Balcerowicz: Być bronionym przez Orbana to jak potwierdzenie zarzutów

| Aktualizacja:

Być bronionym przez Orbana to jak potwierdzenie zarzutów.  Jeśli Orban uratuje PiS, to potwierdzi tylko to zło, jakie PiS wyrządził Polsce - powiedział prof. Leszek Balcerowicz z Forum Obywatelskiego Rozwoju w programie "Kropka nad i" w TVN24.

wróć do artykułu
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2017-12-28 21:27)
    Komunistyczny piesek Sorosa.
  • ~oloolo
    (2017-12-28 21:27)
    Słuchać opinii balcerowicza to tak jak by wierzyć Urbanowi
  • ~sanczez
    (2017-12-28 21:30)
    Pisowscy "dyplomaci" którzy doprowadzili do tego, że los Polski leży w rękach tego putinowskiego psiura i rosyjskiego agenta wpływu powinni odpowiadać za zdradę dyplomatyczną. Nieudolność i niemota pisowskich aparatczyków w dziedzinie polityki zagranicznej jest powalająca.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-28 21:39)
    Orban jest wasalem Putina i zdradzi Polskę jak już nas wykorzysta tym bardziej że Unia też coś Węgrom dorzuci i wtedy w Polsce będzie jeden wielki PiSk i histeria...
  • ~ajax
    (2017-12-28 21:47)
    Znowu mędrkowanie tego specjalista od polityki permanentnego "zaciskania pasa" najuboższym, "schładzania gospodarki" i wyprzedaży Polskiego majątku narodowego w latach 90.?!
  • ~SorosPrawicy
    (2017-12-28 22:17)
    Grzegorze Bierecki to taki Soros prawicy.
  • ~Lodzia
    (2017-12-28 22:22)
    Jest ponoć ten Pan profesorem , ale szukałem jego publikacji naukowych i trudno znaleźć. Chyba w zbiorze zastrzeżonym IPN, reszta mało warte.
  • ~ooo
    (2017-12-28 22:23)
    mydłek
  • ~kwr
    (2017-12-28 22:25)
    Generalnie łatwo podejmować decyzje, szczególnie te wymagające zaciśnięcia pasa, jeśli to nie mój pas. Pan Leszek podjął kiedyś walkę z inflacją. Zaczął od zabrania Polakom wszystkich oszczędności. Dla większości drobnych ciułaczy to był dramat. Mnie to nie dotknęło bo w domu była bieda, ale umiem sobie wyobrazić to dziś.
  • ~Piotr z Poznania
    (2017-12-28 22:31)
    I pomyśleć, że kiedyś dałem się nabrać, że to poważny ekonomista.
  • ~kotong
    (2017-12-28 22:32)
    neandertalus trogloditus
  • ~precz szatanie.
    (2017-12-28 22:33)
    Wredny lewacki buc,pluję na tą twarz.
  • ~Fedor
    (2017-12-28 22:58)
    Gdyby to Gyurcsany, który przyznał, że "kłamaliśmy rano, w południe i wieczorem, w dzień i w nocy, miesiącami, latami, wszystkich oszukaliśmy i przez fałsz dorwaliśmy się do władzy" po tym, jak doprowadził gospodarkę Węgier do ruiny, chwalił i bronił Kaczyńskiego, to pewnie mędrek Balcerowicz (oraz KE) byłby zachwycony, że polski rząd podąża śladem węgierskich postkomunistów po równi pochyłej. Groteskowy spec od złodziejskiej "transformacji".
  • ~Darek.M
    (2017-12-28 23:11)
    To on jeszcze nie siedzi? Zgnoił Polskę i Polaków do poziomu krajów kolonialnych trzeciego świata i jeszcze żałuje że nie zdążył zgnoić całkowicie, wymazać z mapy Europy... Odpowie kiedyś za to, nie odpowie?
  • ~wolffd
    (2017-12-28 23:14)
    publikowanie jego wy$r@nych przemyslen jest gwaltem na intelekcie - der dziennik niezawodny
  • ~student sgpis
    (2017-12-28 23:15)
    Lejzor Rotenschwanc,pzpr, tworca stanu wojennego ?
  • ~ja...
    (2017-12-28 23:27)
    Ten gość zdradza demokrację mówi w języku nie demokracjnym po polsku to obciach ale wstyd
  • ~belfer
    (2017-12-29 00:09)
    kacyku z podstawowych problemów marksizmu leninizmu za ekonomiczną bolszewię czeka cela+
  • ~Solejukowa
    (2017-12-29 00:24)
    Mam odruch wymiotny jak go widze
  • ~Pankracy
    (2017-12-29 00:39)
    Balcerowicz, to wieloletni mentor Ryszarda Petru. Jak mówi Pismo: "po owocach ich poznacie".

Może zainteresować Cię też: