Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Mija 50 lat od misji Apollo 11. Oto fotograficzna podróż z Ziemi na Księżyc [ZDJĘCIA]

9 lipca 2019, 14:04
Lądowanie na Księżycu latem 1969 roku było nazywane „wielkim krokiem dla ludzkości”, „etapem ewolucji” i „końcem kosmicznego wyścigu”. Mija 50 lat od momentu, gdy Neil Armstrong postawił stopę na Srebrnym Globie. Od 20 lipca w Domu Spotkań z Historią będzie można oglądać wystawę „Zdobyć Księżyc”, prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc. Na zdjęciach z archiwów NASA zobaczymy nie tylko samą eksplorację Księżyca, ale też cały proces, który do niej doprowadził.
Lądowanie na Księżycu latem 1969 roku było nazywane „wielkim krokiem dla ludzkości”, „etapem ewolucji” i „końcem kosmicznego wyścigu”. Mija 50 lat od momentu, gdy Neil Armstrong postawił stopę na Srebrnym Globie. Od 20 lipca w Domu Spotkań z Historią będzie można oglądać wystawę „Zdobyć Księżyc”, prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc. Na zdjęciach z archiwów NASA zobaczymy nie tylko samą eksplorację Księżyca, ale też cały proces, który do niej doprowadził. / Media
Lądowanie na Księżycu latem 1969 roku było nazywane "wielkim krokiem dla ludzkości", "etapem ewolucji" i "końcem kosmicznego wyścigu". Mija 50 lat od momentu, gdy Neil Armstrong postawił stopę na Srebrnym Globie. Od 20 lipca w Domu Spotkań z Historią będzie można oglądać wystawę "Zdobyć Księżyc", prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc. Na zdjęciach z archiwów NASA zobaczymy nie tylko samą eksplorację Księżyca, ale też cały proces, który do niej doprowadził.
Reklama
Reklama
Tematy:
wystawa Apollo 11 Zdobyć Księżyc rocznica

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Wtajemniczony
  2019-07-09 14:13:57
  Księżyc w środku jest pusty a Ziemia jest płaska
  1
 • Ohydane klam
  2019-07-10 10:38:48
  Na klamstwo sa dowody i ekspertyzy naukowe.
  2
 • Starszy
  2019-07-10 06:54:41
  Ponoc Amerykanie nigdy nie wyladowali na ksiezycu ! STart i ladowanie zostalo nagrane w filmowym studio. POwodem bylo wczesniej wyslanie J.GAGARINA w kosmos . Czego w ciagu 50 lat majac doswiadczenie z pierszym ladowaniem na ksiezycu nigdy do tej pory nie ladowal ponownie czlowiek na ksiezycu.
  3
Reklama

Zobacz więcej

Reklama