Dyrektor TVP1: Chciałbym, żeby "Jedynka" była telewizją narodową, dla wszystkich

Mateusz Matyszkowicz: Nazwa "telewizja narodowa" oznacza: adresowana do wszystkich w sposób niewykluczający. Bardzo chciałbym to myślenie wdrożyć w TVP 1. Nie chcę, aby Jedynka była stroną sporu.

wróć do artykułu
  • ~ bolek
    (2017-12-30 17:57)
    dziendobry i uklon za progray informacyjne i polityczne ale prosze as zmiencie tych dwoch nieudacznikow z programow sportowych . oni nie maje zielonego pojecia . ogladamy cos a oni kometuja jakas bajke zmiecie babiaza i szaranowicza . to kleska
  • ~Zbulwersowana.
    (2017-12-02 17:03)
    Jak można podczas emisji skoków narciarskich umieszczać reklamę ING. Reklama ta przeszkadza w oglądaniu wyżej wymienionego programu, zasłania fragment ekranu i to w miejscu, gdzie wyświetlane są wyniki, jakie osiągnęli skoczkowie. To jest karygodne i podłe ze strony telewizji. Za kogo macie swoich widzów, jawnie nas lekceważycie. Jeszcze wymagacie płacenia abonamentu. Pytam, za co? Za tak podłe postępowanie z nami?
  • ~Jonny
    (2017-11-17 01:18)
    Niech jeszcze TVP bedzie imieniem Lecha Kaczynskiego i caly dzien tylko msze swiete z udzialem Szydlo Rydzyka Dudy Kaczki i t p itd
  • ~quba
    (2017-08-21 19:42)
    Zapowiedzi tego gościa w rodzaju : będzie to , albo tamto ... nie mają dla mnie żadnego znaczenia . W reżimowej tv oglądam tylko prognozę pogody , a i tak czasem kłamią ! Jak mam wybór kilkuset programów , to kto mnie zmotywuje aby oglądać to kacze g...... ?!
  • ~j10
    (2017-08-20 19:16)
    Jeśli coś jest narodowe, patriotyczne, katolickie, to jest di du.y
  • ~kufa
    (2017-08-19 09:22)
    I jest narodowa, niewątpliwie - dla rasy panów czyli narodu smoleńskiego ! A reszta ma was głęboko w d....
  • ~sic.
    (2017-08-18 18:50)
    Czyli pioswska, zaklamana, pelna nienawisci, niekompetentna itd.
  • ~nan
    (2017-08-17 15:44)
    Czy ten koleś wie co mówi? ?? Czy szuka glupszych od siebie ???😂😂😂Żal mi Ciebie "dyrektorku" 😂😂😂
  • ~J23
    (2017-08-17 15:16)
    A skąd byśmy wiedzieli co tam w ratuszu słychać, u prawników kamieniczników i HGW. A jakie głupoty i kłamstwa wygaduje opozycja - tylko dzięki TVP
  • ~qqq
    (2017-08-17 14:25)
    Rżnie głupa. Udaje że TVP nie jest na dnie. Jest.
  • ~s
    (2017-08-17 13:43)
    Syzyfowa praca .Jeszcze sie nie urodzil, co by wszystkim dogodzil,wszyscy chca rzadzic,nie chca sie podporzadkowac.Mojsza lepsza od twojsza itd itp
  • ~wawa
    (2017-08-17 12:48)
    Dla wszystkich, czyli dla nikogo. To tak, jak dziś.
  • ~widz
    (2017-08-17 12:16)
    A ja bym chciał by TVP 1 i jej siostry były telewizją narodową pozbawioną lewicowości, wynaturzeń, gendryzmu, pedoofilii, prostytucji, i słownej. 70 lat oglądaliśmy to zło, teraz niech będzie normalnie po pisowsku.
  • ~df
    (2017-08-17 11:07)
    Nie oglądam TVP .żadnego bi tam nie ma prawdy . Można zamknąć te stacje wszystkie i i Kurski niech idzie na bezrobocie
  • ~motek
    (2017-08-17 10:59)
    KOLEŚ , telewizji nie oglądasz , popatrz co się dzieje w programach informacyjnych ,przez 2 lata ani jednego słowa krytycznego w stosunku do : rządu , partii rządzącej nadprezesa , PiSdencika czy Broszki - tylko sama wazelina , kłamstwa i TOTALNA jazda po opozycji .
  • ~telewidzka
    (2017-08-17 10:38)
    Dotad dokad PiSuar bedzie wtykal swoje brudne lapska w TVP, bedzie ona tylko i wylacznie tuba propagandowa.
  • ~max power
    (2017-08-17 10:28)
    Rozumiem, że jeżeli "adresowana do wszystkich w sposób niewykluczający" to Tomasz Lis także może mieć w TVP swój program. Inaczej wyklucza się pewne środowisko.
  • ~Greg
    (2017-08-17 10:18)
    Teraz jest TVPiS: szambo a nie telewizja publiczna - trudno sobie wyobrazić, że może być jeszcze gorzej, ale skoro ten gamoń zapewnia, że będzie jeszcze bardziej narodowa, to pewnie da się sięgnąć do kolejnego dna.
  • ~narodowy
    (2017-08-17 10:00)
    no -może wystarczy ło by ,gdyby była na przyzwoitym poziomie warsztatowym.aparatczyku
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-08-17 09:58)
    DER DZIENNIK o JEDNOSTRONNOŚCI?!?!?! Żem się ubawił!!!