJ SMIEC SMIECIE TO NA LOPATE I SIE ZAMIECIE.ZLIKWIDUJEMY JUDASZY PO PSL SLD NOWOCZESNO CI CO SZKALUJO DO UE NA SWOJ KRAJ I NA SWOJ NARUD.A SAMNI ZLODZIEJE OKRADALI8 LAT CO NIE WIDZIAL DAWNO SWIAT.DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH KAZDY JUDASZ SIE ZE WSTYDU SPALI I W NACHY ZWALI.DZIADKIEM JESTESMY ALE I DZIADAMNI PRZEZ TE PARTJE.PO50 LATACH PRACY921 ZL
  • ~Robson2265
    (2018-04-21 14:16)
    Widać jak tuba propagandy TVN działa na niektórych.Też swego czasu oglądałem TVN,wierząc,że to co przekazują jest prawdą.Myliłem się i to bardzo.Na szczęście obudziłem się w porę i porównałem ich przekaz z "prawdą".Wnioski wyciągnąłem dość szybko.Propagandowe slogany TVN,TOK FM,GW,POLSAT...mnie już nie ruszają.Dla mających mętlik e głowie trzeba zadać sobie sporo trudu,aby odpowiednimi argumentami przekonać ich do "prawdy".
  • ~Rob
    (2018-04-17 18:47)
    Wredne podłe babsko z wiecznie niezadowoloną miną cierpiętnicy!!!! Cale szczęście że prezes Kurski wywalił ją na zbity pysk bo już nie mogłem patrzeć na tę minę cierpiętnicy.
  • ~Dzinia
    (2018-04-17 18:37)
    Wredni komentujący. Pani Racewicz ma rację. TV PiS jest obrzydliwa! Kanały informacyjne szczególnie.A to co robi z własną twarzą to jej prywatną sprawą!
  • ~POzdro
    (2018-04-17 10:05)
    Nie mów hop bo jeszcze będziesz chiała w TVP ponownie pracować. A PO drugie ma pani jakieś problemy z mową i ciężko się tego słucha.
  • ~Misio...,,.,,.,,.,,,.
    (2018-04-17 01:37)
    Dobrze zarabiają, wystarczy ,że spojrzą na swoje konto bankowe, do lustra , bo czasem trzeba przypudrować nosek również. Od czasu PRL ci sami ludzie byli w TV i PR blokowali etaty i byli na pasku służb , czasem również Ruskich. Raczej nie przeszkadzało im , że robią rzeczy często nieetyczne,a teraz tacy moraliści nagle. Kasa im się urwała jak w przypadku Lisa który myślał ,że będzie miał dożywotni kontrakt na swoją spółkę z TVP z tymi bzdurnymi " Lis na Żywo". Jak się kontrakt skończył , to poszedł na ulicę w obronie tzw. demokracji. Nawet nie wie co to jest demokracja. Demokracja to są wolne wybory, a nie darmowa gruba kasa za propagandę na antenie.
  • ~Allis
    (2018-04-16 20:32)
    Oni mogą na siebie patrzeć A Pani?
  • ~alfalfa
    (2018-04-16 19:45)
    Ta Pani ma coś dziwnego z twarzą. Chyba czas na karierę w radio.
  • ~Złamała zasady!
    (2018-04-16 17:25)
    Jest taka niepisana zasada, że nie pluje się na firmę w której się kiedyś pracowało. Ta pani zatem nie złamała reguł, zrobiła coś gorszego, złamała zasady. I to gdzie - w antypolskiej prasie. Żenada!
  • ~derkuszyn
    (2018-04-16 16:51)
    Brawo pani Racewicz - a o pseudodziennikarzy reżimowych na usługach PiS proszę się nie martwić. Nie patrzą w lustro bo już dawno stracili twarz - więc i lustra powyrzucali...
  • ~Fan Moheru
    (2018-04-16 16:22)
    Pisie kołtuństwo poderwało się do boju? Zajmijcie się lepiej skomlącymi za kasą Gosiewskimi. Tą narąbaną i tą bardziej chciwą też, co to przy wtórze pozostałych pisich nekrobiznesmenek i przytupywaniu Antosia drą kasę bez opamiętania. Ten Przemysław to chyba złoty kolo był? Jak widać na przykładzie p. Racewicz, która raczej zawsze godnie znosiła żałobę i p. Gosiewskiej jedne panie inwestują w siebie a drugie w gorzałę.
  • ~Tio
    (2018-04-16 15:51)
    Hyaluronia Botoksinska- Silikonska? Jak bede mial corke dam jej na imie Hyaluronia , pieknie!
  • ~Aman
    (2018-04-16 15:06)
    Litości! W TVN same prawdomówne aniołki.
  • ~Wolna Polska od Piszu
    (2018-04-16 15:01)
    Nie oglądam TVP bo to telewizja komunistycznej propagandy PISU a ći dziennikarze co tam pracują jak komuna Pisowska odejdzie od władzy będą bezrobotni bo nikt nie zatrudni takich jak oni bez zasad i honoru ludzi nigdzie
  • ~jacek z marek
    (2018-04-16 14:45)
    szmal, szmal, szmal i botoks
  • ~Starszy pan
    (2018-04-16 14:27)
    Piękna twarz ,klasyczne piękne rysy . Piękna kobieta !!!!!
  • ~Rt.
    (2018-04-16 14:24)
    Bardzo brzydko tak mówić p.dziennikarko o koleżankach ,oj nieładnie,wręcz paskudnie.

Może zainteresować Cię też: