Parafianowicz: Jedna decyzja konsula RFN i autorytet Polski w gruzach

| Aktualizacja:

Odpowiedzialny za wstrzymanie prac ekshumacyjnych w Kostiuchnówce ukraiński urzędnik Swiatosław Szeremeta został wpisany przez Polskę do bazy danych SIS i tym samym objęty zakazem wjazdu na teren całej strefy Schengen. 18 listopada cofnięto go z punktu granicznego w Medyce, uznając za osobę niepożądaną. Władze konsularne Niemiec podważyły jednak decyzję Warszawy. Wczoraj Szeremeta, z wbitą w paszporcie wizą RFN, wylądował w Berlinie i tym samym bez problemu przekroczył granicę Unii Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~bertsi
    (2017-12-05 13:31)
    W odpowiedzi Polska powinna wpuścić do strefy Schengen osobę, której wjazd zabroniły Niemcy. Ciekawe co będą pisali na ten temat prawdziwi europejczycy z Polski i prasa niemiecka.
  • ~Zawsze - jak czytam jego teksty -
    (2017-12-05 08:50)
    zastanawiam się, gdzie dokładnie leży parafia, w której wikarym jest ten Parafianowicz? - I kto tam daje na tacę?
  • ~Batko
    (2017-12-05 09:55)
    CENZOR BUCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teraz odpowiedż Polski. Zakaz wjazdu do Polski ,dla części Nie--ieckich polityków.A dla Ukrów zamknąć granice. I z Polski wydalić Ich Całkowicie.Polska bez Nich da sobie rade ,ale Oni bez Polski??????????????????????????????
  • ~ki
    (2017-12-05 09:31)
    o tak ukrwincy robią ekshumacje wermachtu, a polskie wstrzymują, a niemcy im umożluwiają łamanie traktatów, czy trzeba jeszcze coś dodawać, a może polska nie uzna pozwoleń na wjazd do polski dla 2 mln ukrainców mimo schengen niech ich niemcy zabiwrają bo w polsce pracują w większości w firmach z niemieckim kapitałem
  • ~A ja myślę, że jednak najbardziej
    (2017-12-05 14:51)
    Polskę niszczą szkodliwi kre-tyni i/albo agenci wpływu w rodzaju Parafianowicza! Bo Polska - to jest trzeźwa, stabilna, niepodatna na manipulacje medialne i niezdeformowana świadomość Polaków!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-05 09:54)
    Teraz odpowiedż Polski. Zakaz wjazdu do Polski ,dla części Niemieckich polityków.A dla Ukrów zamknąć granice. I z Polski wydalić Ich Całkowicie.Polska bez Nich da sobie rade ,ale Oni bez Polski??????????????????????????????
  • ~Düsseldorf
    (2017-12-05 08:52)
    W niemieckich mediach o tym ani slowa, Polska powinna wreszcie olac ukrainski skorumpowany rzad oligarchow. Niemcy mogli niewiedziec o polskim zakazie, on zalatwil sobie wize, wsiadl do samolotu i przelecial nad Polska - co w tym dziwnego
  • ~@ Odpowiedzialny za wstrzymanie prac ekshumacyjnych..
    (2017-12-05 22:44)
    A co pan powie, panie Patafiańczyk na temat "polskiego" prezydenta odpowiedzialnego za wstrzymanie prac ekshumacyjnych w Jedwabnem?!!! - Co nam, Polakom, będzie się jeszcze długo odbijać czkawką!!!
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-12-05 10:05)
    Nie,nie Panie Parafianowicz Pan to źle interpretujesz to autorytet Niemiec w gruzach
  • ~Zorro
    (2017-12-05 12:19)
    Jak może legnąć w gruzach coś czego już dano nie ma? Z pisowską władzą nikt się na świecie ani w Europie nie liczy, są słabi i ignorowani mogą zbierać tylko ochłapy rzucane przez Niemców. A ci właśnie pokazali pisowskim kulsonom jak wygląda stosowana przez PiS zabawa w ignorowanie prawa i umów.
  • ~quito~
    (2017-12-06 07:27)
    Parafianowicz, twoj autorytet juz dawno w gruzach, mandrylu.
  • ~adamm
    (2017-12-05 09:51)
    III Rzesza jest aktywna, tylko flagę zmienili.
  • ~Parkitka
    (2017-12-05 17:11)
    Pparafinowicz ty ukropie.
  • ~po ranne wy dmuszki
    (2017-12-05 09:29)
    okutany w szale pisze co ma w glowie, siedzi i uklada tak slowo po slowie, okutany w szale jezyk ostry miewa, jeden ostro pisze drugi ostro spiewa
  • ~omar
    (2017-12-05 18:56)
    Czas najwyższy realistycznie spojrzeć na Ukrainę i jej bratanie s naszym odwiecznym wrogiem -Niemcami.Bądźmy ostrożni wobec Ukrainców,ta nacja ma wiele za uszami,a w czasach ZSRR nie byli przychylni Polakom.Dzisiaj bratają się z nami ze względu na nasze bliskie stosunki z USA oraz nasze osobliwe spojrzenie na Rosję,jako mocarstwa nam wrogiego.
  • ~wzrokowiec
    (2017-12-05 10:16)
    Wizerunkowo to Niemcy stracili. Tak jak Panie Parafianowicz wizerunkowo pan traci bardzo wiele na tym zdjęciu w arafatce i z zarostem, bo nie mogę się uwolnić od skojarzeń...;-)
  • ~Poklos
    (2017-12-05 17:16)
    Niemcy w mas Mediach nie podaja zadnych informacji o wyniesieniu Banderyzmu do rangi bohaterstwa narodowego Ukrainy. Jest to przecierz czesc ich historii.
  • ~sd
    (2017-12-05 10:10)
    To co się stało stawia nie Polskę a Niemcy w złym świetle. Jeżeli zrobili to celowo to jest to ich problem bo celowość działa w obie strony i powiedzmy Polska może postąpić podobnie w przyszłości , jeśli natomiast zrobili to bezwiednie to świadczy to o tym w jaki sposób udzielają wiz obcokrajowcom na terenie Szengen. Jednym słowem zero weryfikacji. Jeżeli to samo dotyczy tzw. "uchodżców" to niemiaszki dały kolejny argument aby nie wdawać się w politykę relokacji osób niewiadomego pochodzenia. Parafianowicz jest głąbem więc nie warto go cytować.
  • ~mrozu
    (2017-12-05 09:19)
    Państwo o nazwie RFN to chyba zakończyło swoje istnienie w 1990 roku o ile mi wiadomo? I się dziwić San Escobar LOL
  • ~bezrobotny
    (2017-12-06 07:39)
    Polska pod rzadami pilsudczykow Kaczynskiego prowadzi mocarstwowa polityke, na ktora Polska nie ma srodkow finansowych. Dlatego Polska moze sobie co najwyzej POkrytykowac Niemcy, bo POtem i tak POprosi Niemcy o kolejne kredyty umozliwiajace Polsce finansowanie jej polityki socjalnej.

Może zainteresować Cię też: