"Licytujemy sportowe emocje w formie udziału w 3. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który zostanie rozegrany 22 lutego w formie super odcinka specjalnego w Wieliczce" - czytamy na stronie aukcji. Nie oznacza to jednak wilczego biletu dla rajdowca - amatora, który będzie mógł ścigać się z najlepszymi.

Zwycięzca weźmie udział tylko w dodatkowym przejeździe trasą wyścigu. Niemniej nie jako zwykły pasażer Citroena C2-R2, ale jako pilot Janka Chmielewskiego - podwójnego, rajdowego mistrza Polski 2008 w klasach A6 i R2B oraz triumfatora konkurencji "Citroen C2-R2 Teams Challenge". Dodatkowym bonusem dla zwycięzcy będzie zestaw rajdowych upominków.

Ile warte jest takie przeżycie? Na razie 1050 złotych, ale do końca aukcji zostało jeszczę 11 dni.

Całość dochodu z aukcji zostanie przekazana na zasilenie konta pomocy dla 20-letniego Oskara Langnera, studenta politologii w Krakowskiej Szkole Wyższej. Chłopak przed czterema laty podczas lekcji WF doznał ciężkiego urazu kręgosłupa i porusza się na wózku. Wymaga intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Mimo wypadku nadal pozostał wielkim fanem sportów samochodowych.

>>> Tak jeździ Janek Chmielewski

>>>Zobacz aukcję dla Oskara