Ludmyła Kozłowska wystąpiła w Bundestagu. Zareagował prezydent Duda, ostre słowa Waszczykowskiego

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w czwartek na Łotwie z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem w związku z wysłuchaniem w Bundestagu na temat sytuacji w Polsce i na Węgrzech oraz składem uczestniczącym w wysłuchaniu - poinformował PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~Gul.gul
    (2018-09-16 17:54)
    karski tobie opadła Maska jak jechałeś MELEXm
  • ~kowalikowski
    (2018-09-15 19:53)
    Znowu niemiec pluje nam w twarz!!!!! Dziękuję, już to przerabiałem!!!!!!!
  • ~glowny ksiegowy
    (2018-09-15 12:51)
    Ukraina jest gospodarczo silniejsza od Polski i ma mozliwosc zwiekszenia eksportu zywnosci i surowcow roslinnych waznych dla przemyslu, a wiec Niemcy postapili madrze,bo na handlu z Ukraina zarobia wiecej niz na handlu z Polska.
  • ~NIEZALEZNY REDAKTOR
    (2018-09-15 08:27)
    PANSTWO ZBRODNIA IPANSTWO ZAGLADA wraz ze swoimi wspolpracownikami z calej EUROPY podpisuja sie pod paktem przeciw SUWERENNYM I DEMOKRATYCZNYM PANSTWOM[WEGRY POLSKA] i nie moga zniesc tego ze te kraje reprezentuja naprawde prawdziwa demokracje i praworzadnosc ktorej brak w ich krajach a pomagaja im wtym zolnierze 5 kolumny z PRZESTEPCZEJ ORGANIZACJI PO ktorze sa finansowani przez panstwo ZAGLADA a bedzie tak NOSIL WILK RAZY KILKA PONIESLI I WILKA,
  • ~JP
    (2018-09-14 15:42)
    Niedawno brocha mowila ze wszyscy sie z Polska licza hahaha pissuarski sen o potedze
  • ~Stały Gość
    (2018-09-14 15:02)
    Nie ma co tu się zasłaniać prawem międzynarodowym. Jeżeli doszło do jakiegoś incydentu to inne strony powinny również poznać fakty. Nie można pisać że Niemcy się rządzą w UE, bo w tej chwili to Polacy się rządzą, wywalają kogoś z kraju i nikt ma się nie wtrącać, to chyba nie powinno tak być.
  • ~Julka
    (2018-09-14 14:05)
    Duda to dno, beznadzieja
  • ~verter
    (2018-09-14 13:38)
    Niemcy rozwalają i terroryzują UE i całą Europę, bo państwa członkowskie UE im na to pozwalają.
  • ~Ergo
    (2018-09-14 13:25)
    Panie Duda, Pis wygral wybory demokratycznie, prawdopodobnie, A d o l f H i t l e r tez! No , wniosek, ze jak wybrany demokratycznie, to nie znaczy, ze demokraci!
  • ~Nikodem
    (2018-09-14 12:57)
    Dla równowagi,nasz sejm powinien zaprosić jakiegoś prawdziwego wywrotowca z Niemiec i go wysłuchać w sprawie łamania prawa przez Makrelę i jej fagasów !!! Zapewniam, że będzie wesoło. Już widzę jaki podniesie się wrzask w polskojęzycznych niemieckich mediach !!!
  • ~Umnia
    (2018-09-14 12:18)
    To chyba Duda dobrze gadal co mowil kwach teraz
  • ~ksiega zbawienia
    (2018-09-14 12:13)
    Bez Ameryki Polske rozszarpia na kawalki... i bedzie PO ptakach.
  • ~niemiecki zajszczany materac
    (2018-09-14 12:10)
    Ta bladz nalezy poczestowac cherbata z Rosyjskim srodkiem bojowym. Kramek POwinien juz siedziec w pudle.
  • ~ZUPEŁNIE JAK Z IPN-em
    (2018-09-14 11:54)
    I po co to było ?
  • ~Norbert
    (2018-09-14 11:29)
    Polski Prezydent ,polski rząd to współczesna TARGOWICA niedokształconym prawdziwym Polakom tłumaczę czym nprawdę była targowica ;otóż w XVII w targowiczanie ( cześć arystokracji, część Kościoła, cześć inteligencji ) byli przeciwko Konstytucji III Maja oraz za sojuszem z Rosją. Dzisiaj Prezydent RP lamie najświętszy akt prawny RP na ,który sam przysięgał a rząd realizuje projekt Putina polegający na osłabianiu Unii Europejskie czyli zachowuje się jak klasyczna TARGOWICA ;to wstyd i żenada dla Polski wszyscy drogo za to zapłacimy
  • ~Bingo
    (2018-09-14 11:16)
    Pisowcy szarpia, ciagna, oskarżaja niszcza sady, niszcza spółki państwowe bylejakimi zarzadcami i w końcu wyprowadza Polske z Unii i zrobia z niej kraj wschodniej autokracji.
  • ~alex_delarge
    (2018-09-14 11:05)
    Prezydenta Niemiec nasz bot z Pałacu Prezydenckiego musiał napastować na Łotwie, bo do Berlina, ani żadnej innej ważnej stolicy współczesnego świata nikt tego safanduły nie zaprosi.
  • ~Stann
    (2018-09-14 11:04)
    Głupcy na wybiegu/forum/,warczą i pokazują bezzębne pyski. Tłum rządzącego pisu,wiedząc że toną,zamiast szukać wioseł i wylewać wodę,włażą na maszt,aby ich lepiej słyszano. A wokół pustka i cisza,nie licząc tonącego o 10 mil premiera Węgier. Morawiecki kolejny już raz pokazuje swoje faszystowskie zapędy,niszczy w zarodku,każdego,kto używa własnego rozumu.W jego ustach demokracja,prawo,wolność,zwykła uczciwość,to puste frazesy.Dla pisowców i premiera,istotą rządzenia,to zamordyzm,wspierany policją,prokuraturą a może i sądami. Historia uczy,że każdy satrapa,kłamca i gwałciciel,zostanie ukarany i zniknie w niesławie i zapomnieniu.
  • ~jegor
    (2018-09-14 10:52)
    Ukraincy wykonają wyrok losu na niej i na naszym kodziarku.Oni nigdy nie zapominają aż usuną to,co im przeszkadza.
  • ~Wittorio
    (2018-09-14 10:52)
    Panie Waszczykowski.Jeśli Miemcy złamaali prawo unijne,to należy oficjalnie wystąpić z problemem do władz Unii,tyle,że tam jest Tusk,a wystąpienie do niego,to pewno nie honor.

Może zainteresować Cię też: