Jan Wróbel: Ruina projektu reformowania Polski przez prawicę zniechęca mnie

| Aktualizacja:

W istocie polityka prezesa PiS jest oparta na refleksji, że o stopniu głębokości reformy świadczy przyrost możliwości podejmowania decyzji personalnych przez władzę centralną. A potrzebę zmian potwierdzają wycia opozycji. Jak wyje, to znaczy, że na reformie traci, a więc była ona potrzebna.

wróć do artykułu
  • ~Franciszek
    (2017-08-13 07:16)
    Panie Wróbel! PiS prawicą? Litości.
  • ~kaku
    (2017-07-23 21:08)
    pis to prawica ? przecież to narodowy socjalizm w czystej postaci.
  • ~tkm
    (2017-07-23 18:55)
    Redaktor Wróbel zdaje się powracać do rzeczywistości i oceniać ją jaka jest!
  • ~as
    (2017-07-23 13:37)
    nie rozumoem jak pan może byc wychowawcą młodzieży
  • ~Nikodem
    (2017-07-23 09:46)
    Jakie nazwisko, taki rozumek !
  • ~Don Carlos
    (2017-07-22 22:57)
    Panie Janie kochany niech Pan nie pęka, niech Pan kocha swoich kolegów z PiS, bo "Une chcą lepszy Polski", a coś mnie się wydaje, że przez swoje zachowanie polityczne spóźnił się Pan na pociąg z napisem "przyzwoitość". Nie rób Pan piruetów, bo najpierw należy myśleć, a potem paplać na temat Pana Zbigniewa Hołdysa - Pan Zbyszek choć stoi w wagonie, bo tam są niewygody i ludzie "drugiego sortu", ale twarz nie szczypie Go ze wstydu. Super Gość ten Pan Zbyszek.
  • ~ćwierkacz
    (2017-07-22 21:54)
    Lech Kaczyński był Prezydentem wszystkich Polaków i wszyscy mają prawo się na niego powoływać. To, że był bratem Jarosława jest ich sprawą prywatną. W wypowiedzi Pana Jarosława brakowało wyjaśnienia, kto był odpowiedzialny za śmierć pozostałych 95 osób.
  • ~Szyba
    (2017-07-22 17:39)
    .......ptasi móżdżek.....
  • ~cool observer
    (2017-07-22 17:29)
    Moderator wystraszył się "dobrej zmiany", więc zablokował mnie mimo, że są wiele gorsze komentarze !
  • ~cool observer
    (2017-07-22 16:45)
    Wróbelek ćwierka raz na prawo, raz na lewo, raz... do góry ! ;-). A to cwaniaczek: GROSZ ZAROBIĆ I CNOTY NIE STRACIĆ (i w ogóle nic nie stracić, a tylko zarobić) !
  • ~gosc
    (2017-07-22 13:11)
    żałosne "wypociny "pana wróbelka.
  • ~a.u.tor.nieznan.y
    (2017-07-21 17:25)
    Dajcie sobie spoko z tym oglupianiem, nikt juz na GWniana propagande sie nie zlapie. Strasznie was wnerwia, ze Polsce idzie wreszcie dobrze, a wam odcieli ryje od koryta.
  • ~Konrad Waniensrod
    (2017-07-21 17:24)
    Wrubelek ma takie nawyki jak Donaldyniuss grzebanie w JAJECZKACH to wasze talenty
  • ~Tylko bzdury
    (2017-07-21 17:22)
    Cepie POlszewicki kim ty jesteś bzdury pleciesz kiedy co BEKNIESZ i nić jak Gasiuk Pichsiuk
  • ~Zyta
    (2017-07-21 16:03)
    A mnie żal Polski , panie Wróbel
  • ~sic.
    (2017-07-21 14:02)
    PiS to formacja klamstwa nienawisci i niszczenia polskosci ...
  • ~Feliks D
    (2017-07-21 13:02)
    Jasiu masz rację.Ale jak prezesa scisniemy za jaja tez bedzie wył.Jak to robi widzielismy wszscy.Jest to zwykly ******
  • ~Bydgoszcz pamięta HAŃBĘ
    (2017-07-21 13:01)
    Taka reforma, jak jej twarze. Twarze PRLowskich prokuratorów także wojskowych, którzy oskarżali w stanie wojennym, bo tak im kazali komunistyczni mocodawcy. Teraz mają czelność obwoływać się sumieniem Narodu. Lista hańby IPN ...13grudnia81....represje.. Bydgoszcz pamięta aktywnych wtedy i dzisiaj prokuratorów.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-07-21 12:35)
    Dobrze że szanowny autor się obudził. To, że wiele kwestii w państwie wymaga pilnych zmian jest dla mnie jasne od dawna, ale działania partii są dla mnie nieakceptowalne od samego początku. Pomijając już wszystko inne - nie reformują sfer życia, które zrefornować absolutnie należy.
  • ~Stiff
    (2017-07-21 12:32)
    Pan masz taki mały rozumek ,że nawet wróble się wstydzą i chcą odlecieć do innych krajów

Może zainteresować Cię też: