Kto to jest Latkowski? 15 tysięcy procent więcej zapytań w Google

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" i jego redaktor naczelny Sylwester Latkowski oraz Janusz Korwin-Mikke zyskali najwięcej na aferze taśmowej. Tak przynajmniej wynika z analizy zapytań, kierowanych w drugiej połowie czerwca do Google'a.

wróć do artykułu
 • ~009
  (2014-07-04 11:52)
  prosta odpowiedy+ gangster i ruski agent
 • ~jojne
  (2014-07-04 12:01)
  Czyzbym obudził się w Rosji???
  Toz to sPOsob Putina na uciszenie niewygodnych.Bolek gdzie jestes?Walcz o ,,te POlskie"...gdzie ten twuj osławiony ,,plu,plu,pfuj-larizm"
 • ~krystyna
  (2014-07-04 13:56)
  Ciekawe jak w czasach PIS nadawał na Ziobro i Kaczyńskiego nikt z "znamienitych" dziennikarzy jakoś nie pamietał o jego przeszłości !
 • ~Papkin
  (2014-07-04 15:20)
  Jak czlowiek skazany kiedys za wymuszenie rozbojnicze , moze byc wiarygodny ?. .
 • ~sokular
  (2014-07-04 15:35)
  Nie interesuje mnie grzebanie w Jego życiorysie.Dla mnie jest to Dziennikarz znający swoją rolę społeczną i chwała Mu za to a to że różnej maści cwaniacy będą Go szkalować to oczywiste i On dobrze wiedział ile za tę prawdę zapłaci.Jeżeli mimo to pokazał Polakom co my tu mamy to określa Jego Wielkość.Teraz jaskrawo widać who is who.
 • ~hreda
  (2014-07-04 15:37)
  Pan Latkowski S., były kryminalista i gangster grupy przestępczej, oszust gospodarczy, ten Pan był doradcą Panów Kaczyńskich, a w zamian za oddanie i lojalność, mianowany szefem kampanii wyborczej PiS, aby pozbyć się niewygodnego ministra Kaczmarka, Pan Latkowski nagrał go telefonem, i w blasku fleszy minister Kaczmarek został wyprowadzony w kajdankach z domu Pana Latkowskiego (przypadek zbieg okoliczności?),
 • ~voiceinthedesert
  (2014-07-04 23:07)
  Latowski, to polski Snowden!
 • ~voiceinthedesert
  (2014-07-04 23:10)
  To co ja chcę posłuchać na tych taśmach, to kto zabił Andrzeja Leppera!
 • ~kaka
  (2014-07-05 19:23)
  ganster i ruski agent , to powinno być sprawdzone , siedział dwa lata , to typowy , komunista donosiciel , był w gangu to wszystko wyjaśnia ,,,kim ten człowiek jest ,,,opluwa ludzi , jeszcze troche sprawy sie odwrócą , już nie raz tak było ,
 • ~Chycen
  (2014-07-06 01:44)
  Rozpuścił się nam ten Latkowski ostatnio jak dziadowski bicz!!!


  A raczej jak dziadowska bitch!


  I zamiast tym biczem wysmagać KOGO TRZEBA NA ODLEW PRZEZ WREDNY PYSK, żeby mu pręgi do końca życia pozostały - to ten cały Latkowski sypie nam tu piaskiem w oczy, kręci tu jakieś biczyki z piasku, a przy okazji kręci własne lody - no i w ogóle gwnie swoim zwyczajem kręci!

  Nie dość, że to taki dziad z bacikiem - to jeszcze drobny krętacz, jak takich facecików ma zwyczaj nazywać podobno jedyny prawdziwy ruski szpieg w Polsce, niejaki Olin!

  I to ma być gangster?
  Kury w gangsterskiej hodowli drobiu podcierać po zniesieniu jajka to on może by mógł? I to tylko jako bezpłatny wolontariusz z własnym papierem toaletowym drukowanym w Donaldy...
  Ale nic więcej!
  Tfu!
  W ogóle myślę, że on takiej prawdziwej dorodnej kury rasy Leghorn - bosej, ale w ostrogach - to by się przestraszył! Zwłaszcza - jak by znienacka zniosła prawdziwe jajko i zagdakała!
  Bo on tylko umie gdakać jak kura - ale żadnych jajek nie znosi!
  Co najwyżej wzorem wszystkich palantów i pozerów robi sobie jaja i biję pianę z samych białek. Może ta piana nada się choć Kwaśniewskiej na bezy? Bo ostatnio jakoś zaniedbała dziedzinę wyrobów cukierniczych...
  Może nie ma na cukier?

Może zainteresować Cię też: