Unia wstawi się za TV Trwam?

Walka o miejsce dla Telewizji Trwam na multipleksie trwa. Środowisko Radia Maryja chce zorganizować referendum europejskie w sprawie dyskryminacji. 

wróć do artykułu
  • ~slazak
    (2012-05-15 08:35)
    to rece opadaja
  • ~vh
    (2012-05-15 09:50)
    Dajcie mu normalne komercyjne miejsce w multipleksie niech placi - jedynie TVP moze miec status nadawcy publicznego i po klopocie.
    Tez uwazam ze Trwam powinna byc w MUXie ale tez uwazam ze powinny byc to normalne komercyjne zasady.
  • ~ilus
    (2012-05-23 20:20)
    Bardzo dobrze że Unia chce zrobic referendóm w sprawie dyskryminacji telewizji Trwam mam nadzieje że jusz niedługo Prezes Braun niedługo wyleci z telewizji razem z tym głupkiem Dworakiem i resztom tych buców z rady nadzorczej
  • ~cfnhj
    (2012-05-23 08:34)
    Posrały się jełopy z biura propagandy - Wiesio13 bicz na PISmatołki. Kundle szczekają a karawana jedzie dalej. TVTrwam będzie!!!
  • ~antonI EMERYT
    (2012-05-15 13:58)
    ~fama2012-05-15 12:40
    Bo Radio Maryja nie jest radiem katolickim tylko szczekaczką PIS
    Rydzyk jest obecnie z kaczyńskim bo ten obiecał kasę na geotermie , gdyby Pan Premier Tusk obiecał szmaciarzowi rydzykowi dotację na te wykopy to rydzyk sekundy by nie czekał i wykopał kaczyńskiego z jego hołotą w ciągu sekundy
    Rydzyk to inaczej --- chciwy szuja
  • ~fama
    (2012-05-15 12:40)
    Dlaczego Radio Maryja nie mówi o sprawach istotnych dla wiary i prawdziwych nauk Pana Jezusa a nie tylko o polskim nacjonalizmie i kasy.Bo im tak wygodniej czy co?
    http://www.watchtower.org/p/rq/article_11.htm
  • ~sandrzej
    (2012-05-15 10:04)
    ~vh2012-05-15 09:50
    Absolutnie nie powinna istnieć TV Trwam w obecnym wydaniu ani teraz ani w przyszłości. To nie jest TV katolicka a stricte polityczna, mająca swój polityczny elektorat i promująca swoich ludzi w wyborach, mająca swoją partię i ambicje polityczne.
    Zgadzam się na taka stację, jeżeli np. kupią TVN lub Polsat i inne komercyjne stacje na warunkach komercyjnych a wtedy mogą robić to o czym marzą czyli politykę i pieniądze i równocześnie rząd dusz.
  • ~sandrzej
    (2012-05-15 09:57)
    Ponieważ PO nie ma w swych szeregach ludzi typu Hofman, Kurski, Kępa, Błaszczak itd. koniecznym jest aby zaimportowali podobnych ludzi dla siebie, robili by to samo zawodowo otrzymując za to pieniądze, bez możliwości awansu politycznego. Praca polegała by na odwiedzaniu wszystkich stacji telewizyjnych i radiowych oraz odpowiadanie na zaczepki Pis.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-05-15 08:56)
    Kiedy biskupi powalcza o kary dla ksiezy pedofili?
    wtedy beda mogli domagac sie multipleksu dla ojca malwersanta.
  • ~Hugo z PO
    (2012-05-15 08:52)
    Jak bede mogl to chetnie pomoge.
  • ~Onufry
    (2012-05-15 09:12)
    Kiedy wreszcie ten sekciarz, złodziej (SG) i oszołom przestanie mieszać w tym kraju? Dlaczego episkopat biernie przygląda się na awanturnictwo tego typa. Autorytet episkopatu sięgnął dna, forsa przywileje i mieszanie się do polityki - to tylko, co mają na uwadze. Istnienie rozdział państwa i kościoła i to należy bezwzględnie respektować episkopacie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-05-15 08:46)
    W sobote byl w Warszawie marsz w obronie TV Trwam. Ojciec T. Rydzyk walczy o miejsce na cyfrowym multipleksie. Jak sie okazuje stacja ma spore dlugi, stad odmówiono redemptoryscie miejsca na cyfrowej platformie.
    70 mln zl zadluzenia, a zyski nie starczaja na pokrycie tej kwoty - tak wyglada stan finansowy medialnego imperium w Toruniu. Portal Money.pl sprawdzil finanse torunskiego mocarstwa. Sytuacja nie jest rózowa. Walka Ojca Rydzyka o miejsce w multipleksie jest zrozumiala. Miejsce na platformie to dla stacji byc albo nie byc. Gdyby udalo sie T. Rydzykowi dopiac swego, zasieg nadawania stacji by sie zwiekszyl, tym samym ogladalnosc, a co za tym idzie - wzroslyby zyski, bo przeciez glównie o to chodzi.

    Fundacja Lux Veritatis jak do tej pory sprzedala zaledwie 300 tys. zestawów satelitarnych. Przez ostatnie 10 lat udalo sie jej zarobic na nich okolo 120 mln zl. Datki od widzów rocznie nie przekraczaja kwoty 3 mln zl, a koszt utrzymania stacji to okolo 15 mln zl rocznie. Z wyliczen nie trudno sie domyslec, ze zyski nie starczaja na przetrwanie. Obecnie majatek rozglosni to ok. 90 mln. zl, a jak ujawnia KRRiT zobowiazania Lux Veritatis wobec zakonu siegaja ponad 70 mln zl.

    Mimo ze torunska stacja ujawnila nie tak dawno, w zeznaniu finansowym,
    ze zebrala 16 mln zl, to niestety jest to i tak zbyt malo, by utrzymac taka rozglosnie TVTrwam.

    Money.pl wyliczyl równiez zyski telefonii komórkowej T. Rydzyka, która dostarcza rocznie ponad 11,3 mln zl zysku. Jednak bez odpowiedniej promocji zakonnik nie ma co liczyc na zwiekszenie obrotów w biznesie komórkowym. Jak donosi "Onet", starter w najbardziej katolickiej sieci kosztuje 20 zl, a sam telefon 123 zl.

    Uczelnia Wyzsza, która zatrudnia 65 wykladowców i pracowników przy dosc niski czesnym, nie jest wysokodochodowym
    przedsiewzieciem. Wedlug szacunków przychody Wyzszej Szkoly Kultury Spolecznej i Medialnej wynosily ponad 2,3 mln
    zl w roku ubieglym. Aby uczelnia zaczela zarabiac na siebie, przy obecnym czesnym 1700 zl, musialaby rocznie ksztalcic
    okolo 700 studentów. Ojciec Rydzyk musi wiec polegac na wiernych, którzy wspieraja dobrowolnie jego uczelnie, wysylajac
    "co laska" na podane konto...lub na to ze PIS dorwie sie do wladzy znowu bedzie przekazywal mu po 15 milionow zlotych kilka razy jak to juz zrobil kiedys...!
    KASA KASA KASA ...to maja wspolne...koryto
  • ~moim zdaniem
    (2012-05-15 09:03)
    Co Europę obchodzi jakaś nic nie znacząca telewizja? Nawet jak to szemrane towarzystwo zbierze milion podpisów, to frekwencja w referendum wyniesie może cały procent, a może tylko pół. Ale niech Rydzak pcha swoje bydełko do kolejnej kompromitacji.
  • ~marko
    (2012-05-15 09:02)
    jeszcze mało ma ten dziad? oddaj stoczni chamie daj na biedne dzieci będzie spokój jak zdechnie ten oszołom
  • ~wigraszek
    (2012-05-15 08:55)
    A kiedyś ojczulek narzekał,że Bruksela to siedlisko szatana,a teraz tam lezie to po co.
  • ~babs
    (2012-05-15 09:00)
    o co ten czlowiek walczy jak sa takie dlugi trzeba byc chorym
  • ~Tofik
    (2012-05-15 08:50)
    PRAWI POLACY PODNIESCIE DUMNIE GLOWY I ZADKI Z SOFY !
    Czyim pacholkiem jest Jarus i PIS?
    czy to prawda, ze cara rydzyka ??
  • ~piesekputina
    (2012-05-29 07:32)
    Kiedy te nedzne kreatury sowiecki przestana rzadzic Polska ! Cala ich wladza zbudowana na trumnach polskich patriotow

Może zainteresować Cię też: