Dzień z życia lesbijek w TVP. Pawłowicz oburzona spotem. WIDEO

| Aktualizacja:

TVP wyemituje spot nakręcony w ramach kampanii na rzecz związków partnerskich. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz jeszcze filmu nie widziała, a już grzmi o łamaniu konstytucji i domaga się wyciągnięcia konsekwencji wobec członków zarządu TVP.

wróć do artykułu
  • ~Nati
    (2015-06-29 20:02)
    "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani MĘŻCZYŹNI współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa bożego.'' [1 Kor 6]
    A o kobietach współżyjących ze sobą nie było mowy. A jak czegoś nie napisano to se można bo co. Równie dobrze gdzie w prawie polskim pisze że mam codziennie Spacerować wzdłuż ulicy Dąbrowskiego. Nie pisze ale mogę sobie taki spacery robić.
    I ja z Koleżanką postaram się wszystkim prawicowym obyczajowcom uniemilić pobyt w królestwie niebieskim swoimi publicznymi całusami a przede wszystkim post-Katolom.
  • ~xxxx
    (2014-10-31 13:49)
    kolej na Polske zeby zboczency -homo adoptowali dzieci i mieli z nimi darmowy seks zeby wprowadzic je na te sama zboczona droge
  • ~mikrus
    (2014-10-27 21:04)
    ohyda!!! obnoszebie sie z dewiacjami...do czego to dochodzi???
  • ~Wolny
    (2014-10-25 18:03)
    Do "ateisty". Sprawdź i to koniecznie czy aby na pewno jesteś inteligentny. To podstawowy warunek który umożliwia włączenie sie do jakiej kolwiek dyskusji. Ty na razie powtarzasz to co mówi srodowisko z którego pochodzisz. To środowisko może być tym środowiskiem które zdradzało nasz kraj, a pewnie i Ciebie.
  • ~widz
    (2014-10-25 17:18)
    Nie bardzo kocham pani Pawłowicz, ale w tej sprawie trzymam z Nią i podpisuję się wszystkimi kończynami i również domagam sie jak najszybciej zmiany w kierownictwie TVP. Pan Braun szkodzi, a ponieważ on zajmuje wysokie stanowisko, to moim zdaniem on szkodzi Polsce. Nie zapomnę mu sprowadzenia tego filmu z Niemiec.
  • ~poluzujcie
    (2014-10-25 17:12)
    Tak to zaczyna rozchodzic sie jak liszaj po ciele. Jestem za tym aby w ogóle zamknąć stcje TV. Do niedawna oglądałem dosyć siekawy serial "Sędzia Anna Wesołowska", ale teraz juz staje sie on nie do oglądania z tego powodu, że już więcej jest odcinków poświęconych i gloryfikujących homoseksualizm niż normalne zachowania ludzi. To samo dzieje sie z wciśkaniem nam bez przerwy informacji z życia i zwyczajów Żydów. Żydzi bez przerwy domagają sie innego traktowania niż im się należy. Dziś usłyszałem wypowiedź o istnieniu u nas polskich Żydów. Moim zdaniem jest to oczywiste kłamstwo. W Polsce nigdy nie było "polskich Żydów". Byli natomiast i są Żydzi mieszkajacy w Polsce. Oni nigdy nie uznają siebie za Polaków, oni maja za zadanie zasymilowania sie. Przecież oni maja OBOWIĄZEK pełnienia ich misji, której na pewno nie jest czynienie dobra dla rozwoju naszego kraju. Dlaczego oni nie chcą przyznać się publicznie do tego, że bardzo chętnie wstępowali do takich organizacji jak na przykład NKWD i razem z nimi mordowali Polaków. Kto może wskazac jeden przykład kiedy Żydzi działali dla dobra naszego kraju, bo tego że najchętniej zajmują kierownicze stanowiska, to wiedzą wszyscy.
  • ~uuu
    (2014-10-23 14:24)
    tak krzyczy to chyba cos z nia nie tak a moze ona jest jedną z nich , bo ten temat ją drazni ,,,
  • ~ateista
    (2014-10-22 16:59)
    Mam 15 lat, nienawidzę tego kraju. Nieważne co było kiedyś, jak Polacy dzielnie walczyli, to juz minęło. Ten kraj jest wyjątkowo zacofany. Jeśli sytuacja się nie zmieni, kraj nadal będzie opierał się na religii to ja i wiele innych młodych i inteligentnych ludzi się stad wyniesie. Nikt wam na emeryturkę pracować nie będzie. : )
  • ~Lidka
    (2014-10-22 08:41)
    taaa... najlepsze "modlę się"... tak potrafią kota ogonem obrócić, żeby wytrącić argumenty z rąk tzw. "moherów", a i tak patologia jest patologią na wieki wieków. I nie jestem katoliczką jakby co, tylko trzeźwo myślącą matką.
  • ~oburzony
    (2014-10-21 17:02)
    Czemu to katolicy płacą abonament? Gdyby to sprawdzić,to okazałoby się, że na pewno ci odmieńcy ani myślą go płacić. Trzeba iść na pocztę i wyrejestrować telewizor i radio. Niech płacą ci, co puszczają takie filmy w TV i ci , co w nich występują!!!
  • ~slazak
    (2014-10-21 16:29)
    Popieram te akcje. Czas na to by ludzie mogli normalnie zyc w tym kraju.
  • ~sclavus
    (2014-10-21 10:27)
    ... ta Krzysia Pawłowiczówna, jak coś powie, to powie - zawsze jednak głupio, po chamsku, ordynarnie...
    Nie dziwota, że nikt jej nie chce: ani chłop, ani baba, ani ksiądz dobrodziej...
  • ~Mariusz
    (2014-10-20 21:48)
    POPIERAM PAWLOWICZ !!!
  • ~fujj
    (2014-10-20 20:50)
    sama swinia wor drze i sama kwiczy... ot cala pinda pawlowicz
  • ~anka
    (2014-10-20 20:49)
    zgadzam się z Pawłowicz i przestaję płacić abonament.
  • ~tele-wic
    (2014-10-20 20:02)
    Pawłowicz oburzona, bo nikt jej nie zaprosił do tego prostackiego "programu".
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-20 19:55)
    zboczeńce !
  • ~adelaide
    (2014-10-20 18:53)
    Moze pora na tzw. coming out?
    bo dochodzisz ale nie dochodzisz, czyli bronisz sie przed twoja sklonnoscia do prezesa/Hofmana.
    Wyrzuc to w koncu z siebie, uwolnij emocje, napisz wprost ze jak widzisz posla Hofmana
    w TVN24 to twój organizm nie wyrabia a hormony szaleja.

    Robnad jasno napisal, ze Hofman go kreci ale hormony mu koliduja z linia polityczna i tyle,
    próbuje z tym walczyc wpierw przyznajac sie do swojej fascynacji Hofmanem a nastepnie zohydzajac
    sobie obiekt swych fantazji i pragnien a wszystko to robi na forum publicznym dajac upust
    swemu ekshibicjonizmowi.
    Sa na tym swiecie rzeczy które sie fizjologom nie snily...
    Zeby facet (?) dochodzil na widok posla Hofmana w TV?
    Niektórym kot wystarcza.
    Choc niektóre koty tego nie wytrzymuja i wyskakuja przez okno. ( jakpierwszy kot prezesa)
    Kot czy Hofman jedno i drugie to co najmniej dziwaczne obiekty meskich fascynacji,
    ale zeby tak sie z tym publicznie afiszowac? ( chociaz Prezespan jest dyskretny! )
  • ~Robnad
    (2014-10-20 18:48)
    A dlaczego nasz prezes caly czas ma sraaaaczke jak wtedy w piaskownicy ?
    Stale sie boi ? 25 ochrony i sraa w pampersa , pogonic starego capa !!

    PAWLOWICZ NA PREZESA !!

    Rydzyk powinien byc przesluchany na okolicznosc retransmisji Radia M... przez rosyjskie wojskowe stacje! Latwosc z jaka zalatwil sprawe- sugerowala jego b. dobre "uklady" z KGB.
    Reszte sobie durne wolaki dopowiedzcie
  • ~czytamtytuły
    (2014-10-20 18:48)
    Płacę abonament by zboki oglądać?