Specjalny rządowy zespół szybkiego reagowania ds. public relations ma walczyć z kryzysami

| Aktualizacja:

Rząd chce powołać specjalny zespół ds. szybkiego reagowania, który ma przeciwdziałać kryzysom wizerunkowym podobnym do tego polsko izraelskiego. Inne państwa mają błyskawicznie poznawać nasz punkt widzenia w strategicznych sprawach.

wróć do artykułu
  • ~sov a
    (2018-02-14 10:12)
    Jest i Ministerstwo Propagandy!
  • ~Kurupiel Gargazon
    (2018-02-14 09:57)
    No prosze, wraca PRL. Tam też waaaadza ofiarnie i z wielkim zaangażowaniem walczyła z problemami które uprzednio sama stworzyła.
  • ~miksa
    (2018-02-14 09:37)
    ciepłe posadki dla kolesi, wstyd panie Morawiecki, wystarczy nie wygadywać bzdetów, ważyć słowa i nie będzie potrzebny tan zespół, nie będą wydawane niepotrzebnie duże pieniądze, mamy inne potrzeby, chociażby służba zdrowia która prawie umiera, niech pan nie wywala błoto pieniędzy tylko mądrze podejmuje decyzje
  • ~tonite
    (2018-02-14 08:27)
    Zespół d/s wizerunku składający się z samych urzędników. Ciekawe po co są firmy marketingowe skoro urzędnicy tak wspaniale dbają o wizerunek polski. No i po co ten zespół?!?!?! Będą naprawiać to co sami zepsuli.
  • ~slazak
    (2018-02-14 05:57)
    jaki historyk taki i bankowiec. Za pieniadze solidarnosci zrobil jakies studia bisznesu, zostal prezesem banku po to aby go sprzedac Hiszpanom. To kariera Morawieckiego syna tzw. "legendy Solidarnosci" a w gruncie rzeczy s z u b r a w c a i oszusta co pokazal w sejmie.
  • ~Madry
    (2018-02-14 00:51)
    Jeszcze lepszy niż osławionaPolska Fundacja Narodowa?
  • ~mkk
    (2018-02-13 23:46)
    Powstanie nareszcie Minis terstwo Prawdy!! Tylko ono bedzie orzekać, czy jakiaś informacja jest zgodna z prrawdą. A raczej z mrzonką PiSowców.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-02-13 22:32)
    Ciekawe ile sobie przyznają premii. Warto zauważyć, że największe premie dostali ministrowie którzy zostali odwołani...Może Wolfgangową powołać do zespołu i doktorat z tego zrobi...
  • ~Zorro
    (2018-02-13 22:22)
    Brednie, bełkot, mydlenie oczu. Ci ludzie są totalnie niekompetentni, psują wszystko czego dotkną, a im mocniejsze dostają do ręki zabawki, tym zniszczenia jakie powodują są większe. Można się spodziewać, że totalna demolka wizerunku Polski, która wydaje się być wypadkiem przy pracy bezmyślnych partyjnych kacyków, to tylko wstęp do systematycznego niszczenia wizerunku naszego kraju przez tego typu kulsońskie ciała i instytucje. Włos się jeży na głowie czym to się skończy...
  • ~ostjan
    (2018-02-13 22:14)
    Zespół szybkiego reagowania będzie występować przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu?
  • ~polski patriota
    (2018-02-13 22:04)
    A kto będzie oceniał czy nazwanie jakiegoś Polaka nazistą, faszystą lub rasistą jest bezzasadne ? Według jakich kryteriów ? Uważam że IPN powinien niezwłocznie zgłosić ustawę, w której będzie zapisane podnoszenie wyprostowanej prawej ręki jest staro-rzymskim pozdrowieniem. Bo sprzeczności co do swastyki, rozstrzygnął już sąd i prokuratura w Białymstoku -właśnie w kierunku rzymskim czy hinduskim.
  • ~bolo
    (2018-02-13 21:37)
    uwazam, ze rzad powinien zalozyc witryne gdzie mozna zglaszac sprzeczne z ustawa dzialania, a te w szczegolnosci dotyczylyby propagawania populistycznej skrajnie lewicowej propagandy w mediach i na ulicach. Kto obraza Polaka nazywajac go bezasadnie nazista, antysmita, rasista ten powinien podlegac karze zgodnie z ustawa,bo relatywizuje prawdziwe znaczenie tych okreslen.

Może zainteresować Cię też: