Duda i Błaszczak ojcami sukcesu? MON pokazuje film o wstąpieniu Polski do NATO

| Aktualizacja:

MON na rocznicę wstąpienia Polski do NATO opublikowało krótki klip. Są na nim pokazani m.in.: prezydent Duda i minister Błaszczak, ale już nie Bronisław Geremek, Aleksander Kwaśniewski i Jerzy Buzek.

wróć do artykułu
  • ~buc
    (2018-03-17 18:32)
    dudus iplaszczak gdzie wasze pampersy z czasu wejscia polski do nato.
  • ~Sumienie
    (2018-03-13 17:57)
    Komuna trwala i trwala az przyszedl czas u upadla i od tamtej chwili juz nic mnie nie dziwi ja wiedzac ze cos jest nieprawda nie mowil bym do kamery bredni nie popartych faktami ale fakt blaszczak nie zaprzeczyl ani nie potwierdzil tylko stwierdzil fakt ze jestesmy jako panstwo w NATO i to sie zgadza a to ze NAROD ich wybral to nie jest prawda tylko niewielki procent i o to mam pretesje do PO ze dali ciala i oto skutki czy sie komos podoba czy nie ?
  • ~Ipeenszczyk
    (2018-03-13 14:10)
    Dość zakłamywania historii. Ojcami wejścia Polski do NATO są panowie przedstawieni na filmiku pana Błaszczaka.
  • ~Józef
    (2018-03-13 13:36)
    ,,Jeszcze Polska nie zginęła choć dwóch braci mamy".
  • ~czytnik
    (2018-03-13 13:30)
    Pierwszym naszym kandydatem do lotu w kosmos był jeden z braci Kaczyńskich.Wobec braku zgodności co do do wyboru ważniejszego, wybrano generała Hermaszewskiego.Rydzyk byłby najlepszy, lecz w tym czasie ukrywał się w Niemczech. przed niemieckim prawem.
  • ~Józio
    (2018-03-13 13:22)
    Chcę ochrzcić syna. Mam problem z wybraniem imienia. Chciałbym wybrać imię któregoś z z braci, lecz nie wiem który jest ważniejszy,czy ten pomnika,czy budowniczy pomnika i zmiany dla pisu najlepszej?Chyba poradzę się ojca ojców T. Rydzyka,Może mój syn przejdzie łatwiej do historii, za nie wielką opłatą.
  • ~poi
    (2018-03-13 13:19)
    Jak pisał poeta"hipokryzja sięgnęła bruku".
  • ~Walentyna
    (2018-03-13 13:06)
    Nie można ukrywać ,,faktu" ,że gdyby nie działalność panów Kaczyńskich Rosjanie do dziś siedzieliby w naszym Kraju.
  • ~Wroc
    (2018-03-13 13:00)
    W bitwie pod Lenino nie brali udziału bracia wielcy. Odmówili ze względu na Lenino.
  • ~taktotak
    (2018-03-13 12:55)
    Nie ulega wątpliwości! Jakiekolwiek inne interpretacje są fake newsami!!! Niech żyje PiS i Jarosław Słońce Europy!!!
  • ~SŁOMA Z BUTÓW
    (2018-03-13 12:41)
    ALE BURACTWO - pchanie się na siłę na salony nie czyni z nikogo szlachcica panie Błaszczak!
  • ~Strateg
    (2018-03-13 12:35)
    Zwycięstwo pod Wiedniem niesłusznie jest przypisywane królowi Janowi Sobieskiemu. Mądrą strategię bitwy obmyślili bracia Kaczyńscy, którzy też dowodzili szarżą husarii.
  • ~Kujawiak
    (2018-03-13 12:30)
    Ten filmik o wstąpieniu Polski do NATO, z dwoma głównymi aktorami, Błaszczakiem i Dudą, pomijający prawdziwych twórców tego epokowego wydarzenia, to szczytowy dowód zakłamywania polskiej historii. Wiarę temu mogą dać tylko wychowankowie sekty Rydzyka i głupole.
  • ~Zawisza
    (2018-03-13 12:22)
    Kiedy ukaże się filmik o o sukcesie wielkich braci w Bitwie pod Grunwaldem.Należy też powołać komisję sejmową pod kierunkiem pana Jakiego do zbadania ,,co stało się z dwoma mieczami przekazanymi przez Krzyżaków dla dwóch wielkich braci rycerzy przed Grunwaldzką Bitwą.
  • ~Literka
    (2018-03-13 11:52)
    Najpierw te środowiska kontestowały wejście do UE, teraz się nim chwalą. Nieźle porąbani ludzie. "Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
  • ~Zorro
    (2018-03-13 11:40)
    To pokazuje poziom bufonady pisiatych kacyków - zakompleksionych, pazernych, nie znających pojęcia wstydu i przyzwoitości.
  • ~Jaro
    (2018-03-13 11:38)
    Kiedy Dziadko z Wehrmachtu, wielki wódz Krzyżaków, których zły Mazowiecki sprowadził pod Kraków, szedł, by sprywatyzować Opole i Wrocław, pobił go pod Grunwaldem Samotny Jarosław. Przedtem brat Jarosława ochrzcił Polskę w Rzymie, zostawił murowaną, a Lech miał na imię, gromił Niemców pod Wiedniem i w sojuszu z USA z Czechem dzielił się tarczą, mieczem dziabiąc Rusa. Potem obaj wzniecili sześć powstań wygranych, rzucili się przez morze, bijąc w tarabany, zrobili cud nad Wisłą, a że byli skoczni, obalili komunizm, skacząc przez mur stoczni. I to jest, drogie dziatki, historia prawdziwa, która po wieczne czasy ma obowiązywać, a kto by uczył innej, kochane bobasy, tego, wyjąc i bucząc, wytupiemy z klasy.
  • ~Solidność !
    (2018-03-13 11:25)
    Nie lubię Krętactwa i Bylejakości !
  • ~JDembiński
    (2018-03-13 11:17)
    Janusz Zemke mówi: - "Było trzech głównych bohaterów naszego wstąpienia do NATO (..), ale ich wymazać się nie da". Zapewne, jako specjalista, myśli też o gen. Edwardzie Rownym, Edwardzie Moskalu Prezesie Kongresu Polonii Amerykańskiej i prof. Zbigniewie Brzezińskim.
  • ~gruba kreska
    (2018-03-13 11:14)
    Polsce to N A T O jest tak potrzebne jak piąte koło u wozu. Ruskei rakiety zamiast być wycelowane w Paryż, Berlin i Telawiw sa wycelowane w Warszawę. Te obce wojska równie dobrze odwalą mokrą robote jak te sowieckie po wyzwoleniu. Totalnej targowicy w końcu wisi czy to bedzie pakt z lewa czy z prawą strona, nie tak dawno było jak Gieremek i Mazowiecki bardzo kochali ZSRR

Może zainteresować Cię też: