Starcie Lecha Wałęsy i Kornela Morawieckiego. "Możemy zmierzyć publicznie nasze zasoby materialne"

| Aktualizacja:

Marszałek senior Kornel Morawiecki jest za obniżeniem emerytury Lechowi Wałęsie. Były prezydent nie pozostaje mu dłużny.

wróć do artykułu
  • ~inka
    (2018-02-14 10:26)
    Walek oddaj moje sto milionów
  • ~dzułacz
    (2018-02-14 07:07)
    Krzywonos tramwaj stanął bo prądu brakło , w którym miejscu bolek przeskakiwał płot ?
  • ~biedny emeryt
    (2018-02-13 21:00)
    Współpracował z aparatem bezpieczeństwa .Nagrodę Nobla dostał nie słusznie.Jeżeli ma to dotyczyć wszystkich to takiemu należy się obniżyć emeryturę.Ma taką fortunę ,że nie odczuje biedy z tego powodu.Jak wszystkim to wszystkim ,wyjątków nie powinno być.
  • ~Athel von Loren
    (2018-02-13 20:56)
    A to kapusiowi TW Bolek jeszcze nie obniżyli emerytury, a filipińskiemu kwachowi też nie obniżono!!! To co! Som równe i równiejsze skandal!
  • ~chr,
    (2018-02-13 20:33)
    trafil w sedno Pan Prezydent i ma Pan Prezydent 100% racje. Ja bym jeszcze od siebie dodal ze postawic pod TS J.Kaczynskiego, A:Macierewicza, Ziobro , Blaszczak , Szydlo. Oczywiscie pod Konstytucyjna TS.
  • ~Czy jeszcze pamiętacie
    (2018-02-13 19:58)
    - jak Bolek esbeckim wodolotem wykonał swój słynny przeskok nad płotem!?
  • ~qqq
    (2018-02-13 19:23)
    Pan nadpremier Morawiecki po raz kolejny zabrał głos, dając do zrozumienia, że co tam premier, co tam sejm. On tu stanowi prawo, jak mówi, że można głosować na 2 ręce, to prawem jest to co ON mówi.Ustawa co prawda Walesy nie obejmuje, ale co tam ustawa. A dlaczego nie Kiszczakowej i Piotrowskiemu? Tu się pan nadpremier nie odzywa? Tu nie boli?
  • ~oooo
    (2018-02-13 18:56)
    TROLLE z po nadają .
  • ~oooo
    (2018-02-13 18:53)
    Bolek ty śmieciu zamknij pysk (nieudaczniku)
  • ~Rob
    (2018-02-13 18:40)
    Nowy bohater ???! A co takiego dla Polski zrobił poza tym że pięknie przed esbecją uciekał ??? Daj chłopie w spokoju synowi rządzić i nie jątrz już !
  • ~putto
    (2018-02-13 18:11)
    Panie stary Morawiecki to już zawistna podłość z pana przemawia Wałęsa jest bohaterem i mu pan ani cały PIS tego nie odbierzecie, mimo bezprecedensowej nagonki, to co wy PISowcy robicie z Wałęsom można porównać do szkalowania i spotwarzania Piłsudskiego przez komunistów za PRLu, Jarosław Kaczyński wykrzykuje że splugawiono jego brata, gdzie i kiedy bym się go spytał a co z plugawieniem Wałęsy, IPN w wielu wypadkach twierdzi że archiwa ubeckie nie są wiarygodne ale paszkwile na Wałęsę są wiarygodne bo tak kazał Kaczyński, jedynie jego lojalka jest falsyfikatem, podłość obozu PISowskiego bije rekordy
  • ~MODEST21
    (2018-02-13 17:21)
    ZABRAC BEZWZGLEDNIE EMERYTURE KISZCZAKOWEJ TEZ OBNIZYC ZA MEZA
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-02-13 17:14)
    Panie Kornel emeryture lub rente nalezy obnizyc wszystkim nie lubiacym pana Kaczynskiego albo pani Szydlo albo Piotrowicza i im podobnych.
  • ~Ob RPlitej
    (2018-02-13 17:03)
    Pan Kornel od zawsze mnie smieszyl teraz zaczyna byc grozny bo......?
  • ~koszer
    (2018-02-13 16:58)
    Ubek to ubek kapus to kapus, to niesamowite iz mogl byc czyms w rodzaju przywodcy duchowego narodu, a jest dzis nikim czyli tym kik jest pogardzanym wsiowym prymitywnym pazernym chlopkiem
  • ~Lolek+Tola
    (2018-02-13 16:55)
    kapuś anty polak bolek powinien mieć najmniejszą z możliwych emeryturę ....szkodzi do dziś polakom ten półgłówek
  • ~wask
    (2018-02-13 16:44)
    bolo łącznik znowu w akcji !!!!!!!!!!!
  • ~obcokrajowiec
    (2018-02-13 16:01)
    Wstyd mi za tego pana Morawieckiego. Takie tandentne argumenty i taka podla mentalnosc. Przykro wspomniec, ze osoby tego rodzaju uwazane sa za autorytety w tym kraju.
  • ~Zabrac emeryture wszystkim SBekom !!!!
    (2018-02-13 15:43)
    To hanba , Donosiciel SB BOLEK bierze emeryture 9000 zl ,To wstyd , Ten paskudny donosiciel skrzywdzil ludzi ,bral pieniadze za donosy bierze tak emeryture ,,,nie do wiary , Zrobcie porzadek z tym lajdakiem zbierzcie mu nienalezna emeryture ,tak jak zrobiono z innymi SBekami ,Gdy byl w Arlamowie obzeral sie ,palil cygara chlal koniaki ,wodke i piwo gdy inni cierpieli w wiezieniach , Nawet mu Danusie podwozili od czasu do czasu .
  • ~Krystyna2016
    (2018-02-13 15:24)
    To faktycznie chichot historii zeby tyle płacić kapusiowi esbeckiemu,Wałęsa to w ogóle paradoksalna osoba w naszej historii i absolutny szkodnik a tak na marginesie straszny matoł.

Może zainteresować Cię też: