"Książka przekonująco rysuje portret prezydenta jako rozkapryszonego dzieciaka półanalfabety"

| Aktualizacja:

Kto słabo czyta? Kto tak boi się otrucia, że wciąż je żarcie z McDonalda? Kto godzinami narzeka znajomym przez telefon, że świat jest niemiły, gapiąc się przy tym w trzy telewizory? Kto ma zwykle taką opinię jak ostatnia osoba, z którą rozmawiał? O kim prawie wszyscy współpracownicy mówią, że jest „jak dziecko”, a koledzy, wznosząc oczy do góry, wzdychają „Co za idiota”? Kto dostał pracę, a wcale jej nie chciał? No kto?

wróć do artykułu
  • ~Róża Woźniakowska, aka von Panzerfaust
    (2018-01-13 14:15)
    wspaniała książka, wszystko wielka GW no prawda objawiona, tak się mocno zaczytałam, że na lewym oku raka dostałam. OMG, czy ja teraz nie jestem już lewacka? POwinnnam chyba moje prawe oko zaraz dla pewnośći drucianym wieszakiem wyskrobać
  • ~nuter
    (2018-01-13 13:53)
    plotki,plotki,ksiazka typu jedna pani powiedziala drugiej pani,zaczalem czytac I jest to paszkwil plotek I domyslow, ksiazka warta zero dolarow
  • ~Michael Wolff
    (2018-01-13 14:25)
    PO napisaniu Fire and Fury zaczynam pisać Dzienniki Hitlera. Książka będzie przekonująco rysować portret fyrera jako narodowego socjalisty i rozkapryszonego dzieciaka półanalfabety. Siedzę w głowie u Adolfa i widzę wszyskto i wiem co on myśli, tak samo jak w Fire and Fury - to tzw. stosoana teleporatacja mentalna. Nobla z fizyki za to dostanę!
  • ~bertsi
    (2018-01-13 14:16)
    Jeżeli półanalfabeta zdobył samodzielnie taki majątek, to kim jest autor książki i Ci którzy mu wierzą?
  • ~czarek z małkinii
    (2018-01-13 14:55)
    klauna to mamy prezydenta w Polsce, niejakiego Adriana, czy jak mu tam
  • ~Wiki Leaks
    (2018-01-13 14:27)
    u nas ta książka PO najlepszej cenie
  • ~We the People.
    (2018-01-13 14:42)
    Propaganda.Dziadostwo. Hu., dup., i kamieni kupa.Pewnie , lepiej zeby gral na saksie, irobil meto.i tamto .Chlop a nie du pek, zato zostal prezydentem. Americans Loves President.because President Loves People. I gra gitara. Good Luck.Czytajac takie bzdety az sie chce podlubac w nosie albo w bucie, bo czepianie sie ludzi bez podstaw to dziadostwo.
  • ~abra .....kadabra
    (2018-01-13 15:18)
    Dudus..... a poszed won ...do ziemi obiecanej ....mojego glosu nigdy wiiecej nie uswiadczysz
  • ~Zorro
    (2018-01-13 13:56)
    Przecież ten kulson myśli, że Ziemia jest płaska! Oto jego "mądrości" na ten temat - cytat: "Bardzo dużo latam i wcale nie przesadzam. Nikt nie lata więcej ode mnie. Słuchajcie, mam własny odrzutowiec. 757, to piękny samolot, to najlepszy samolot! Gdyby świat był okrągły, uwierzcie, wiedziałbym o tym! "
  • ~CONDOR
    (2018-01-13 14:39)
    PRAWDA BOLI, CO KULSONY?
  • ~-- 6°C w Norge
    (2018-01-13 17:53)
    Prezydent TRUMP jest najlepszym prezydentem od czasow Reagana, czy to sie Zdziczalej Lewackiej Miedzynarodowce POdoba, czy nie. BRAWO Panie Prezydencie Trump!!!!
  • ~Jan Kowski
    (2018-01-13 16:13)
    Autor tej książki tak samo przekonująco rysuje obraz prezydenta Trumpa , jak u nas przekonująco rysowany jest obraz np. Kaczyńskiego albo Macierewicza ,przez sprytnie POprzebierany za dziennikarzy ubecki POmiot z tefałenów .
  • ~trump_ma_demencje
    (2018-01-13 17:02)
    Trump cierpi na postepujaca demencje. Jego dni w Bialym Domu sa policzone ! Trump na dzisiaj samodzielnie to nie trafi nawet do toalety... Trump dostal w spadku po ojcu kilkaset milionow dolarow ! Samodzielnie majatku nie zdobyl. Trump i Th. May jest na wylocie ! p. s. Wiadomo co to znaczy dla pisowskich towarzyszy...
  • ~janek-007
    (2018-01-13 21:10)
    Książkę "Fire and Fury" M. Wolffa skończyłem czytać kilka dni temu. Książka wcale nie jest zła i opisuje to wszystko co można było oglądać na żywo w mediach od 2016 roku do dzisiaj to jest polowy stycznia 2018, z dodatkiem tego raczej całkiem obiektywnie obserwował autor w tamtym czasie będąc w Białym Domu. Obserwacje autora dodają do tej książki treści i tego co "makes pres. D. Trump and his court tic". Ta książka wcale nie jest jednak tylko o D. Trumpie ale jest o amerykańskich neoliberalnych i neo-konserwatywnych oligarcho-plutokratik dzisiejszych elitach. Prez. D. Trump prezentuje się w tej książce jako "tin pot banana generalisimus" manipulowanego przez rożnych "agentów szemranego wpływu" a nie jako przywódca demokratycznego państwa pretendującego być przywódcą tzw. "wolnego świata".
  • ~krytyk literacki
    (2018-01-13 14:36)
    od roku trwa putninizacja najlepszego prezydenta w historii USA -Trump mimo wszystko zapewnil rok swiatowego pokoju -reszta to porostu wymysl jakiejs niepojetej dla nas chorej wyobrazni. Ksiazke napisal znowu jakis Michael -czyli wiadomo i o co chodzi - poziom grossa.
  • ~Kobita
    (2018-01-13 15:32)
    To samo moglam napisac ( nawet niektore rzeczy pisalam dokladnie tak jak w tej ksiazce) , tak go widze i nie inaczej, bo dokladnie taki jest , Jak w tej ksiazke. Nic dodac , nic ujac. I takiego wybrali sobie Amerykanie za prezydenta? Polacy tez sobie chorego czlowieka wybrali na prezesa. W 33 tez pewien narod podziwial i wybral psychopate na wodza oanstwa. Ludzie sa tacy ograniczeni.....
  • ~DM
    (2018-01-14 07:35)
    re: ~Róża Woźniakowska, aka von Panzerfaust ( facet piszacy z D)......... Po pierwsze- pod tym pseudonimem ukrywa sie facet= kulson ( w/g mnie chory czlowiek. Mniesza o to.) Po drugie- jak najbardziej Różyczko...... wyskrob se to to swoje lewe oko ,jesli masz ochote. Ktomus sie nie podoba? Kos cie wstrzymuje? ZROB MU NA ZLOSC!!!!!!! (Tylu tu idiotow na tym forum. Bedzie o jednego mniej.)
  • ~STUHRwa jego mać. . . .
    (2018-01-13 21:56)
    Przeczytałem pierwszy akapit i byłem PEWNY, ze to o szefie SPD, Szulcu . . . .
  • ~POKODWON
    (2018-01-13 21:49)
    Jeśli to prawda o Trumpie, to czekają nas lata spokoju i prosperity za jego rzadów. Żaden przeciwnik nie będzie podskakiwał bo nie będzie pewny czy Trump nie zasypie go atomówkami. Megalomani mają zazwyczaj lekką rękę która niechcący może opaść na czerwony guzik…
  • ~Tommy
    (2018-01-14 08:28)
    Skoro lewicowi dziennikarze chcą sprawować rząd dusz w USA to niech mają pretensje do swoich obywateli, że dokonali takiego wyboru ! Ich kandydatka, przy całym medialnym i celebryckim wsparciu okazała się żałośnie nieskuteczna.Teraz wylewają "krokodyle łzy" zamiast się zastanowić dlaczego przegrali.Odpowiedź-lewactwo to choroba umysłu!

Może zainteresować Cię też: