Posłanka PO: Patryk Jaki to młody i bardzo zdolny polityk, ale w typie rewolucjonisty

| Aktualizacja:

Całe nieszczęście zaczęło się już wówczas, gdy tą tematyką zajął się wiceminister Patryk Jaki. To młody i bardzo zdolny polityk, lecz zdecydowanie w typie rewolucjonisty. Gdyby urodził się wcześniej, to stałby na czele rewolucji październikowej albo jeszcze wcześniej - francuskiej - mówi w rozmowie z dziennik.pl posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska.

wróć do artykułu
  • ~Jako realista nie bawię się w jałowe dywagacje!
    (2018-02-13 07:57)
    Interesują mnie fakty! ---- Wychodzę z założenia roboczego, że gdyby istotnie Polacy w jakimś znaczącym stopniu uczestniczyli w Holokauście - i gdyby efektywnie nie pomogli Ży dom przetrwać 6 lat niemieckiej okupacji, kiedy przecież gdzieś oni pod jakimiś polskimi nazwiskami i na lewych załatwionych przez Polaków papierach musieli mieszkać i musieli też chyba coś jeść - to nie mielibyśmy dzisiaj problemu zży-dami - bo by nie istnieli! ------ Bo przecież zorganizowane przez Niemców w polskich miastach getta były kolejno przez tychże Niemców likwidowane wraz z mieszkańcami! -- ----- A poza tym zakładam, że eski-mosi chyba nie są aż tak bez-czelni, żeby nam wmawiać, że przez te 6 lat ukrywali się "bez jedzenia i bez spania" w szparach między deskami podłogi polskich domów ucha-rak-te-ryzowani na plus-kwy?! - I że czekali tylko na pierw-szą okazję, żeby swoim zwyczajem na-pić się kr-wi gospodarza, kiedy tylko Niemcy "już sobie pójdą", a ten gospodarz trochę odżyje?! - Ale coś mi się widzi, że chyba jednak są właśnie tak albo jeszcze bardziej be-zczelni i że specjalnie czekali na lepszą kon-dy-cję gospodarza, żeby mu się poziom he-mo-glo-bi-ny poprawił! - I chyba nawet Me-rk-el to ostatnio zauważyła - może podczas mycia podłogi?
  • ~Anachok1
    (2018-02-12 19:13)
    Kochana Pani Posłanko! Przecież wrak NIE PO TO ma być sprowadzony żeby służył jakiemus sledztwu katastrofy (bo juz jest dawno po śledztwie) TYLKO PO TO żeby go porąbać na tyle kawałków ile jest kościołów w Polsce i żeby w kazdym kościele była relikwia im. L.Kaczyńskiego, czyli kawałek złomu. na wieki wieków ...
  • ~To jest doprawdy coś dziwnego...!
    (2018-02-12 19:01)
    Świat jest taki piękny, przyjazny, pokojowy, łagodny, mądry, z przyszłością, otwarty, tolerancyjny, zamieszkany przez dobrych ludzi, a tylko Polska jest taka brzydka, wroga, niebezpieczna, agresywna, głupia, zamknięta, niegościnna, nietolerancyjna, ksenofobiczna, szowinistyczna, i zamieszkana przez takich złych Polaków. Dlaczego więc akurat w Polsce przez kilkaset lat osiedlali się Ż y d zi tak licznie? Zwłaszcza, kiedy z kilku krajów Europy (Hiszpania, Francja, Anglia) zostali bezpardonowo wyrzuceni i chyba nie byli aż tak g łupi, żeby się nie zorientować, dlaczego ich wyrzucono!!! Mieli co najmniej 500 lat, żeby się nad przyczynami powszechnej do nich niechęci uczciwie zastanowić i skorygować swój stosunek do gospodarzy krajów, w których jeszcze mogli się osiedlać i przebywać! Ale jako niepoprawni du-rnie nie skorzystali z okazji! - A teraz znowu wsz czynają rejwach!
  • ~Z aksjomatami nie ma co jednak dyskutować!
    (2018-02-12 18:45)
    Stara i nawet przez na pozór rozsądnych ludzi niejednokrotnie kwestionowana teza, że generalnie baby są jednak bezgranicznie du rne i bezmyślne - po tej wypowiedzi na nowo zyskuje wszelkie cechy aksjomatu!
  • ~kasia
    (2018-02-12 18:21)
    Dlaczego oni tak bardzo nienawidza Polski?
  • ~W Polsce wszystko PO staremu: śledź śledzi śledzia!
    (2018-02-12 18:13)
    A ży dzi po staremu tylko jedzą polskie śledzie z cebulką! - I to dopiero jest prawdziwe nieszczęście Polski i Polaków!
  • ~Ta cała rozpętana przez Ży dów afera
    (2018-02-12 17:54)
    to jest kolejny dowód na słuszność starodawnej i wielokrotnie udowodnionej niezbicie tezy, że Ż y d jest w takim samym stopniu i w ten sam sposób obywatelem kraju, w którym akurat mieszka, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta i szczerym patriotą jego przewodu pokarmowego!" A pozbawiony mózgu (niestety bardzo często spotykana odmiana!) nie wie, że zabijając swego żywiciela sam wydaje na siebie wyrok śmierci!
  • ~To nie jest 'całe nieszczęście'!!!
    (2018-02-12 17:47)
    Wręcz przeciwnie! - To jest nasze wielkie szczęście, że Polacy wreszcie się budzą ze snu o rzekomej przyjaźni, jaką darzą nas eskimosi! Niech burza trwa, a od czasu do czasu trzeba sypnąć im gradem prosto w oczy!!! - Jako eskimosi powinni długofalowo użyć tej lodowej "manny" do budowy swojego igloo (Sztetl), a na codzień stosować w charakterze lewatywy - najlepiej z piachem!!!
  • ~abra
    (2018-02-12 16:17)
    Dawno się baba nie odzywała a jak już cos palnęła to widać, że pomyliła proszki.
  • ~Misiek
    (2018-02-12 16:05)
    ze ten goowniarz wszystko spie...rzy czego sie dotknie bylo jasne jak slonce. jak dlugo jeszcze pisowska smarkateria bedzie sie babrac w polskiej polityce zagranicznej?
  • ~indian
    (2018-02-12 16:00)
    Bo dobry on jest, umie obdzierać PO ch*w-y z fałszu i obłudy.
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-02-12 15:37)
    Ślesinskaja -- Katarasiunskaja te fajki cię wykonczą 60 dziennie jak Schetynuska wypady Cmentarne z oligarchami
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-02-12 15:33)
    POlszewiki to Mafia takich przekrętów kraj nie widział jak za POlszerwików Tusskusskich KAZANOSTRA WŁOSKA to PIKUŚ
  • ~#
    (2018-02-12 15:31)
    A propos „młodego wieku” i „rewolucjonisty” — gdy tak spojrzeć w te… „migdałowe” oczy pełne smutku to pamięć przywołuje pełne mądrości słowa z „cynamonowych” ust, a właściwie spod pióra towarzyszki redaktor: „Gdzie byliście, wy, ideolodzy i praktycy syjonizmu, którzy próbujecie oszukać własne i świata sumienie, co uczyniliście dwadzieścia parę lat temu, by nas uratować? W swoim brudnym zacietrzewieniu łączycie się pod znakiem gwiazdy Dawida, tej samej gwiazdy, z którą my wchodziliśmy do komór gazowych. / Nie ma takiego błota, którym nie obrzucono by nas, Polaków, w ostatnim czasie. Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu zapomnieli jednak o jednym. To błoto nie nas brudzi, lecz ich samych”. [Źródło: Tym, którzy zapomnieli — Syjonizm – aktywność i bierność, I. Śledzińska, Dziennik Łódzki Nr 110, 9.05.1968 / Nr 112, 11.05.1968]
  • ~wszyscyśmytu
    (2018-02-12 15:27)
    Jacy jesteśmy? Jacy tacy.
  • ~Ryczi szmalcu nie straci, a wybory blisko
    (2018-02-12 15:20)
    Jaki propaguje ustawę, Czarnecki propaguje ustawę i przybliża światu określenie polskich szmalcowników /nazwa na wewnętrzny użytek - między Polakami/, to czego się spodziewać w ocenach całego świata, zainteresowanego skutkami ustawy - uchwalonej pośpiesznie w Dzień Holocaustu przez Sejm, klepniętej przez Senat, podpisanej przez Adriana 2.0 i wydrukowanej przez Dworzanina, ustawy sięgającej łapskami poza granice Polski ?
  • ~wjw
    (2018-02-12 15:15)
    Zdolny ale do wszystkiego najgorszego...
  • ~aals
    (2018-02-12 15:09)
    Lekarstwa brała?
  • ~zbinio
    (2018-02-12 15:01)
    Przed pluton egzekucyjny z nią.
  • ~jan23
    (2018-02-12 14:50)
    Jaki - zdolny? umarlem ze smiechu, przeciez on to niedouczony pseudointeligent

Może zainteresować Cię też: