Petycja Anny Sobeckiej do papieża w obronie ojca Rydzyka i Radia Maryja. Podpisali ją m.in premier i prezes PiS

| Aktualizacja:

Premier, prezes PiS, Beata Kempa, Antoni Macierewicz i Mariusz Błaszczak są wśród ludzi, którzy popisali specjalną petycję w obronie ojca Rydzyka i mediów katolickich w Polsce. Według internetowego apelu, winni tej sytuacji są politycy "totalnej opozycji".

wróć do artykułu
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-06-25 21:32)
    Rydzyk i Radio ****** mają tyle wspólnego z Bogiem i wiarą co bułgarska pros tytutka z dziewictwem!
  • ~obywatel
    (2017-06-25 21:19)
    pis to mafia która zniszczy ten piękny i bogaty kraj
  • ~myszka miki
    (2017-06-25 21:33)
    Przypominam ze pani Sobecka to jedna z 5 poslow, ktorzy glosowali przeciwko wstapieniu Polski do NATO i do Unii Europejskiej. W normalnym kraju uznana by zostala za zdrajce. W Polsce nikomu to nie przeszkadza, tak jak nie przeszkadzaja kontakty pana Rydzyka z KGB
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-06-25 21:59)
    Zakłamane PiSowskie gno jki! Jak w sprawie uchodźców to papież może sobie gadać ile chce i mamy to głęboko w du... ale jeśli chodzi o jakiegoś oszusta rydzyka to pomóż nam Franciszku!
  • ~emerytka
    (2017-06-25 22:02)
    .Jego majątek to338 milionów . Czy ten człowiek ma Boga w sercu ? Papież powinien mu zakazać duszpasterstwa . To łobuz i materialista
  • ~:))))
    (2017-06-25 22:37)
    Może w końcu będzie ekskomunika jak Franciszek dowie się co robi o. dyrektor
  • ~Kazio
    (2017-06-25 22:41)
    Pieski tatusia i wszy ojczulka a na czele durna sobecka
  • ~kaczuś
    (2017-06-26 00:10)
    Sobecka jest równie mądra co urodziwa
  • ~slazak
    (2017-06-26 07:54)
    szubrawy ksiadz i szubrawy narod. prosze zobaczyc sondaze
  • ~Wittorio
    (2017-06-25 23:01)
    Ale jaja.Sobecka napisała paszkwil szkalujący rząd,a pod tym bzdetem podpisał się Jarosław i ska.Dziwi mnie brak podpisu Dudy.Może włączył myślenie?No bo kto w końcu zagraża katolickim mediom?Rydzyk sam sobie najbardziej szkodzi,przez swoją pazerność na kasę.Ludziom się to nie podoba,bo to nie jest zgodne z kanonami wiary.Zarówno PiS-ć jak i kościól sam sobie najlepiej piłuje gałąż na której siedzi.
  • ~jerzy
    (2017-06-26 05:54)
    Tyle ******** ile zrobiono Ojcu Rydzykowi nie zrobiono chyba nikomu. Szkoda że tak mało jest ludzi tego pokroju a tak dużo pożytecznych idiotów z tak idiotecznymi wpisami
  • ~Kwas
    (2017-06-26 00:38)
    Polska na kolanach u Redemptorysty.
  • ~Szyba
    (2017-06-26 06:15)
    Spoko , spoko ....za kilka lat to papież będzie pisał prośby do ojca dyrektora ! Polscy biskupi po za nielicznymi wyjątkami już tańczą jak im Rydzyk zagra a w najgorszym razie schodzą mu szybciutko z drogi .
  • ~Monachijski
    (2017-06-28 10:00)
    A dlaczego muszą pisać listy do papieża ? Przecież wystarczy, że pomodlą się do Pana Boga. Czyżby nie wierzyli, że ich wysłucha i załatwi sprawę ? Jakaś "totalna " hipokryzja, mówiąc językiem Błaszczaka
  • ~Bolo
    (2017-06-26 03:24)
    Sobecka wspierając wroga naszej wiary stoi tam, gdzie stało ZOMO!
  • ~Kuba
    (2017-06-26 12:14)
    Premier nie podpisała
  • ~rychu
    (2017-06-26 00:51)
    ten handlarz uzywanych samochodow chodzi na codzien ubrany w ciuch za conajmniej 20 tysiecy zl !!!!!!! po kpperty do emerytow jezdzi samochodem za 1,5 mln !!!!!!!!! to co mowi i jak mowi to jedna wielka obraza Jezusa i jego nauki !!!!!!!! a sama Sobecka jest prze-bardzo podobna do Anne Ramsey grajacej w filmie Goonies "mafina matke Fratelli" !!!!!!! moze to glupie ale jak widze Sobecka, to od razu widze jak tlucze po pyskach swoich synow bandytow !!!!!!!! ani Sobecka, ani handlarz uzywanych samochodow z Torunia, ani zadna z marionetek, ktore podpisaly sie pod "petycja" nie maja nic wspolnego z nauka Jezusa !!!!!!! to faryzeusze i jedno wielkie szyderstwo !!!!
  • ~xxxx
    (2017-06-26 11:45)
    Sobecka się w tym sejmie marnuje , powinna na krucjatę wyruszyć .
  • ~Ner
    (2017-06-26 07:49)
    Sobecka niech sie posluzy uchodzcom babcia a Rydzik psuje wiare i kosciol w kraju to niudolni politycy lgarze oszusci
  • ~ef2000
    (2017-06-26 00:06)
    Rydzyk się kończy, Kaczyński się kończy, miejmy nadzieję, że te szatańskie skupiska opętanych ludzi rozpadną się w pył, a kysz!

Może zainteresować Cię też: