Parafianowicz: Jedna decyzja konsula RFN i autorytet Polski w gruzach

| Aktualizacja:

Odpowiedzialny za wstrzymanie prac ekshumacyjnych w Kostiuchnówce ukraiński urzędnik Swiatosław Szeremeta został wpisany przez Polskę do bazy danych SIS i tym samym objęty zakazem wjazdu na teren całej strefy Schengen. 18 listopada cofnięto go z punktu granicznego w Medyce, uznając za osobę niepożądaną. Władze konsularne Niemiec podważyły jednak decyzję Warszawy. Wczoraj Szeremeta, z wbitą w paszporcie wizą RFN, wylądował w Berlinie i tym samym bez problemu przekroczył granicę Unii Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~ad1
    (2017-12-06 19:20)
    Czyste przedszkole czyli dyplomacja
  • ~Pozarski
    (2017-12-06 18:21)
    Chcialbym wiedziec, czy pan Parafianowicz nalezy do Hamasu czy do Fatahu?
  • ~bezrobotny
    (2017-12-06 07:39)
    Polska pod rzadami pilsudczykow Kaczynskiego prowadzi mocarstwowa polityke, na ktora Polska nie ma srodkow finansowych. Dlatego Polska moze sobie co najwyzej POkrytykowac Niemcy, bo POtem i tak POprosi Niemcy o kolejne kredyty umozliwiajace Polsce finansowanie jej polityki socjalnej.
  • ~quito~
    (2017-12-06 07:27)
    Parafianowicz, twoj autorytet juz dawno w gruzach, mandrylu.
  • ~Filip
    (2017-12-06 06:13)
    Ale durny tytuł tego artykułu. Jakiś Niemiec nie ma żadnego wpływu na reputacje Polski.
  • ~Don Biszkopt
    (2017-12-06 01:21)
    Niemiecka gazeta Der Dziennik tytuł artykułowi nadała nie bez satysfakcji, to czuć.
  • ~glupole_z_pisu
    (2017-12-05 23:06)
    bo Pisowi nie pasowal Ukrainiec...halo ?
  • ~@ Odpowiedzialny za wstrzymanie prac ekshumacyjnych..
    (2017-12-05 22:44)
    A co pan powie, panie Patafiańczyk na temat "polskiego" prezydenta odpowiedzialnego za wstrzymanie prac ekshumacyjnych w Jedwabnem?!!! - Co nam, Polakom, będzie się jeszcze długo odbijać czkawką!!!
  • ~Patafianowicz! - Przestań ludziom wciskać kit!
    (2017-12-05 21:47)
    I podawaj tylko sprawdzone informacje agencyjne! - Oto jedna z nich - tym razem bardzo pokrzepiająca - z Lozanny (Szwajcaria) --------------------- @ Światowe agencje podały, że rosyjska reprezentacja olimpijska została wykluczona z zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Korei Płd.! Również oficjalni przedstawiciele Rosji mają zakaz pojawiania się na tych Igrzyskach! Rosyjska flaga nie będzie wyeksponowana podczas uroczystości otwarcia, a hymn rosyjski nie zostanie odegrany! -------------- Jeśli jacyś rosyjscy zawodnicy zostaną wyjątkowo dopuszczeni przez organizatorów do startu - będą mogli wystartować tylko jako osoby prywatne i nie wolno im będzie użyć żadnych uniformów noszących jakiekolwiek symbole wskazujące na kraj pochodzenia! - Jeżeli nawet zdobędą jakieś medale - to wyłącznie jako osoby prywatne, a w oficjalnej dokumentacji Igrzysk przy pozycji Rosja we wszystkich dyscyplinach będzie informacja, że Rosja zdobyła 0 (zero) medali! Takie postanowienie MKOL jest wynikiem udokumentowanej konkluzji, że Rosja przez wiele lat używała swej olimpijskiej ekipy w celu demonstrowania, że jest światową potęgą - natomiast dla uzyskania odpowiednich "wyników" i propagandowych efektów notorycznie używała wspieranego przez państwo niedozwolonego dopingu porównywalnego jedynie z dopingiem stosowanym przez zawodników byłej NRD od lat sześćdziesiątych do osiemdziesiątych XX wieku.
  • ~omar
    (2017-12-05 18:56)
    Czas najwyższy realistycznie spojrzeć na Ukrainę i jej bratanie s naszym odwiecznym wrogiem -Niemcami.Bądźmy ostrożni wobec Ukrainców,ta nacja ma wiele za uszami,a w czasach ZSRR nie byli przychylni Polakom.Dzisiaj bratają się z nami ze względu na nasze bliskie stosunki z USA oraz nasze osobliwe spojrzenie na Rosję,jako mocarstwa nam wrogiego.
  • ~super demokracja
    (2017-12-05 18:24)
    niedawno Polska lizała 4 ukraińskie litery a przestrzegano że jak zwykle, kiedy się tamtejsza "biała" szlachta rozsiądzie przy korycie to skończy się wielka przyjaźń. zresztą jak z większością sąsiadów i nie sąsiadów, kiedy nie będziemy co najmniej im przytakiwać.
  • ~student
    (2017-12-05 18:11)
    I po co komu opinia tego kogoś a Niemców w szczególności, szkoda nerwów.
  • ~Poklos
    (2017-12-05 17:16)
    Niemcy w mas Mediach nie podaja zadnych informacji o wyniesieniu Banderyzmu do rangi bohaterstwa narodowego Ukrainy. Jest to przecierz czesc ich historii.
  • ~Parkitka
    (2017-12-05 17:11)
    Pparafinowicz ty ukropie.
  • ~Baletmistrz
    (2017-12-05 16:58)
    Polskie prymitywne młoty z San Escobar,słonie w składzie porcelany to przy nich baletnice pierwowo sorta.
  • ~janwał
    (2017-12-05 16:09)
    Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiik! Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiik! Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiik totalnej władzy kulsońskiej...
  • ~A ja myślę, że to jest jakiś absurd, że z jednej strony
    (2017-12-05 15:46)
    Niemcy zapraszają na imieniny do Mutti milion uchodźców - ale kiedy się wreszcie orientują, że wursta i ciastek nie starczy dla wszystkich - to próbują zorganizować filię tych imienin swojej Mutti w każdym europejskim kraju i upchnąć swoich gości po kątach Europy, nie bacząc na ich zadowolenie i wygodę! - Jeśli po staremu założyć, że Niemcy to ludzie zorganizowani i w miarę rozsądni - to całe te imieniny wyglądają na jakiś ponury żart! -
  • ~Krystek
    (2017-12-05 15:03)
    Autor ukrył przy okazji fakt, że wcześniej runął w gruzy autorytet niemiec po tym jak niemcy chcieli odebrać polskej rodzinie dziecko, a ci wrócili z nim do Polski. niemcy wydali za nimi list gończy a Polacy im zakomunikowali, że mogą sobie nim podetrzeć d.....:))))))
  • ~Dawniej się mawiało:
    (2017-12-05 14:57)
    "Na żelaznym drągu czepiali się pociągu!". - Ale nasz pociąg jedzie i dojedzie! A rozmaici Parafianowicze POspadają na zakrętach!!!
  • ~A ja myślę, że jednak najbardziej
    (2017-12-05 14:51)
    Polskę niszczą szkodliwi kre-tyni i/albo agenci wpływu w rodzaju Parafianowicza! Bo Polska - to jest trzeźwa, stabilna, niepodatna na manipulacje medialne i niezdeformowana świadomość Polaków!

Może zainteresować Cię też: