Wicepremier Gliński o dekoncentracji mediów: Chodzi o cywilizowanie rynku, bez napaści na kogokolwiek

Monopol w mediach to rzecz niebezpieczna dla demokracji - mówił dziennikarzom w czwartek w Łodzi wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Szef resortu był pytany m.in. o planowane reformy dotyczące mediów.

wróć do artykułu
  • ~Kwestia czasu
    (2017-09-21 16:35)
    Racja. Zdekoncentrujemy TVP 1,2,3, Info, Trwam i inne pralnie szarych komórek.
  • ~JMK
    (2017-09-21 16:43)
    Pan Gliński ma rację. Zbyt dużo prasy należy do wydawców niemieckich.Zbyt dużo programów telewizyjnych poprzednia władza przyznała TVN-om,Polsatom.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-09-21 16:58)
    "cywilizowanie rynku..." czyli tv.trwam i propagowanie przez rydzyka bzdur o gościu chodzącym po wodzie,wskrzerzającym umarłych... czy kobiecie która urodziła syna i jest dziewicą itp.bzdury z jakiejś książki pisanej 2tyś.lat temu przez przygł.upich pastuchów i rybaków!
  • ~sic.
    (2017-09-21 17:00)
    Glinski lze jak z nut ... klamliwe elity. Kurski szefem TVP i my mame placic na telewizje , ktora klamie ? dosc ...
  • ~WAŁ
    (2017-09-21 17:01)
    Oczywiście że trzeba dekoncentracji mediów.Zagraniczni właściciele mają zbyt duży procent udziału w rynku.Wywierają naciski o czym mają być pisane artykuły.Wiele tych artykułów jest szkalujących Polskę .Wiele tych tytułów czasopism wyznaje i wciska lewacko-liberalne poglądy.
  • ~AM
    (2017-09-21 17:01)
    Wreszcie!
  • ~Kot Malucha
    (2017-09-21 17:20)
    Troska o demokracje - sprawdzone metody PZPR ! Brawo towarzyszu Glinski ! PiS Partia z Narodem a Narod z Partia PiS, Dostaniecie takiego kopa w pewna czesc ciala ze zrozumicie towarzyszu ze nikt nie chce PRL-bis z wyjatkiem Waszego Malucha z kotem.
  • ~j23
    (2017-09-21 17:44)
    Takiej PiS-owskiej "cywilizacji" to my nie chcemy. Twojej, tym bardziej! Jasne?
  • ~telewidownia
    (2017-09-21 18:53)
    W momencie pisania w TV Trwam leci wywiad z kobietą z przypiętą broszką rozmiar XXXL. Gada jakby jej kto czipa w rdzeń kręgowy. Zero uśmiechu, zero wyrazu uczuć, zero własnych myśli
  • ~Ob RP
    (2017-09-21 18:57)
    Z Glinskim to bywa tak .Ojciec porzadny,matka porządna a Gliński premierem technicznym.Po tych jego występach utwierdzilem się,że imbecylizm jest stanem wysublimowanym.
  • ~analytyk
    (2017-09-22 18:44)
    Po ************ mediow nie bedzie monopolu partii rzadowej. Bedzie TVP i TRWAM.
  • ~analytyk
    (2017-09-22 19:36)
    Pytam: Kto cywilizuje Pana Glinskiego?
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad kasą
    (2017-09-23 11:55)
    Realizacja partyjnych fanaberii PISu kosztuje - potrzebne są pieniądze, najlepiej z działających prywatnych mediów. Najprościej jest ukraść w białych rękawiczkach, co nie ?