15 pytań referendalnych prezydenta. Zobacz, o co Andrzej Duda chce zapytać Polaków

| Aktualizacja:

Uważałem, że pytań w referendum konsultacyjnym ws. konstytucji nie powinno być więcej niż 10; na dziś projekt obejmuje 15 pytań; doszedłem do wniosku, że jestem gotów zgodzić się, aby 15 pytań było zaprezentowanych - powiedział prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~jeszcze
    (2018-06-17 15:13)
    powinno być pytanie o legalizacje marihuany
  • ~Lena
    (2018-06-15 09:58)
    Referendum w Polsce jest iluzją, bowiem parlament może jego wyniki zignorować. Udział w tej farsie świadczy o braku elementarnej wiedzy.
  • ~nie glosowalem na tego owego
    (2018-06-15 09:40)
    nie jestem konstytucjonalista ale te wypociny powalaja i takich mamy urzedasow w polsce rzygac sie chce a pytan nie jestem w stanie skomentowac bo to szambo az mdli fuj
  • ~Nie mylic konstytucji z prostytucja
    (2018-06-15 00:58)
    Prostytucja byla za PZPR i PO. Konstytucja jest za PiS.
  • ~42 lata pracy
    (2018-06-14 11:56)
    A pytanie Panie Prezydencie czy chcesz przechodzić na emeryturę po przepracowaniu 35 lat kobieta i 40 lat mężczyzna zapomniał pan o tym co pan obiecał jak pan startował n prezydenta a ne tylko ustawowy wiek 60 kobieta i 65 mężczyzna .
  • ~Julka
    (2018-06-13 15:55)
    Jaki to wstyd że ktoś taki chce nowej konstytucji jak obecnej nie szanuje, wiarygodność tego gościa na poziomie zero
  • ~uli69
    (2018-06-13 14:00)
    Czy w Polsce niewierzacy powinni zyc po katolicku, bo przeciez chrzescijanstwo to nasza tradycja. Tradycja jest dla nas rzecza swieta a nie ped do inowacji czy reformacji. Po co isc do przodu jesli mamy waprobowana wspaniala przeszlosc. Zyjmy wiec tak jak zylismy, tradycyjnie. Pytanie: Czy w Polsce powinni wszyscy bez wzgledu na wiare zyc po chrzescijansku czyli zgodnie z nowa konstytucja? (tak/nie)
  • ~iza39
    (2018-06-13 13:34)
    Czy chcecie to co juz mamy? tak/nie.
  • ~ignac
    (2018-06-13 13:32)
    W zasadzie prawie wszystkie sprawy poruszane w pytaniach musza w normalnym, praworzadnym i demokratycznym panstwie funkcjonowac rowniez bez szczegolowego wpisu w konstytucje. Wiec po co ta cala zabawa. Co sie za tym kryje?...
  • ~JOJO
    (2018-06-13 08:52)
    Powiem tak...bez wchodzenia w szczegóły...jedna wielka prezydencka siajba...pałacowej marionetki...
  • ~Julka
    (2018-06-13 06:37)
    Jeżeli te pytania podobają się kukiziątkowi to współczuję, tfu poziom pytań zero, wstawione pytanie o emeryturach i 500+tylko po to aby ludzie poszli a tak naprawdę liczy się tylko pytanie o rolę prezydenta, no to żeś Adrian się zbłaźnił, co za wstyd przed światem
  • ~iskra34
    (2018-06-13 06:33)
    pytania do gimnazjalistów powinny być rozszerzone do co najmniej100 pytań -wtedy nasza konstytucja będzie tak niespójna ze nie trzeba jej bronić a pisssizm moze robic co tylko zechce. obywatel moze zapomniec o swoich prawach w tym pisim folwarku.
  • ~Kamil Dziub
    (2018-06-13 06:16)
    Te pytania to test na inteligencję dla popierających PiS ?
  • ~Wielbicielka
    (2018-06-13 06:11)
    Wpisać do Konstytucji przewodnią rolę oj.Rydzyka ,oraz o datkach na rzecz Fundacji LUX VERITAS do końca Świata i jeden dzień dłużej. TAK/NIE
  • ~viola
    (2018-06-13 05:17)
    Panie D. obecną konstytucję traktuje pan jak makulaturę. Niech pan przestrzega tej aktualnej, a nie kombinuje jak zrobić z Polski drugą PRL!
  • ~eks-pedyt
    (2018-06-13 05:03)
    Dlaczego panie Duda nie przestrzega pan konstytucji, tylko usiłuje zmienić aktualną? Jaki jest koszt niepotrzebnego referendum? Przecież to jawny przykład kolejnego roztrwaniania pieniędzy podatników!
  • ~konduktor
    (2018-06-13 05:01)
    Bez względu na pytania nie pójdę na referendum. Musiałbym najpierw uznać, że ten pajac jest prezydentem Moje Kraju
  • ~Ob RPlitej
    (2018-06-13 02:42)
    Nie wezme udzialu .
  • ~Paskud1
    (2018-06-13 02:20)
    Panie Prezydencie - naród jest Ci wdzięczny za te 15 pytań - ale to za mało - może jeszcze z 15 więcej - a może przynajmniej jedno z kulinariów - z której strony obierać jajko, coby się nie skaleczyć?
  • ~ziuk
    (2018-06-13 00:19)
    Ale bzdurne pytania. Prawie jak komogłupa. Jeszcze na koniec mógłby się zapytać czy chcę odbudowy pegieerów, albo czy mi restauracja PRL będzie podobała.

Może zainteresować Cię też: