Zwrot w sprawie wyboru nowych sędziów SN? Sprawa trafiła do Naczelnego Sądu Administracyjnego

| Aktualizacja:

Do Naczelnego Sądu Administracyjnego wpłynęła pierwsza skarga na uchwałę Krajowej Rady Sądownictwa dotycząca nowych sędziów Sądu Najwyższego. Skarżący prosi o unieważnienie konkursu i wnosi o zabezpieczenie, czyli wstrzymanie procedury nominacji sędziów.

wróć do artykułu
  • ~Dzinia
    (2018-09-16 08:34)
    A Duda u biskupw czuje się ,jak ryba w wodzie. Pasuje jak ulał do tego środowiska.
  • ~veritas
    (2018-09-16 00:11)
    To tylko kwestia czasu. Żona ci się puści PIS dziuchem. Ty wystąpisz o rozwód, a PIS dzielski sędzia, owszem, rozwód orzeknie, ale z twojej winy i jeszcze będziesz PIS dzielskiej kuź wie płacił alimenty. Wtedy zrozumiesz.
  • ~Gog
    (2018-09-15 17:43)
    Ci w NSA już robią w pory że strachu. Jestem przekonany, że decyzja będzie po linii rządzącej partii. Inaczej sędziów z NSA czeka ten sam los co tych z SN. Tow Jarosław im nie przepuści.
  • ~chyba nie
    (2018-09-15 14:40)
    A czy w NSA sędzia Tuleja orzeka ?
  • ~nu co zajec
    (2018-09-15 14:39)
    Do PiSowskiego NSA napisał, a Komisja Weneryczna czeka na robotę ?
  • ~mecenas Qń
    (2018-09-15 14:36)
    Skarżący prosi o unieważnienie konkursu i wnosi o zabezpieczenie, czyli wstrzymanie procedury nominacji sędziów ? Biedaczek, a mógł od razu donieść do Timmermansa !!!
  • ~heheheh
    (2018-09-15 12:21)
    jeśli ta procedura wyboru sędziów jest niezgodna z prawem to po co odrzucony kandydat plikował i teraz przeciw temu protestuje,gośc jakiś nizrównoważony?
  • ~emeryt pan
    (2018-09-15 10:13)
    wsadzali do wiezien poprzednikow z po bezmo---gowcy w czasie tej najglupszej expoze do dzis nikomu wlos z glowy nie spadl a oni kradna kradna i nie przestaja jeszcze strasza obym doczekal utylizacji tego szamba
  • ~motek
    (2018-09-15 02:36)
    Hmmm... może jednak San Polskobar?
  • ~motek
    (2018-09-15 02:30)
    San Polskador!...uuu..hehehe...aj aj aj... Ale naszym siatkarzom trzymam kciuki! (Kiedyś odmówili przyjęcia orderów z rąk pis_denta Lecha Kaczyńskiego:-)
  • ~motek
    (2018-09-15 02:21)
    Komisja Wenecka pęka ze śmiechu! :-)
  • ~motek
    (2018-09-15 02:17)
    Hihihi... polski burdel!...hehehe...
  • ~Don Carlos
    (2018-09-14 21:52)
    To co się dzieje w Polsce wobec sądownictwa jest wielkim bezprawiem ludzi z PiS-u. Zdecydowana większość Polek i Polaków w najbliższych wyborach da PiSowi popalić i pójdą w odstawkę na wieki wieków.
  • ~rychu
    (2018-09-14 21:36)
    na prawne i legalne posuniecia prawnikow, sekta Jareczka odpowiada niszczacymi prawo zachowaniami i brutalnie gwalci KONSTYTUCJE !!!!!!!!! orzeczenie z TSUE przyjdzie, nie za pol roku, to za rok i co wtedy zrobi sekta Jareczka (zkladajac ze doczeka do werdyktu) ??!!!!! oni, znaczy sekta, juz sie boja i zaczynaja widziec ze bez wyrokow sie nie obedzie, a to znaczy ze nie maja odwrotu i juz bez walki i upragnionego przez Dude rozlewu krwi sie nie obejdzie !!!!!
  • ~Yoyo
    (2018-09-14 21:20)
    "Dobrej zmianie" pozostał do wymiany jeszcze jeden, najważniejszy sąd - to Sąd Ostateczny. Jak znamy PiS, to i tam wymienią sędziów na swoich
  • ~&&&&&&&&&&&
    (2018-09-14 20:35)
    Cóż sponsor wymaga .......łatwo przyszło łatwo poszło w końcu było cudze....
  • ~ha, ha, ha
    (2018-09-14 20:31)
    Ja ja, POwinien zaskarczyć do Timmermansa, on go zrozumie !
  • ~kos
    (2018-09-14 20:22)
    Państwo PiS to totalny PIC.
  • ~Dionizos
    (2018-09-14 20:17)
    PO zawsze mówili, że PiS wyświetlił tyle PO-wskich afer, a nikigo z PO nie skazano. Wreszcie jest szansa, że to się zmieni...
  • ~dfsg
    (2018-09-14 20:08)
    Francja: W Nimes wjechał samochodem w tłum! Krzyczał „Allahu Akbar!”

Może zainteresować Cię też: