Święczkowski przyciska śledczych i wydaje specjalną instrukcję. "To kolejny przykład ręcznego sterowania prokuraturą"

| Aktualizacja:

Nawet podejrzani o lekkie występki, np. jazdę po pijanemu, muszą się liczyć z tym, że organy ścigania od razu zajmą im gotówkę na poczet grzywny.

wróć do artykułu
  • ~GPU
    (2017-04-19 07:08)
    Prok i dądy zawsze byly ręcznie stetowane. Przyklaf Kamila Z z Radomska i tzw podpalenie przez niego budki. No ale juz niedlugo sprawiedliwosci stanie się zafosc.
  • ~Al
    (2017-04-19 07:28)
    Czy ktos moze sie dziwic ?. Przypominam tylko zachowanie prokuratorow w aferze Amber Gold, aferze posla Burego itp. Czyzby niemieckim dziennikarzom tak bardzo zalezy na utrzymaniu skorumpowanych prokuratorow ?. A moze czgos sie obawiacie ?.
  • ~dokumentować pisowskie porządki
    (2017-04-19 07:29)
    Niech się tłumaczą, co to szkodzi, mając rację szczególnie - i powinni zachować materiały inicjujące takie tłumaczenia. Kto, co chciał wiedzieć i jak sterowano procedurami
  • ~slazak
    (2017-04-19 07:58)
    Wwszyscy sa skorumpowani,Wyglada na to ze to taki skorumpowany narod i PISowscy samuraje ta sprawa naprawia, takze juz nikt sie wychyli, naturalnie z wyjatkiem samurajow
  • ~Turek
    (2017-04-19 08:05)
    Co jak co ale B Święczkowski zna się na pracy prokuratorskiej. Pracował przez wiele lat na pierwszej linii frontu walki z przestępczością w tym przestępczością zorganizowaną. Podejrzewam, że Swięczkowski wyznacza główne kierunki działania dla Prokuratury i nie nadzoruje bezpośrednio tych najbardziej medialnych postępowań. Żeby były efekty pracy prokuratorów niestety musi być nadzór i stosowanie zasaddy kija i marchewki.Pamiętam bardzo dobrze czasy PG Seremeta oraz rządy D Tuska. Faktycznie organy ścigania nie funkcjonowały, a Seremet odpowiadał,że on nic nie może, gdyż taką mamy ustawę o prokuraturze.
  • ~pa
    (2017-04-19 08:34)
    w czym problem ma być zajmowane na poczet grzywny aby grzywna została zapłacona
  • ~rycho
    (2017-04-19 09:48)
    no tylko z wypadkami rządowymi nie idzie tak szybko w tych jasnych sprawach toczą się długie utajnione śledztwa
  • ~janetzki
    (2017-04-19 09:53)
    Jazda na drugim gazie to u Was lekki występek?Jesteście wspaniali.
  • ~twarz PISSowskiej "sprawiedliwosci"
    (2017-04-19 10:29)
    Ale spasior !
  • ~Johan
    (2017-04-19 11:10)
    Hmmm, ręcznie wysterowano też śmierć B.BLIDA, prawda prekuratorze ?
  • ~pesymista
    (2017-04-19 12:04)
    Jak żeśmy wybrali , to tak mamy , a będzie jeszcze gorzej ... Sądy będą funkcjonowały podobnie jak ,,trybunały III Rzeszy , po zamachu na Wodza Narodu , w lipcu 1944 . Historia lubi się powtarzać ale jak do tej pory niczego Polaków nie nauczyła ...
  • ~NSDPA
    (2017-04-19 12:16)
    Zero znowu wyciagną tego grubasa z lamusa...teraz będziemy mieli sądy "Ludowe"
  • ~jarosław...jarosław...
    (2017-04-19 12:17)
    WIODAC ZE DOJNEJ ZMIANIE BRAKLUJE JUZ KASY,- TERAZ BEDA STRZYC KIEROWCÓW !
  • ~pis to coś co daje
    (2017-04-19 19:43)
    Skąd ja znam tom tfarz ? A to prok. Spasionek
  • ~Gwoli Ścisłości
    (2017-04-20 05:10)
    dodam tylko, że jeśli wedle tej pani jazda po pijanemu - czyli świadome powzięcie zamiaru spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym (BO TAK SIĘ TO ZWYKLE KOŃCZY!!!) - a więc świadome planowanie i zamiar dokonania morderstwa na przypadkowej ofierze - jest "lekkim występkiem" - no to dalsza dyskusja z tą panią i wysłuchiwanie jej światłych absurdów jest stratą czasu!
  • ~Prawda jest niedemokratyczna
    (2017-04-21 02:04)
    i nie podlega ustalaniu w wyniku głosowania! Przypomnę też, że nie ma sprawiedliwości na świecie - i dlatego niektórzy rodzą się jako głupcy i umierają jako sędziowie!

Może zainteresować Cię też: