"Polska zasługuje na prawdę o Smoleńsku". Amerykański ekspert uważa, że raport Macierewicza wcale nie jest teorią spiskową

| Aktualizacja:

Chociaż raport techniczny podkomisji smoleńskiej został uznany przez przeciwników Antoniego Macierewicza za teorię spiskową, to zasługuje on na uwagę - pisze na portalu Observer.com amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa John Schindler. Według niego, "nowe dowody pokazują, że Rosja odegrała rolę w katastrofie smoleńskiej".

wróć do artykułu
  • ~mkk
    (2018-06-21 12:24)
    Ja takich ekspertów, jak Pan Schindler, mogę dostarczyć dziesieciu. To tylko kwestia kasy. Jest wielu "emerytowanych", co za miłe dolary powiedzą wszystko. Nie tylko w USA. W Polsce też. Np. p. Zybertowicz...
  • ~KrystianAZ
    (2018-05-18 11:36)
    Gdyby nie Ruch 11 Listopada i środowisko Idź pod prąd, to by dziś o tym nie informowali :)
  • ~Zabuzanin
    (2018-05-17 12:40)
    Polska zasluzyla na artykol 447.Moj ojciec przeszedl Sybir,od Lenino do Berlina.Od 1981 roku po raz drugi ciepla Syberia ,Australia.Urodzil sie pod Lwowem,rodzina jego stracila za Bugiem wszystko !.Dziekuje za taka przyjazn,za Jalte i Poczdam.Spoczal na wieki na emigracji !.
  • ~jj25
    (2018-05-17 08:04)
    Polska już zna prawdę, tylko dla PiS-owskiej PATOLOGII ta prawda jest bardzo niewygodna i udają głupich. 🙂
  • ~Spisek.
    (2018-05-17 07:36)
    Autorzy spisku stworzyli spisek.
  • ~Anton Siekretnyj
    (2018-05-17 07:34)
    Sztuczna mgła, Masonerya, Vina Tusqa, Cykliści... Już niedługo wydanie "Protokołów Mędrców Smoleńska"!
  • ~pis made by pis
    (2018-05-17 07:32)
    Trwające ekshumacje wyjaśnią cokolwiek ? Nie. Niczego nie wyjaśnią, ale polityczne zwierzęta będą sobie żyć swoim zwierzęcym trybem.
  • ~olik
    (2018-05-17 01:58)
    Czyli innymi slowy, Polska zasluguje na zamach smolenski.
  • ~Julka
    (2018-05-17 00:45)
    Następny cep pokroju binienda i maciory
  • ~konditorei
    (2018-05-17 00:06)
    Tylko kretyn moze uwazac iz wszystko z ta katastrofa jest po kolei, wszystko jest tam dziwne i nic sie nie sumuje
  • ~Qer
    (2018-05-16 21:02)
    Kolejny"ekspert"?
  • ~Anioł Stróż
    (2018-05-16 20:54)
    Prawda jest brutalna bo to polski pilot6 zabił polskiego prezydenta ;rzadko zdarzają się takie incydenty my jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych
  • ~Janek-007
    (2018-05-16 20:11)
    Prawda o katastrofie smoleńskiej z 2010 zostanie ujawniona. Czekam na odpowiedzi Laska, i usłużnych ludzi i pseudo ekspertów z GazWybu. Patrząc na tamta katastrofę pod Smoleńskiem przez pryzmat globalnej polityki i polityki różnych państw względem Rosji inni szatani tez tam prawdopodobnie w tym palce maczali. Pomału po nitce do kłębka sprawa zostanie ujawniona.
  • ~Curious
    (2018-05-16 19:57)
    Bździny.
  • ~zero zdziwień
    (2018-05-16 19:43)
    Wszyscy na zachodzie wiedzieli co się stało, dlatego nie przybyli na pogrzeb Prezydenta, bo nie wiedzieli jak sytuacja dalej się potoczy. Ale skoro Polska podkuliła ogon i nie życzyła sobie żadnej pomocy , to kto miał dochodzić prawdy ??????
  • ~Ovo
    (2018-05-16 19:20)
    W Polsce i tak juz panuje matriarchat! Spojrz na ta Pawlowicz, no jakie babsko, no 100 % , testosteronu, 0 % estrogenu . Mozna spokojnie powiedziec : ten babsztyl, a nie: ta kobieta!
  • ~...rzekotka....
    (2018-05-16 18:04)
    ....szwindler histeryk z tytułem naukowym licencjata ekspertem ds.lotniczych katastrof ....brawo p.gargas brawo antek.....
  • ~Wsioch
    (2018-05-16 17:58)
    A ya myslalem ze amerykany w obronie najwiernieyszego sojumsznika co to ich kocha za frajer zbombardujom putinowi WC
  • ~Leonek
    (2018-05-16 17:55)
    Macierewiczów i w USA nie brakuje i chętnie zajęli by się śledztwem w sprawie Smoleńska oczekując na zaproszenie do komisji śledczej, aby wypisywać dyrdymały dla Polaków naiwniaków, za dużą kasę wzorem już działających ekspertów z USA.
  • ~Krzychu
    (2018-05-16 17:24)
    No jak Amerykanie to mowia, no to co innego , no bo Amerykanie to non plus ultra, ci naj..., naj.., na swiecie! No, tak im sie wydaje!

Może zainteresować Cię też: