Kamień wiszący u szyi PiS. Internet nie zapomina i depcze posłowi Pięcie po piętach [FELIETON]

| Aktualizacja:

"Już niedługo Ameryka zapłaci wysoką cenę za ten grymas demokracji. Jak powiedział mój klubowy kolega poseł Stanisław Pięta, Obama to nadchodząca katastrofa, to koniec cywilizacji białego człowieka" - grzmiał dziesięć lat temu z trybuny sejmowej świętej pamięci poseł Artur Górski. Wbrew wizjom jego kolegi z PiS, cywilizacja białego człowieka nie tylko przetrwała, ale przeszła do oszałamiającego kontrataku w postaci Donalda Trumpa. Mimo to Internet nie zapomniał.

wróć do artykułu
  • ~moja lewa pięta
    (2018-06-05 15:44)
    Pięta poznał laskę na miesięcznicy smoleńskiej. Na tych miesięcznicach panuje atmosfera napięcia seksulanego i deficytu erotycznego. Naród się podnieca i chciałby coś tam podziałać w sferze intymnej ale nie może bo wiek i fatalne facjaty "prawdziwych polaków" nie pozwalają. Z braku ujścia erotycznego, aż się sekretarz partii "gnom" znalazł w szpitalu.
  • ~taktotak
    (2018-06-05 09:48)
    Jak to tak - na chwilę spuścić ich z oczu! Prezes do szpitalu, a rebiata już harcuje!!!
  • ~zaorana konstytucja
    (2018-06-03 23:45)
    ... ludzie są grzeszni...! Ale ********* jest POZOWANIE na pobożnego i prawego męża oraz ojca.... jak się jest tylko KLĘCZĄCYM (gdzie się da) OBŁUDNYM GRZESZNIKIEM za PAŃSTWOWE PIENIĄDZE klęczącym , w imię własnych interesów, przed... SUWERENEM ... a nie przed Bogiem.....! - to podłość nie tylko w stosunku do żony, ale naśmiewanie się (właśnie) z tego suwerena, który nie omieszka Pięcie i PiS-owi za to zapłacić....
  • ~brudas tusk
    (2018-06-03 23:17)
    kto chce kredyt w amber ?
  • ~pa
    (2018-06-03 21:43)
    stasiu pieta i arurek górski wiedli podobne zycie nie tylko obanama ich połaczył...chłocy załatwiali pracę zoną kochanką i tak rodzina i honor ich wiodła przez zycie. Startujcie w konkursach do samorzadow naiwne biedactwa startucie do spolek skarbu panstawa robote dostaje ten co ma uklady i sypiają z ,, wybrancami" taki... to moralny gest ...czy ziobro ejst lepszy ...zonka pzu ....
  • ~Aniela
    (2018-06-03 12:11)
    POdly atak na posla z PiS, bo po-mioty to przeciez niewiniatka co z wlasny has mieszkan robia burdel i jest cacy, bo kasiora za d....pe plynie. To jest hi-po-kryzja
  • ~eazz
    (2018-06-03 10:00)
    Autor wieś to zna z opowiadań reymonta, a od polityków wymaga się więcej zwłaszcza pis nie wiem w czym autor widzi problem, a już porwnywanie kogoś do milera który instalował w polsce tajne więzienia to naprwdę niech autor napije się wódki zamiast pisać takie artykuły
  • ~head
    (2018-06-03 10:00)
    Ograniczenia, zakazy oraz ubóstwo (500 zł. się niepelnosprawnym zachciało w gotówce! ) są przewidziane dla spoleczeństwa, dla PiS są zarezerwowane przyjemności, premie 70 tys., kochanki, bezkarność, tłuczenie żon. Partia się przecież z powodu takiego głupstwa członka nie pozbędzie
  • ~jaki czad
    (2018-06-03 09:34)
    Jaki ś odmieniec, co on właściwie rozsiewa, ten piseł ?
  • ~CONDOR
    (2018-06-03 03:17)
    Czy mi się zdaje, czy poseł Pięta udaje na tym zdjęciu że zajmuje się myśleniem? Cóż za ekstrawagancja i odwaga w wykonaniu funkcjonariusza Plugawej Zmiany...!
  • ~OjDyrRydz Toruniensis
    (2018-06-03 02:58)
    Pan Pieta zna to z Biblii.Kto zgorszy .......? Sam skorzysta z mozliwodci uwiazania sobie kamienia u szyi i rzucenia sie w otchlan jeziora zywieckiego.
  • ~emeryka
    (2018-06-03 00:53)
    ojciec pewnego radyjka którego pieta jest czestym gosciem rozgrzeszy da pokute pare tysiączków na tacę i będzie po sprawie
  • ~Bingo
    (2018-06-03 00:36)
    Pięta tak z sympatii spał z ta pania, w ogóle nie było w tym zdrady żony i bezczelnej hipokryzji
  • ~Seitan
    (2018-06-02 20:03)
    PiS... Prostytutki i Sutenerzy
  • ~psychiatra
    (2018-06-02 18:51)
    Po pierwsze: z pięty taki katolik jak z pawłowicz miss polona. Po drugie: już na pierwwzy rzut oka widać, że brak mu piątej "klepki". Wniosek - powinien być generalnie traktowany jako umysłowo upośledzony.
  • ~gall anonim
    (2018-06-02 17:37)
    Trafny i dobrze napisany artykul. Czytajac komentarze polskich internautow czesto mysle o "Chlopach" Reymonta. Powiesc ta zostala wyrozniona Nagroda Nobla (1924), niestety przecietnemu Polakowi jest znana jedynie ze slyszenia, jesli w ogole.
  • ~jakikolwiek
    (2018-06-02 16:52)
    Ja jestem najładniejszy w rodzinie . Po mnie w kolejności jest piec kaflowy. Ale jestem ładniejszy od Pięty. Tak orzekła moja kochanka.Jak tu nie łamać celibatu, lub nie zostać cudzołożnikiem?
  • ~Franciszek
    (2018-06-02 16:13)
    Kobitki - pie pchajcie się do Pięty, Obowiązuje porządek i zapisy.Pierwszeństwo może mieć zapewnione jedynie pani Pawłowicz
  • ~Jar
    (2018-06-02 16:01)
    Jak Jarosław ma wyzdrowieć jak się dowiaduje o wyczynach seksualnych i o cudzołóstwie swego idola S., Pięty, swego posła ?
  • ~Wierna
    (2018-06-02 15:54)
    Panie pośle Pięta - cudzołożysz, chodzisz piętami do przodu , lecz pamiętaj nie stylem ,,po piesku" bo to zbyt blisko krzyża.

Może zainteresować Cię też: