Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych znów budzi emocje. Hajnówka nie chce imprezy ONR i apeluje do MSWiA

| Aktualizacja:

Władze Hajnówki chcą, by MSWiA podjęło inicjatywę ustawodawczą o zakazie organizacji takich zgromadzeń, które zagrażają "dobrym relacjom obywateli RP różnych narodowości i wyznań". To ich reakcja na marsz organizowany w mieście po raz trzeci przez środowiska narodowe.

wróć do artykułu
  • ~sanczez
    (2018-02-13 14:02)
    Dość tego pseudo-patriotycznego kociokwiku! DOŚĆ CZCZENIA MORDERCÓW!!!!
  • ~Świrski
    (2018-02-13 14:09)
    Pryszczaci nacjonaliści przestali się podobać? Wcześniej tępe karki nie przeszkadzały, a teraz zaczęły? Strach padł, bo kawałek tortu na prawej stronie już zabrali i sięgają po następny? Wpuszczajcie ich dalej do kościołów, na uczelnie, do szkół, zamiast zamykać na dołku, to zobaczycie jak skończymy. (Wszystkie minusy uznane będą za poparcie)
  • ~Polska ocalona z holokaustu
    (2018-02-13 14:29)
    II wojna światowa i czas powojenny dał Polsce całe rzesze bohaterów nie splamionych mordowaniem cywilów czy inną formą stosowania odpowiedzialności zbiorowej. Czy na prawdę warto młodym dawać za wzór człowieka, którego wojenne przeżycia popchneły do zbrodni? Skoro wymagamy od Ukraińców, by nie czcili bojowników o niepodległość, którzy splamili się zbrodniami, w Polsce też tego nie róbmy.
  • ~Yy
    (2018-02-13 14:34)
    Wyklenci i Upa ta sama banda
  • ~saq
    (2018-02-13 14:40)
    z Hajnówki jest Ci mos zew icz ten co sobie piwnice zażyczył do katowania AKowców ,,to nic dziwnego ze marsze się w Hajnówce nie podobają
  • ~PIS i przystawki flirtują w najlepsze z ONR
    (2018-02-13 15:15)
    No to władze Hajnówki mają przechlapane u *pewnego* ministra. U drugiego tez zresztą. A, byłbym zapomniał, co to za ministerstwa: 1- glupi i glupszy i 2- piękni i najpiekniejszy ?
  • ~Natka
    (2018-02-13 15:26)
    PO to se może...POgwizdać.
  • ~Ryszard
    (2018-02-13 15:46)
    Myślę,że dopiero jak mieszkańcy Hajnówki chwycą za kłonice przyjdzie opamiętanie "prawdziwych Polaków". Jak można czcić bandytę?
  • ~Soko
    (2018-02-13 15:54)
    jak widac obecne wladze hajnowki sa pochodzenia nadgranicznego dlatego maja problem z polskascia zreszta tak i jak ten rudy kaszub w europarlamencie
  • ~uobywatelniony diabeł
    (2018-02-13 16:04)
    Ale się narobiło!!! POwcy stoja tam gdzie stali banderowcy, poparli by by nawet diabła, a kto wie czymu już duszy nie zaprzedali, byleby tylko odzyskać koryto
  • ~marsz
    (2018-02-13 17:33)
    Woleli by marsz ubekow i wieczniie przesladowanych, na czele z bajkopisarzem Gros.sem
  • ~C#@12yt
    (2018-02-13 17:56)
    To jest zwyczajna prowokacja wobec ludności tych terenów. Tam ludzie jeszcze pamiętają ***** i palenie wsi przez niektórych "bohaterów". czy tamtejsi obuwatele muszą znosic wybryki narodowców ? Są obywatelami gorszej kategorii ? Czy ktoś z piewców "bohaterów" przeprosił dzieci i krewnych za zamordowanie członków ich rodzin -spokojnych mieszkańców których winą było tylko to że byli wyznawcami prawosławia ? Taki to nasz teraźniejszy ekumenizm ? I to w Polsce w której podobnież niema rasizmu. Wstyd panowie. Zwykła przyzwoitość nie pozwala na to co wyczyniacie. Od innych żądamy by nas przepraszali i to wielokrotnie a sami nie potrafimy ? Nie czyń bliźniemu swemu co tobie niemiłe.
  • ~uobywatelniony diabeł
    (2018-02-13 18:06)
    Specjalne stalinowskie komanda, podszywając sie po "niezłomnych" dokonywały ohydnych mordów na ludnosći cywilnej, by potem bestialsko likwidować "bandytów" i mieć świadków na "procesach". Wielu z tych swiadków poznikało w tajemniczych ololicznościach, o tych metodach trzeba by było pytać Bieruta, Bermana, Brystygierową, Kiszczaka, Jaruzelskiego ... obecnie zajmuje sie nimi niebieski IPN, zamiast w celach siedza w kotłach z gorącą smołą...
  • ~jj23
    (2018-02-13 18:11)
    Znowu "czczą" bandytów?
  • ~Polak mały bez łysej pały
    (2018-02-13 19:03)
    Wykląć maszerujących i przekierować na łąki pod Hajnówką.
  • ~Buhaj Tej
    (2018-02-13 19:04)
    W Polsce obecnie rządzi diabeł.
  • ~Julka
    (2018-02-13 21:26)
    I znowu będą czcić burego mordercę
  • ~Xhdfjg