Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pielgrzymi czekali na beatyfikację w deszczu

1 maja 2011, 10:25
Pielgrzymi w tradycyjnych strojach ludowych
Pielgrzymi w tradycyjnych strojach ludowych / PAP/EPA / Radek Pietruszka
Nie przeszkodził deszcz, czy chłód. Pielgrzymi z całego świata przybyli do Watykanu, by wziąć udział w beatyfikacji. Wielu nie znalazło miejsca w hotelach - koczowali na ulicy, śpiąc w śpiworach. Nikomu jednak takie warunki nie przeszkadzały. Ludzie zapominali o pogodzie, modląc się żarliwie.
Reklama
Reklama
Tematy:
beatyfikacja pielgrzymi papież watykan
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bocian 27
  2011-05-17 11:31
  Skąd wzięliście ten deszcz podczas oczekiwania? Ostatnie opady w Rzymie miały miejsce w sobotę ok. 15.00. Noc była ciepła, wręcz parna. Owszem było chłodno tuż przed wschodem słońca, ale na to byliśmy przygotowani.
  Natura ma swoje prawa, a wiara swoje. Nie spotkałem nikogo, kto by się rozchorował po uroczystości, wręcz przeciwnie - to świetne akumulatory na dalsze życie.
  0
  zgłoś
 • m
  2011-05-01 10:47
  cyt. 'Wielu nie znalazło miejsca w hotelach - koczowali na ulicy, śpiąc w śpiworach. Nikomu jednak takie warunki nie przeszkadzały"

  Bez przesady, ideologiczna agitka, wielu przypłaci to zdrowiem , chorobami ... Prawa natury mają swoje prawa i działają , ...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama