Wiceszef MSWiA: Większe koszty zabezpieczenia miesięcznic moralnie obciążają organizatorów kontrmanifestacji

Policja każdorazowo analizuje zagrożenia związane z obchodami rocznicy katastrofy smoleńskiej i dostosowuje do nich siły - powiedział w piątek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Policja podała, że 10 sierpnia na Krakowskim Przedmieściu było blisko 2,1 tys. policjantów. Miesiąc wcześniej, 10 lipca w zabezpieczenie comiesięcznych obchodów katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. zaangażowano ok. 2,5 tys. policjantów.

wróć do artykułu
  • ~proste
    (2017-08-12 22:43)
    przynajmniej turysci przyjezdzaja do Warszawy obejrzec glupi kraj
  • ~Tyle
    (2017-08-12 01:43)
    Kiedyś PiS dostanie rachunek
  • ~lusia
    (2017-08-12 00:17)
    tak patrzę na fotkę, ale polscy twardziele, a ten w środku zaraz pęknie od wciągania kałduna
  • ~logik
    (2017-08-11 22:09)
    To mniej więcej tak, jak ofiara gwałtu odpowiada za to, że gwałciciela w pudle trzeba karmić
  • ~obserwator 102
    (2017-08-11 21:17)
    Policja pilnuje kaczora by mógł spokojnie trzepac prącie za barierką
  • ~Tolek
    (2017-08-11 20:45)
    Do większości nie dociera ta prosta logika Im więcej napaści na modlących tym większa ochrona.. Kto tego nie pojmuje jest oszustem gdyż zmusza władze do wyrzucania pieniędzy
  • ~suwetren
    (2017-08-11 20:41)
    te dwa psy i ten szczekajacy kojot niedlugo zostana rozliczeni,zabierze sie stopni i przywileje za sluzbe dla totalitarnego panstwa
  • ~mentalność PRL
    (2017-08-11 19:32)
    To dlatego Zieliński zostawił tyle zomoli. Mają doświadczenie w pałowaniu. Komuna rządzi.
  • ~Zawiedziony
    (2017-08-11 19:17)
    Niema na chore dzieci niema na klimatyzację do szpitali a rząd wydaje na miesięcznice setki tysięcy złotych co miesiąc to wstyd dla rządu i ministra zdrowia. Brak słów.
  • ~Normalny33
    (2017-08-11 18:59)
    A biednych dzieci, nie można za te pieniądze na kolonie wysłać...tylko wydawać je bez sensu na jakieś spędy czubków.....nie, bo po co ....Kaczuś rozpędź się, a brzoza sama cię znajdzie
  • ~Psychiczny chyba
    (2017-08-11 18:58)
    Postradał zmysły
  • ~wawawa
    (2017-08-11 17:37)
    zieliński zrób coś dla kraju .idż sieroto się powieś
  • ~stary
    (2017-08-11 17:05)
    Obciążanie odpowiedzialnością finansową za działania władzy ofiary tych działań? Ależ to już było. Dotąd mam zawiadomienie o śmierci w Auschwitz w 1940 roku ("zmarl na zapalenie płuc") mojego kuzyna, wywiezionego jednym z pierwszych transportów Polaków do Oświecimia, wraz z zawiadomnieniem, że należy uiścić 5 reichsmark na "koszta pogrzebu", ponieważ państwo niemieckie nie pokrywa kosztów chowania "osób ukaranych za naruszanie rozporządzeń władz GG" (kuzyn został zlapany i skazany na pobyt w "obozie poprawczym", bo zatrzymano go na ulicy po godzinie policyjnej.
  • ~jaguar
    (2017-08-11 16:52)
    panie minister! Nie jesteś pan nawet psem! Z rosyjskiego jesteś pan tylko mient!
  • ~ciecz ka s molen ska
    (2017-08-11 16:13)
    policja robi za tampony miesiacz(ki)nicy
  • ~przechera
    (2017-08-11 16:06)
    Gdyby nie było miesięcznic nie byloby kosztów.
  • ~motek
    (2017-08-11 16:00)
    To jest SKANDAL żeby jeden człowiek ( jeżeli jest człowiekiem ) organizował co miesiąc na koszt państwa spęd czubków smoleńskich . Jak chce to niech chodzi dookoła swojej chałupy co dziennie na własny koszt .
  • ~ug
    (2017-08-11 15:56)
    brak słów.........................

Może zainteresować Cię też: