Macierewicz o raporcie smoleńskim: Musi być jak najszybciej. Wkrótce zostanie udostępniony

| Aktualizacja:

Techniczny raport podkomisji smoleńskiej na pewno wkrótce zostanie udostępniony opinii publicznej - powiedział we wtorek szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz. Jego zdaniem stanowisko Polski w postaci raportu pozwoli stworzyć punkt odniesienia do prawnych działań także na arenie międzynarodowej.

wróć do artykułu
  • ~ja pielę
    (2018-03-13 22:36)
    czy to się nigdy nie skończy? Jakby Putin chciał waszego LK załatwić to właśnie widzieliście w Londynie, jak by się skończyło.
  • ~pistolecik
    (2018-03-13 21:53)
    czekamy w napięciu na kolejną kompromitację. Parówki, puszki i wysadzanie blaszanej wiaty juz były, co teraz ?
  • ~misia
    (2018-03-13 22:10)
    1,00E1000000 wersja raportu, wydanie wznowione, zespół redakcyjny Kocborowo sala nr 7
  • ~o.S..
    (2018-03-13 22:36)
    Bajek już nie czytam, nie słucham, nie oglądam.
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-13 21:54)
    Czy te oczy mogą mówić prawdę ?? że zapytam ??
  • ~Wielbiciel
    (2018-03-13 22:49)
    Szczecina brodna, ja cie kocham, bez ciebie nie bylo by wiadomosci w ostatnich latach. Ile dziennikarzy zyje dzieki tobie! Ile dobrego humoru, jestes bezcenny! Antek, jeszcze pare teorii i masz rekord Geensa! Bedzie smutno gdy ten maly dojdzie do prawdy.Nie daj mu sie! Szukaj nowych inspiracji! Musisz byc lepszy niz Ucho Prezesa,
  • ~laborant
    (2018-03-14 00:03)
    Mam nadzieję, że będzie w raporcie jakiś filmik z wybuchającym skrzydłem. Ale przynajmniej jako eksperyment należy wysadzić jakąś stodołę. Jest ich pełno pustych na wsiach. Chłopi się ucieszą bo dostaną jakiś grosz. Wysadzenie w poprzednim raporcie szopy z blachy było mało spektakularne i w Polsce prawie nikt się o tym dowodzie na zamach nie wypowiadał. Wybuch musi być istotny by prawda dotarła do ludzi.
  • ~Viola da Gamba
    (2018-03-13 22:54)
    Antos stracil juz poczucie czasu i realizmu,rozpoczal nadawanie na falach dla wybrancow ze sfer torunskich opetanych wiara rydzykowna.
  • ~max power
    (2018-03-13 22:13)
    Z niecierpliwością czekam na dokument podpisany przez wszystkich członków tzw. "komisji".
  • ~rychu
    (2018-03-13 22:45)
    szukaj szukaj już powoli dochodzisz
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-03-13 23:34)
    Brawo ministrze Macierewicz! Udostępnić o 5:55 rano a o 6:00 sprawcy zamachu smoleńskiego powinni już być zakuci w kajdanki! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~Sygnalista
    (2018-03-14 05:57)
    Teraz wychodzi na to,że to TUSK mu coś "zablokował" i on nie może.To było do przewidzenia,ze Antek ma przewidzenia.
  • ~sic.
    (2018-03-14 05:23)
    To totalny lgarz, klamca i czlowiek maksymalnie zhanbiony ... Tak moze dzialac jedynie agent obcego wywiadu ... na nim ciaza powazne zarzuty. niech zniknie ze swoim chorym wygladem.
  • ~Gieniu
    (2018-03-14 04:58)
    No, prawda tuz, tuz! U mnie napiecie rosnie, nie moge spac, nie moge jesc, pije coraz wiecej!
  • ~analytyk
    (2018-03-14 09:44)
    Szybko, szybko! Szajspapier mi sie konczy.
  • ~Jadwiga
    (2018-03-14 05:14)
    Macierewicz dochodzi do prawdy? On może co najwyżej dochodzić z Misiewiczem wespół. Kłamstwo łgarstwo, okradanie nas z pieniędzy. Ten człowiek powinien stanąć przed sądem powszechnym i odpowiedzieć za swoje haniebne czyny i mam nadzieję, że tak się stanie. Resztę tych smutnych kre>nów można wypuścić, ale Kaczyńskiego i Macierewicza powinno się pojmać i więzić do kończ ich dni w nieludzkich warunkach
  • ~Kici
    (2018-03-14 06:27)
    Niepotrzebne pieniądze wydane na urojenia . Musi się to skończyć to szukanie dziury w całym.glupota nieznany granic.
  • ~Df
    (2018-03-14 07:30)
    Ja bym chciała żeby ktoś rozliczyĺ te wszystkie komisje miesięcznice przejazdy na Wawel karty płatnicze nagrody staniwiska ministeriale nic nie robiąc .
  • ~Worg
    (2018-03-14 01:03)
    po trupach do celu. obrzydliwe. w wolnej Polsce ten kłamca odpowie za to co zrobil
  • ~JUŻ JUŻ, TUŻ TUŻ,