Sędzia Józef Iwulski, zastępujący prof. Gersdorf, zaopiniowany negatywnie przez KRS

| Aktualizacja:

Krajowa Rada Sądownictwa pozytywnie zaopiniowała 5 sędziów Sądu Najwyższego, którzy mimo ukończenia 65. roku życia wyrazili wolę dalszego orzekania; 7 sędziów, w tym prezes Józef Iwulski, zostało zaopiniowanych negatywnie - poinformował rzecznik KRS Maciej Mitera.

wróć do artykułu
  • ~zapłaci za to
    (2018-07-11 21:26)
    Następny stawia się ponad Konstytucję i ustawę. Będziesz zwracał te pieniądze
  • ~nina
    (2018-07-11 22:02)
    No to już jakaś paranoja!!!!!!!Czy ten rząd nie potrafi wyegzekwować swoich aktów prawnych? A może pani była prezes miała rację, że ta kasta jest niewzruszalna? To po co u licha my się wybieramy i bawimy w jakieś niby-państwo dla maluczkich?????
  • ~o co chodzi
    (2018-07-11 22:22)
    czy klakierzy wiedzą jaka jest różnica między prawem a przepisami? czy słyszeliście o dekretach? podobienstwa?
  • ~eva
    (2018-07-11 23:19)
    jesli ten sedzia iwulski Taki hojny to ok , ale niech rozdaje ze swojej kieszeni
  • ~idą w piach
    (2018-07-11 23:37)
    PIS dziuchy już wiedzą, że idą w piach. Każdego dnia będzie gorzej. Stąd gorączka trolli. Oficerowie prowadzący trolli mają obowiązek codziennie przekazywać plugawemu gnomowi liczbę "głosów ludu" i dyscyplinują trolli.
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-12 07:40)
    Prezydent Duda wymaga od sedziow zaswiadczenia lekarskie . To doktorzy do dziela, wypisujcie po lacinie ---to zobaczymy czy prezydent bedzie umial czytac --jak jest taki madry .
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-12 08:42)
    Jak Sędzią może być Kapuś z WSI.? ZWOLNIĆ LEWICOWEGO Ban--.
  • ~ ola
    (2018-07-12 10:48)
    to plac ze swoich a nie panstwowych no bo to sitwa sie popiera i daje nie swoje
  • ~deeze
    (2018-07-12 14:26)
    Co za artykuł... bo najważniejsze w tym wszystkim czy dostanie kasę czy nie.... A nie w tym rzecz, ludzie! Tu o sądy chodzi, niezawisłość, niezależność wymiaru sprawiedliwości od bandy tępych posłów idących nie po sprawiedliwość a po stołki i "wieczne panowanie", ogarnijcie się i te artykuły też...
  • ~Środa
    (2018-07-12 14:36)
    Czystka tylko uratuje splugawiony honor SN
  • ~Ewa P.
    (2018-07-12 14:40)
    Cytat: Wnuczek funkcjonariusza UB znowu donosi Cenckiewicz doniósł nam wszystkim, że sędzia Iwulski był oficerem LWP w WSW Cenckiewicz zrobił coś ohydnego. Czy pierwszy raz? Jest faktem wszystkim znanym, że za PRL lekarz w szpitalu wojskowym musiał być żołnierzem i posiadać stopień wojskowy. Były szpitale wojskowe i obowiązywały w nich zasady wojskowe, zresztą jak w innych krajach, takich jak, np. USA. Naukowiec na WAT (Wojskowa Akademia Techniczna) był żołnierzem i posiadał stopień wojskowy. Obecnie ksiądz/duchowny w wojsku ma stopień wojskowy, zwykle wyższego oficera lub generała. WSW to była wojskowa policja, która aresztowała żołnierzy służby zasadniczej, ktorzy nie wracali z przepustek, byli pijani, itp. Kto miał ich aresztować? Milicja? Obecnie nadal w przypadku "incydentu" z udziałem wojskowego, policja wzywa wojskową formację, ponieważ żołnierz podlega także regulaminom wojskowym. Kiedyś, tak jak do niedawna, była prokuratura wojskowa i sądy wojskowe, w których pracowali sedziowie w mundurach. Mundur, a dokładnie przysięga, którą składał sędzia obejmowała tajemnice wojskową. Wszèdzie, także w USA, są sądy wojskowe, które sądzą żołnierzy. Czy Cenckiewicz nie wie, że sędzia Iwulski musiał nosić mundur, aby być sędzią w wojsku? Lekarz wojskowy nosił mundur i wszyscy się wpychali do lekarza wojskowego, szpitala wojskowego, poprzez znajomości, wzjatki, itp. Wpychali się na WAT bo to była bdb wyższa uczelnia techniczna. Sądownictwo wojskowe, jak każde sądownictwo, nie jest miejscem do którego ludzie się wpychają, ale musi ktoś tam pracować. Cenckiewicz pomylil WSW z częscią podległą MSW - kontrwywiadem wojskowym. W PRL istniał wywiad i kontrwywiad, podobnie takie formacje istniejà w IV RP. Koniec cytatu. No i mamy dylemat: Albo pan Cenckiewicz to ignorant - więc powinien najpierw się douczyć, a potem dopiero ferować wyroki. Albo świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd, a a zatem jest cynicznym łgarzem. Tertium non datur.
  • ~Geniitaliusz
    (2018-07-12 14:44)
    Czy to niemiecki sługus czekający na rozkazy brukselskiej kliki ?
  • ~gress
    (2018-07-12 14:48)
    Precz z kapitanemkomunistąsędzią - koniec z komuną
  • ~Duszan Be
    (2018-07-12 14:48)
    "Apolityczny" sędzia Johann zadbał o jedynie słuszną opinię KRS... To się nazywa ta "kontrola Narodu nad sądownictwem...". Plugawa Zmiana i jej kolaboranci będą się za to wszystko smażyć w piekle.
  • ~Mar
    (2018-07-12 14:52)
    No i paszoł won
  • ~Dworka
    (2018-07-12 14:54)
    Dobrze, że PIS nie pisze książki kucharskie bo niechybnie by nas wytruł. Za kilka chwil wyrzuci się na śmietnik gdzie jego miejsce.
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2018-07-12 15:18)
    No dziaduś sklerotyk wreszcie sobie odpocznie !
  • ~KODziorz
    (2018-07-12 15:20)
    nu niedobrze, ostatnie relikty Jaruzelskiego obalone !
  • ~prorok
    (2018-07-12 15:24)
    No i dobrze były sędzia stanu wojennego nie będzie zaśmierdzał Sądu Najwyższego ! Pewnie ogłosi wkrótce swój dożywotni urlop ! Teraz PO-czeka na Sąd Ostateczny, który zapewne niedługo nastąpi !
  • ~lotto
    (2018-07-12 16:00)
    Najlepiej niech noblista z torbami puści go.

Może zainteresować Cię też: